Full-time MBA

V SKK GSB, můžete zažít inovativní program MBA, který čerpá z akumulovaných zkušeností a výukových filozofií naší vynikající fakulty. SKK GSB se vzorovým své osnovy po MIT Sloan, jeden z nejlepších programů MBA na světě.

Naši vysoce kvalifikovaní, a to především Mezinárodní fakulty se věnují výuce excelence a zveřejní v mezinárodně uznávaných časopisech.

Naše inovativní MBA Curriculum zahrnuje teorii třídy pokoj s případovými studiemi analyzovat a řešit světové aktuální obchodní záležitosti. Studenti získají praktické zkušenosti z našich tří akademií v oblasti marketingu, financí a poradenství, a od našeho vedení a programů profesního rozvoje představovat hostující řečníci, kteří jsou odborníky a lídry ve svých oborech. Letní stáže v místních i mezinárodních společností, přidejte do našich praktických, hands-on přístup.
Naši vysoce motivovaní studenti pocházejí z celého světa. Asi 35% našich studentů jsou mezinárodní. Globální síť, která si studenti mohou vytvořit zde nemá obdoby.

Naše vynikající spolupráci se špičkovými programy MBA škol v USA dávají studentům možnost získat dvojí stupňů. Naše Studium v ​​zahraničí Program na nejvyšší americké MBA škol umožňuje všem studentům, kteří stráví jeden semestr v zahraničí, rozšířit své vzdělávací zkušenost.

Naše škola nabízí jedinečný multikulturní zážitek v korejštině s mezinárodní fakulty, zahraniční studenty, studijního programu a hostujících profesorů z nejlepších obchodních škol v USA.

Funkce programu:

- Různé volitelné předměty pokrývají všechny obchodní administrativní oblasti: marketing, management, finance, účetnictví, rozhodnutí vědy

- Akce-Based Learning kurikulum s globálními obchodními případy z Harvard Business School

- Global Marketing Academy a Strategic Consulting Academy

- "Vedení a profesního rozvoje" Program na rozvoj základní vůdcovské schopnosti a posílit porozumění různých kariéry

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Sungkyunkwan University, SKK Graduate School of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
3 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date