Full-time MBA

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Náš magisterský program na plný úvazek vám nabízí vzdělání, které je akademické i zaměřené na člověka, rozvíjí váš manažerský potenciál a podporuje profesní růst.

V průběhu 22 měsíců zažijete transformaci založenou na fázích učení. Program začíná obdobím intelektuálního růstu, během kterého budete rozvíjet dovednosti a znalosti o technikách a umění řízení společnosti. V další fázi tyto znalosti uplatníte v praxi. Nakonec budete mít příležitost účastnit se mezinárodního vzdělávacího zážitku.

Na IPADE budete součástí globální vzdělávací komunity složené z vysoce talentovaných mladých profesionálů, kteří vás vyzvou k přemýšlení nad vaše limity. Tato komunita vás připraví na složité odpovědnosti, které s sebou přináší vedení v obchodním světě.

Doufáme, že vás přivítáme v našem programu MBA na plný úvazek.
Ernesto Bolio Barajas
Korporátní ředitel MBA na plný úvazek

Proč IPADE?

Celoživotní program MBA je navržen tak, aby rozvíjel dovednosti potřebné pro řešení odpovědnosti vrcholového managementu. Účastníci podstoupí hlubokou transformaci a toto školení vyžaduje dvouletý závazek profesionálního a osobního růstu.

Účastníci programu získají profesionální podporu, která přináší větší výkon a zvyšuje vedoucí schopnosti. Absolventi společnosti IPADE se vyznačují vysokou úrovní globální obchodní vize a hlubokým smyslem pro společenské účely, které musí vždy doprovázet řízení podniku.

Program MEDE programu IPADE využívá Case metodu a další výukové nástroje, které poskytují intenzivní formativní zkušenosti zaměřené na budování dovedností a transformaci vůdců.

Akademická struktura

První rok

První rok programu je primárně zaměřen na hloubkové studium různých oblastí řízení. Během tohoto období účastníci získají technické nástroje nezbytné pro vynikající správu. Spolu s těmito tvrdými dovednostmi se účastníci seznámí s vedením a týmovou prací.

Letní stáž

Mezi prvním a druhým rokem musí účastníci MBA na plný úvazek uskutečnit projekt letní stáže ve společnosti. Projekt je koncipován jako praktický proces učení, ve kterém mají studenti možnost aplikovat většinu z toho, co se naučili během prvního ročníku programu, v reálných obchodních situacích.

Druhý rok

Druhý ročník klade důraz na rozvoj globální vize, strategických rozhodovacích procesů a dalších tzv. Měkkých dovedností. Během čtvrtého trimestru si studenti pro své zkušenosti z mezinárodní výměny vybírají ze 40 mezinárodních obchodních škol. Během šestého trimestru si studenti mohou vybrat čtyři volitelné předměty zaměřené na nejnovější globální obchodní trendy.

Metodologie

Pomocí metody případu si účastníci zdokonalují své manažerské dovednosti tím, že provádějí detekci, analýzu a diagnostiku reálných obchodních problémů.

Program MBA na plný úvazek pomáhá účastníkům rozvíjet jejich schopnosti činit přesná rozhodnutí, uplatňovat flexibilitu a otevřenost a budovat sílu charakteru potřebnou pro každou manažerskou akci.

Metoda případu využívá akademické materiály (obchodní případy) založené na skutečných organizačních výzvách, které jsou analyzovány z různých perspektiv. Tento proces je rozdělen do tří fází: osobní studium, týmová práce a plenární zasedání vedené odborným profesorem.

Na základě případů a doprovodných technických poznámek získají účastníci potřebné znalosti o základech řízení podniku. Hostující řečníci a hostující profesoři poskytují další praktické vstupy, odborné znalosti a životní zkušenosti.

1. Osobní studie

Účastníci využívají své osobní zkušenosti se situací nastíněnou k posouzení problémů ak vytvoření akčního plánu.

2. Týmová práce

Tým účastníků kombinuje svou osobní a úplnou analýzu, aby učinil rozhodnutí, jako by byli představenstvem společnosti.

3. Plenární zasedání

Případ je analyzován pomocí příspěvků celé třídy pod vedením odborného profesora.

Vstupní požadavky

 • Bakalářský titul.
 • 3 roky praxe.
 • Znalost angličtiny:
  • TOEIC (minimálně 850 bodů);
  • TOEFL IBT (minimálně 100 bodů);
  • TOEFL PBT (minimálně 600 bodů);
  • IELTS (minimálně 6,5 bodu);
 • Test manažerských dovedností IPADE, GMAT (minimálně 600 bodů) nebo GRE (minimálně 150 bodů za sekci).

Přijímací proces

 1. Schůzka: Váš první kontakt s IPADE: událost, schůzka, snídaně nebo hovor přes Skype (pro zahraniční uchazeče).
 2. Zkouška: Na zkoušku se můžete připravit pomocí našeho online kurzu. Zeptejte se přijímacího týmu na podrobnosti (nezapomeňte vyplnit „elektronickou přihlášku“).
 3. Rozhovory: Rozhovory s řediteli programu (nezapomeňte si přinést dokumentaci).
 4. Výbor: Přijímací výbor rozhodne, zda jste přijati nebo ne, a obdržíte dopis, ve kterém vás budeme informovat o výsledcích.
 5. Zápis: Jakmile budete přijati, musíte zaplatit poplatek za zápis, abyste měli zajištěno své místo a požádali o stipendia a finanční pomoc.
 6. Stipendium a financování: Můžete začít žádat o stipendia a financování. Požádejte o informace přijímací tým.
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

IPADE Business School was founded in 1967 by a group of prominent businessmen with the aim of developing future leaders with the ability to drive social and economic growth, rooted in personal integri ... Čtěte více

IPADE Business School was founded in 1967 by a group of prominent businessmen with the aim of developing future leaders with the ability to drive social and economic growth, rooted in personal integrity, social responsibility and global vision. Méně
Mexico City , Monterrey , Guadalajara + 2 Více Méně

Akreditace