Read the Official Description

CÍLE

  • Připravit lidi schopné úspěšně vykonávat v obchodním světě v souladu s etickými a sociálního hlediska.
  • Pochopení dynamiky firmy, porozumění a zvládnutí všech hledisek týkajících se řízení podniků, což umožňuje ucelený a komplexní pohled na tuto skutečnost, která je nezbytná, aby se dospělo na nejvyšší úrovni kvalitních moderních organizací.
  • Rozvíjet manažerské dovednosti potřebné k provedení úspěšné konkurenční strategie tím, že integruje osobní modely vedení, která je nezbytná k provedení před týmů složených z vysoce výkonných organizací.
  • Generovat globální vizi se silným kotvy v regionálních podniků v Latinské Americe.

příjemci

Profesionálové s minimálně 3 roky zkušeností ve vedoucích pozicích, kteří chtějí napadnout sebe a získat znalosti a dovednosti transformovat svou kariéru.

Studijní plán

  • POVINNÉ PROGRAMY
  • VOLITELNÉ PROGRAMY
  • END mistrovských ČINNOST

Osvědčení

Po dokončení osnov účastník obdrží titul "MBA in International Management", titul udělený na španělském území Polytechniky Katalánska.

(*) Vlastní název uznán na španělském území, které mají být vydány ve Španělsku, s požadavkem docházky akademický týden v Barceloně. on-line mód s volitelnými podpora ve třídě akcí.

Metodologie

Vyvinula interaktivní model učení pedagogickou s názvem MODEL TRANSFER PERICLES, který umožňuje přenos získaných poznatků k práci s praktickým přístupem a probíhá v interaktivním virtuální komunity s doplněk třídě.

K posílení retence a použitelnost digitálním a stravu, založené na matematických modelech, které umožňují prožívat a hrát situací v obchodním světě, kde se rozhoduje a jejich vliv je ověřena na intenzivním využívání simulátorů je hotovo hravý prostředí.

Ve stejné době, MBA je navržen tak z konceptu samosprávy, přičemž každý účastník zvolí konkrétní profil své vlastní kariéry, výběr opčních programů, a také spravuje řízení jejich akademické času, a to prostřednictvím získání akademického úvěru během čtyř let uvažuje maximální dobu dokončena.

Hlavním tahounem procesu výuky-učení mistra je dána kontextu, v němž je student neustále napadena, motivované a doplněnou o neustálé interakci s odborníky na starosti každého tématu ve virtuální komunity.

Program taught in:
Angličtina
španělština

See 1 more programs offered by ADEN campus Republica Domincana »

This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline