Frankfurt MBA na plný nebo částečný úvazek

Všeobecné informace

Popis programu

Program MBA staví na více než 50 letech výuky a výzkumu na Frankfurt School a na úspěšných zkušenostech s výukou Management Masters a Executive MBA.

Unikátní studijní model MBA se spoléhá na různá firemní spojení ve Frankfurt School , aby účastníkům umožnil hladký přechod do jejich kariéry po MBA. Navazuje na koncept učení zaměřený na účastníky vyvinutý společností Harvard Business School a pokrývá oblasti řízení a vedení důležité pro úspěšnou profesionální kariéru.

Hlavní body

Program je přizpůsoben pro profesionály hledající změnu kariéry a mezinárodní angažovanost a zároveň získává potřebné dovednosti pro kariéru managementu.

  • Špičková německá obchodní škola
  • Umístil v obchodním kapitálu Evropy
  • Mezinárodní studijní cesta do špičkové obchodní školy FT
  • Vynikající diskuse na fakultě a exekutivě
  • Intenzivní kurzy němčiny

Osnovy

Program MBA je intenzivní 12měsíční zkušenost (na plný úvazek) nebo 21měsíční (na částečný úvazek) rozdělená na dva až tři šestiměsíční semestry na akademické půdě, po níž následuje 3měsíční práce buď na akademické půdě, nebo mimo ni.

K dispozici je kariérní rozvoj, intenzivní výuka německého jazyka a schůzky výkonných pracovníků v zasedací místnosti.

Požadavky

  • První stupeň (bakalářské nebo ekvivalentní)
  • Vynikající písemná a mluvená angličtina (TOEFL min 90 IBT, nebo ekvivalent)
  • Nejméně tři roky příslušných pracovních zkušeností
  • Test GMAT / GRE nebo Frankfurt School Admissions Test

Termíny

Early Bird na plný úvazek: Poskytujeme „Early Bird Discount“ ve výši 6 000, 4 000 a 2 500 EUR pro všechny uchazeče, kteří podají přihlášku do 30. listopadu, do 31. ledna a do 30. dubna.

Early Bird na částečný úvazek: Poskytujeme „Early Bird Discount“ 5 000 a 2 500 EUR pro všechny uchazeče, kteří podají přihlášku do 31. ledna a do 30. dubna.

Stipendia: Aby bylo možné se Frankfurt School stipendia ve Frankfurt School , musí být vaše žádost dokončena do 31. května.

Uzávěrka přihlášek je 31. července.

Pozdní přihlášky mohou být považovány za silné kandidáty po konečném termínu podle uvážení přijímací komise a v závislosti na dostupnosti místa.

Zahájení programu

Program Master of Business Administration začíná každý rok v říjnu. U žadatelů ze zemí mimo EU, kteří požadují vízum pro vstup do Německa, mějte na paměti, že získání potřebného víza může trvat až dva nebo tři měsíce.

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance. Méně
Frankfurt , Mnichov , Stuttgart , Hamburg + 3 Více Méně