Read the Official Description

CÍLE

  • Připravit lidi schopné úspěšně vykonávat v obchodním světě v souladu s etickými a sociálního hlediska.
  • Pochopení dynamiky firmy, porozumění a zvládnutí všech hledisek týkajících se řízení podniků, což umožňuje ucelený a komplexní pohled na tuto skutečnost, která je nezbytná, aby se dospělo na nejvyšší úrovni kvalitních moderních organizací.
  • Rozvíjet manažerské dovednosti potřebné k provedení úspěšné konkurenční strategie tím, že integruje osobní modely vedení, která je nezbytná k provedení před týmů složených z vysoce výkonných organizací.
  • Generovat globální vizi se silným kotvy v regionálních podniků v Latinské Americe.

příjemci

Profesionálové s minimálně 3 roky zkušeností ve vedoucích pozicích, kteří chtějí napadnout sebe a získat znalosti a dovednosti transformovat svou kariéru.

Studijní plán

  • POVINNÉ PROGRAMY
  • VOLITELNÉ PROGRAMY
  • END mistrovských ČINNOST

Osvědčení

Po dokončení osnov účastník obdrží titul "MBA in International Management", titul udělený na španělském území Polytechniky Katalánska.

(*) Vlastní název uznán na španělském území, které mají být vydány ve Španělsku, s požadavkem docházky akademický týden v Barceloně. on-line mód s volitelnými podpora ve třídě akcí.

Metodologie

Vyvinula interaktivní model učení pedagogickou s názvem MODEL TRANSFER PERICLES, který umožňuje přenos získaných poznatků k práci s praktickým přístupem a probíhá v interaktivním virtuální komunity s doplněk třídě.

K posílení retence a použitelnost digitálním a stravu, založené na matematických modelech, které umožňují prožívat a hrát situací v obchodním světě, kde se rozhoduje a jejich vliv je ověřena na intenzivním využívání simulátorů je hotovo hravý prostředí.

Ve stejné době, MBA je navržen tak z konceptu samosprávy, přičemž každý účastník zvolí konkrétní profil své vlastní kariéry, výběr opčních programů, a také spravuje řízení jejich akademické času, a to prostřednictvím získání akademického úvěru během čtyř let uvažuje maximální dobu dokončena.

Hlavním tahounem procesu výuky-učení mistra je dána kontextu, v němž je student neustále napadena, motivované a doplněnou o neustálé interakci s odborníky na starosti každého tématu ve virtuální komunity.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by ADEN campus Panamá »

This course is Campus based
Start Date
Mar. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline

Mar. 2019

Location
Application deadline
End Date