Full-time MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Mezinárodní program MBA

Celoživotní program MBA je 1-letý rychlý kurz v interaktivním a dynamickém učebním prostředí. Program poskytuje studentům hluboké znalosti o globálním podnikání s interkulturními zkušenostmi a mezinárodními perspektivami. Studenti jsou vyučováni zkušenými členy fakulty z 14 zemí včetně USA, Velké Británie, Německa a Francie.

V Stamfordu se setkáte a učíte se od místních i mezinárodních obchodních vůdců s příležitostí jít na zámořskou nebo domácí výlet. Studenti studují v závislosti na dostupnosti kurzů s vyučovacími hodinami během dne ve všední dny.

Rychlý program

Studium v ​​Bangkoku a za pouhých 12 měsíců získá titul MBA.

Speciální možnosti studia

Pokud zvolíte studijní plán nezávislého studenta, mohou se studenti specializovat na jednu z následujících možností:

  • Podnikání
  • Mezinárodní obchodní řízení
  • Komunikace značky

Dostupné a pohodlné

Asoke Campus Learning Center má výhodnou polohu v centru obchodní čtvrti Bangkoku.

Opravdu mezinárodní prostředí

Full-time MBA třída je inspirativní směs mezinárodních studentů a lektorů z míst, jako je Evropa, Severní Amerika a Asie-Pacifik, poskytující mezinárodní perspektivy a neocenitelné obchodní zkušenosti.

Globální perspektiva

Získejte hluboké znalosti a znalosti o asijských a globálních firmách. Získejte konkurenční výhodu a uspět v rozvíjející se ekonomické komunitě ASEAN i mimo ni.

Mezinárodní výlety po terénu

Mezinárodní exkurze poskytuje přímé zkušenosti a znalosti o tom, jak fungují skutečné mezinárodní firmy. Studenti získají hlubší pochopení toho, co mají úspěšné společnosti společné, a zároveň získávají možnost vidět, jak se věci dělají v různých lokalitách a odvětvích.

Doba trvání

Datum zahájení: 6 příjmů za rok: leden, březen, květen, červenec, září, listopad

Doba trvání: 12 měsíců (na plný úvazek)

Cena: 10.758 USD (přibližný celkový programový poplatek)

Poslední aktualizace Listopad 2018

Informace o škole

Stamford has both Thai and international undergraduate and graduate degree programs. It has a campus as well as a learning center in Bangkok and another campus in Hua Hin. The international faculty ma ... Čtěte více

Stamford has both Thai and international undergraduate and graduate degree programs. It has a campus as well as a learning center in Bangkok and another campus in Hua Hin. The international faculty makes Stamford one of the most experienced and diverse faculties in Thailand, coming from countries that include the UK, USA, Germany, France, China, and many more. Méně
Bangkok , Hua Hin + 1 Více Méně