Full-time MBA

Všeobecné informace

Popis programu

S typickou třídou pouhých 50 studentů vám SFU Beedie MBA vám umožní objevit své silné stránky a podstoupit rizika v podpůrném prostředí.

Absolvujte praktické dovednosti a teoretické znalosti potřebné pro úspěch v různých oblastech podnikání a širokou síť spojení, která vám pomohou dosáhnout velkých věcí.

Pro koho to je?

SFU Beedie FT MBA je navržena speciálně pro začátečníky a středně pokročilé profesionály a podnikatele, kteří jsou připraveni tlačit na svůj nejvyšší potenciál a přesunout svou kariéru na další úroveň.

Co se naučíte

Program kombinuje teorii a aplikaci v mezinárodně rozmanité a spolupracující třídě MBA a nabízí pevný základ v obchodních základech. Když procházíte 12měsíční akademickou součástí v centru rozmanité, pulzující a podnikatelské obchodní komunity ve Vancouveru, ponořte se do otázek myšlení a reálných obchodních problémů. Komplexní kurikulum zahrnuje obchodní výzvy v reálném světě a zkoumá relevantní témata, jako je udržitelnost, nové podniky a mezinárodní podnikání.

Naše interaktivní a zážitkové metody učení poskytují sadu nástrojů pro řízení podniku použitelnou v různých průmyslových odvětvích a poskytují vám více kariérních možností a mobility. Osobní, kolegiální přístup vám umožňuje budovat silnější kontakty a malé třídy znamenají, že vás profesoři mohou poznat a poskytnout osobní vedení.

Víme, že váš čas je cenný. Místo prodloužení semestrálních přestávek se budete účastnit mezinárodního aplikovaného projektu a účastnit se sítí a dalších akcí. Na konci 12měsíčního programu si můžete vybrat mezi placeným čtyřměsíčním pracovním obdobím, založením nového podniku nebo přímým přesunem do stálé pozice. Ve všech případech doručíte zprávu o svých čtyřech měsících jako součást vašeho titulu.

Kam vás to může vzít

Po absolvování se pustíte do další fáze své kariéry vybavené obchodními dovednostmi na vyžádání a 360stupňovým pohledem na to, jak podniky dnes fungují.

Plán

12 měsíců akademických pracovníků plus povinné čtyřměsíční pracovní období

Program MBA je rozdělen do tří semestrů, které se vzájemně prolínají - což vám umožní aplikovat to, co se naučíte při cestování programem.

 • Online orientace před MBA - přípravné kurzy ukončené před začátkem září, abyste se připravili na MBA.
 • Podzimní semestr zajišťuje, že každý má společný základ v kritických dovednostech.
 • Jarní semestr se zaměřuje na efektivní vedení, kde budete muset rychle pracovat jako součást týmu při řešení problémů.
 • Jaro / léto vás uvidí, jak si vybrat mezi dvěma mezinárodními cíli pro perspektivu globálního podnikání, abyste získali širší pochopení práce v multikulturním podnikatelském prostředí. V uplynulém roce cestovali studenti do Hongkongu a Singapuru a pracovali na projektu ve spolupráci s úřadem Vancouver Port Authority.
 • Letní semestr zkoumá vaši tvůrčí stránku, když se potopíte do udržitelnosti, podnikání a dalších žhavých témat.

Čtyřměsíční pracovní období

Na konci dvanáctiměsíčních akademických období budete mít tři možnosti, jak splnit požadavek programu na pracovní období:

 • Zúčastněte se placené čtyřměsíční stáže
 • Začněte svůj nový podnik prostřednictvím programu Coast Capital Savings Venture Connection® SPARK nebo schválených ekvivalentních příležitostí
 • Přesuňte se přímo do trvalé role

131329_ScreenShot2020-02-18at1.42.40PM.pngFoto s laskavým svolením Univerzity Simon Fraser University - Beedie School of Business

Umístění

V srdci centra Vancouveru se nachází školní areál SFU Beedie's Segal Graduate School, památková banka reimaginovaná jako mezník s učebnicí, zasedacími místnostmi a studovnami o velikosti 60 000 čtverečních stop.

Je centrálně umístěný se snadným přístupem k veřejné dopravě, díky čemuž je vyjížďka do a ze třídy mimořádně výhodná.

Navíc jste obklopeni kavárnami, obchody a restauracemi. Je to sousedství tak živé jako každé jiné.

V souladu s naším povoláním rozvíjet inovativní obchodní vedoucí, SFU Beedie pořádá zážitkové vzdělávací akce, jako je simulace vývoje nových produktů, kde studenti spolupracují v multifunkčních týmech při navrhování, stavbě a výrobě doručovací služby dronů. Účast na zábavných interaktivních simulacích vytváří inovace jako odpovědnost a příležitost v rámci celé organizace a poskytuje povědomí o rozmazaných liniích odpovědnosti, které mohou existovat v oblasti inovací.

Požadavky na přijetí

 • Čtyřletý vysokoškolský titul s kumulativním průměrným bodovým bodem nejméně 3,0 / 4,33 (B) nebo průměrným bodovým bodem nejméně 3,33 / 4,33 (B +).
 • Vyžadujeme minimální GMAT skóre 550. Přijímáme také zkoušku GRE (minimální skóre 155 v každé sekci).
 • Uchazeči by měli mít po absolvování bakalářského studia minimálně dva roky odborné praxe.
 • Všichni žadatelé musí plynule anglicky. Pokud vaším primárním jazykem není angličtina, musíte prokázat dostatečné znalosti anglického jazyka prostřednictvím jednoho ze dvou přijatelných testů: TOEFL nebo IELTS.
 • Pokud nejste kanadským občanem nebo nemáte přistěhovalecký status, musíte mít platné kanadské studentské vízum.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Čtěte více

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Méně
Vancouver , Surrey + 1 Více Méně