Full-time MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Mimo krabici - získat větší mezinárodní zkušenosti na našich nejlepších partnerských univerzit

Mezinárodní kompetence má zásadní význam pro obchodní vůdce. Globální partnerství jsou proto jedním z klíčových aktiv HHL je. My sloužit naší selektivní počtu studentů s více než 130 partnerských univerzit po celém světě.

S cílem udržet krok s platnými mezinárodními, sociálních a ekonomických výzev, což je termín v zahraničí je nabízen v 5. nebo 6. funkčního období v učebním plánu MBA.

Kariéra

Náš cíl: Vaše osobní a profesní rozvoj

Jedinec Career Development Service v HHL je považována za klíčový prvek úspěchu našich studentů. Ode dne přijetí do Master in Management na umístění úspěšné žádosti o zaměstnání - budeme vás podporovat. Přední mezinárodní firmy pravidelně získávat HHL studenty a absolventy na akademické půdě pro stáže a trvalých pozic.

4

Aplikace

3

Začněte svou cestu MBA HHL

V současné době přijímáme přihlášky pro příští příjmu v září 2017 na průběžně. Respektujte prosím níže uvedené termíny.

Přijetí do programu HHL MBA je vysoce konkurenční. Pečlivě vyberte různorodý studentský sbor, která vychází z různých prostředí, kultur a národností, a pokrývá širokou škálu osobních zájmů a profesionálních ambicí. Zápis se koná jednou za rok studia začínají v September.We provozovat valivý přijímací proces. Poté, co podali svou přihlášku, která je členem přijímací komise vás bude informovat, pokud jste byli vybráni pro pohovor, a to buď přes Skype nebo - pokud jste v Německu - v HHL. Poté, co výbor dorazil na jeho konečné rozhodnutí, budete o tom informováni immediately.Want připojit k naší další třídu MBA? Použít teď!

6

HHL-Leipzig mix nastaví dokonalou rovnováhu pro studium, sítí a užívat si života

HHL se nachází ve městě Lipsko, v srdci Evropy. S vysoce kvalitní životní styl, velmi mírný životní náklady, mnoho parků, pod širým nebem sportoviště, kolem jezera s krásnými plážemi, stejně jako mnoho jogging a cyklistických tras, Leipzig je pravděpodobně "nejzelenější" metropole, které jste mohli najít - objevte jej pro tebe! Celkově vzato: HHL-Leipzig Mix nastaví dokonalou rovnováhu pro studium, sítí a užívat si života.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic st ... Čtěte více

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic standards. Ranking/Accreditation Méně
Kitzscher , Mnichov , Morro de São Paulo , Guangzhou , Kalkata , Barcelona + 5 Více Méně

Akreditace

AACSB Accredited