Flexibilní mba

Všeobecné informace

Popis programu

Flexibilní MBA, který vám umožní vytvořit svou budoucnost.

The University of Baltimore má dlouhou historii s obchodní programy, které umožňují zaneprázdnění profesionálové také sledují své vzdělávací cíle, zatímco žijí svůj každodenní život.

Zapsal do programu UB MBA umožňuje zvolit:

  • jak rychle chcete dokončit svůj titul;
  • jak chcete, aby vaše třídy (tradiční učebny, on-line nebo obojí);
  • kolik vyučovacích hodin sezení nebo semestru chcete vzít;
  • Váš obor nebo si můžete vytvořit vlastní ten, který vyhovuje vašim profesní cíle.

Co je flexibilní MBA?

Flexibilní MBA prospívá práci profesionální. Program UB MBA je navržen tak, že můžete protínat i svůj osobní život se svým akademického života.

Mnoho MBA programy jsou na plný úvazek a kohorta bázi, což není vždy snadné pro práci profesionální. Program UB MBA je flexibilní. Studenti si mohou vybrat věnovat všechen svůj čas, aby si vydělávají na míře děje na plný úvazek - nebo se může rozhodnout, že pracovat a vzít tříd, na částečný úvazek.

Co dělá UB MBA-'flexible "?

Všechny třídy UB MBA jsou vyučovány ve večerních hodinách (začíná v 6 hodin), takže to dělá to pro vás snadné se dostat do třídy na akademické půdě, zda si přejete face-to-face kurz.

UB MBA nabízí 50 procent našich kurzů on-line (všechny požadované klíčové požadavky programu jsou online). Naše on-line kurzy jsou vyučovány v asynchronním formátu, takže i když jste v jiném časovém pásmu si může splnit své úkoly nebo vzít své zkoušky.

Můžete se rozhodnout, zda chcete mít kurzy na částečný úvazek nebo na plný úvazek - je to všechno na vás. Nemusíte oznámit kdokoliv. Volí specializaci nebo přizpůsobit své volitelné předměty, aby posílily své kariéry a pomohou splnit vaše osobní cíle.

Máme něco, co bychom rádi nazvali požadavky "Flexibilní jádra" pro ty studenty, kteří mají tendenci přiklánět k podnikové straně nebo mají podnikavosti. Tyto flexibilní základní kurzy mohou být přizpůsobeny tak, aby se vešly vaše profesní cíle.

Některé z těchto kurzů jsou nabízeny v 7-týdenní "bite-sized" formáty. Tyto typy kurzů skutečně zlepšit učení studenta, a to zejména on-line, a vám umožní získat znalosti, které potřebujete přesunout do další úrovně v programu.

Jaké jsou výhody? Jste pod kontrolou svůj den a mají možnost rozhodnout, jaký druh učení prostředí pro vás pracuje.

Budete mít na plný úvazek fakulty, kteří vědí, jak se učit pracující profesionály, a poskytnout praktické zkušenosti v obchodních scénářů. Navíc jsme najmout profesionály učit kurzy a přinést své odborné znalosti ve specializovaných kurzů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Méně