Zvažte výhody:

Vynikající studenty a prvotřídní Fakulta: Isenberg MBA třída se skládá ze světlých a motivovaných studentů z různých prostředí a profesní zkušenosti. Škola udržuje selektivní přijímací řízení za účelem zajištění kvality programu a nasazení studentů ke vzdělání a profesní kariéře. Isenberg MBA fakulty jsou celostátně uznávané jako nejlepší výzkumníci, učitelé a poradci.

Vysoká kvalita a pečlivě navržené Curriculum: První rok kurikula poskytuje základní obchodní znalosti potřebné pro úspěch v letní stáž, klíčový krok mezi prvním a druhým letech programu. Druhý rok umožňuje studentům zaměřit se na konkrétní oblasti profesionálního zájmu a získat cenné real-svět zkušeností získaných v průběhu semestru-dlouhé konzultaci s projektem. Isenberg MBA program je akreditován AACSB.

Osobní program: Isenberg studenty spolupracovat na jejich vědecké práce, kariéra zkušenosti sdílet a rostou spolu mimo třídu. Studenti jsou sebevědomí a sebe-řízený, ale ne navenek konkurenceschopné. Fakulta vědět, MBA studenti jako jednotlivci a pochopit jejich akademické a profesní zájmy.

Nové zařízení: Isenberg MBA program je umístěn v nové univerzity 47.000 čtverečních stop Alfond Management Center. Centra, se otevřel v roce 2002 jako dodatek k původní budově školy, nabízí stav-of-the-Art vzdělávacích zařízení, včetně bezdrátové připojení k internetu přístup, real-time obchodní centrum, učebny s DVD, audio-konference a video-konference schopností, a rozsáhlé počítačové laboratoři. Centrum také ubytuje několik místností breakout konferenci pro menší skupinu diskuze, rozhovor místnosti pro on-kampusu nábor, a student MBA místnost.

Ohromnou hodnotu: Isenberg MBA zůstává jedním z největších hodnot v absolventa podnikového vzdělávání. Mnoho na plný úvazek studenti obdrží asistenční, která vyžaduje, aby profesoři pracují s Isenberg na současném výzkumu a školních aktivit. Výměnou za tuto práci, obdrží student školné a poplatky v plné výši, a poskytuje další bi-týdenní plat a komplexní zdravotní pojištění.

Rozsáhlé zdroje: University of Massachusetts je world-class univerzita známá pro své vynikající vzdělání absolventa a výzkumu. Univerzity inženýrství, matematiku a sportovní vedení školy poskytují MBA studentům možnost rozšířit své zkušenosti prostřednictvím MBA druhý ročník kurzů. Umístění Isenberg poskytuje bohaté možnosti pro intelektuální, umělecké, venkovní a kulinářské chutě. Amherst se nachází v pěti sboru oblast Massachusetts, včetně University, Amherst vysoká škola, Hampshire College, Mt. Holyoke vysoká škola, a Smith College. Hlavní města Boston, New York a Hartford jsou v blízkosti, stejně jako malebné hory a pobřeží Nové Anglie.

Toto se sečte pro kariérní úspěch: Isenberg MBA studenti důsledně provedeny úspěšně v jejich hledání pro stáže a pracovní příležitosti. Toto je provedeno přes absolventů sítě, připojení na firemní Isenberg škola a University of Massachusetts, jakož i prostřednictvím hledání nového zaměstnání příprava přes požadovaný průběh řízení kariéry a Chase centrum kariéry ..

Zobraz 1 více kurzů z Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
45,746 USD
25454 pokud žijete v-stát.
Deadline
Podle místa
Podle data
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date