Přečtěte si oficiální popis

Zvažte výhody:

Vynikající studenty a prvotřídní Fakulta: Isenberg MBA třída se skládá ze světlých a motivovaných studentů z různých prostředí a profesní zkušenosti. Škola udržuje selektivní přijímací řízení za účelem zajištění kvality programu a nasazení studentů ke vzdělání a profesní kariéře. Isenberg MBA fakulty jsou celostátně uznávané jako nejlepší výzkumníci, učitelé a poradci.

Vysoká kvalita a pečlivě navržené Curriculum: První rok kurikula poskytuje základní obchodní znalosti potřebné pro úspěch v letní stáž, klíčový krok mezi prvním a druhým letech programu. Druhý rok umožňuje studentům zaměřit se na konkrétní oblasti profesionálního zájmu a získat cenné real-svět zkušeností získaných v průběhu semestru-dlouhé konzultaci s projektem. Isenberg MBA program je akreditován AACSB.

Osobní program: Isenberg studenty spolupracovat na jejich vědecké práce, kariéra zkušenosti sdílet a rostou spolu mimo třídu. Studenti jsou sebevědomí a sebe-řízený, ale ne navenek konkurenceschopné. Fakulta vědět, MBA studenti jako jednotlivci a pochopit jejich akademické a profesní zájmy.

Nové zařízení: Isenberg MBA program je umístěn v nové univerzity 47.000 čtverečních stop Alfond Management Center. Centra, se otevřel v roce 2002 jako dodatek k původní budově školy, nabízí stav-of-the-Art vzdělávacích zařízení, včetně bezdrátové připojení k internetu přístup, real-time obchodní centrum, učebny s DVD, audio-konference a video-konference schopností, a rozsáhlé počítačové laboratoři. Centrum také ubytuje několik místností breakout konferenci pro menší skupinu diskuze, rozhovor místnosti pro on-kampusu nábor, a student MBA místnost.

Ohromnou hodnotu: Isenberg MBA zůstává jedním z největších hodnot v absolventa podnikového vzdělávání. Mnoho na plný úvazek studenti obdrží asistenční, která vyžaduje, aby profesoři pracují s Isenberg na současném výzkumu a školních aktivit. Výměnou za tuto práci, obdrží student školné a poplatky v plné výši, a poskytuje další bi-týdenní plat a komplexní zdravotní pojištění.

Rozsáhlé zdroje: University of Massachusetts je world-class univerzita známá pro své vynikající vzdělání absolventa a výzkumu. Univerzity inženýrství, matematiku a sportovní vedení školy poskytují MBA studentům možnost rozšířit své zkušenosti prostřednictvím MBA druhý ročník kurzů. Umístění Isenberg poskytuje bohaté možnosti pro intelektuální, umělecké, venkovní a kulinářské chutě. Amherst se nachází v pěti sboru oblast Massachusetts, včetně University, Amherst vysoká škola, Hampshire College, Mt. Holyoke vysoká škola, a Smith College. Hlavní města Boston, New York a Hartford jsou v blízkosti, stejně jako malebné hory a pobřeží Nové Anglie.

Toto se sečte pro kariérní úspěch: Isenberg MBA studenti důsledně provedeny úspěšně v jejich hledání pro stáže a pracovní příležitosti. Toto je provedeno přes absolventů sítě, připojení na firemní Isenberg škola a University of Massachusetts, jakož i prostřednictvím hledání nového zaměstnání příprava přes požadovaný průběh řízení kariéry a Chase centrum kariéry ..

Zobraz 1 více kurzů z Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
45,746 USD
25454 pokud žijete v-stát.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date