Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Chcete růst ve své kariéře, ale máte celou řadu odpovědností. MBA společnosti Sy Syms School of Business Executive rozumí vaší realitě. Připraví vás na urychlení vašeho kariérního potenciálu, posunutí herních nápadů vpřed a přípravu na měnící se globální ekonomiku - to vše při současném zaměstnání.

Sy Syms Edge

 • Naše flexibilní třídy jsou zaměřeny na pracující profesionály.
 • Naše komplexní základní osnovy tvoří základ pro úspěch v jakémkoli podnikání.
 • Naši renomovaní profesoři na plný úvazek vás inspirují akademickou dokonalostí. Působivá doplněk teorie mostu s obchodní praxí v reálném čase.
 • Naše studentská organizace zahrnuje rozmanitou škálu profesionálů z každého obchodního sektoru.
 • Vaše třídy budou malé a přizpůsobené, což vám umožní navázat celoživotní obchodní spojení.

Na první pohled

 • Navštěvujte kurzy v neděli nebo v hybridních formátech.
 • Naučte se, jak se stát lídrem v oboru od profesionálů v oboru.
 • Vylepšete si obchodní zájmy prostřednictvím letních rezidencí.
 • Vytvořte celoživotní kontakty s vašimi profesory a kolegy.
 • Získejte EMBA od Syms za pouhé dva roky.

Osnovy

Náš program EMBA zdůrazňuje tři témata, která jsou integrována do osnov.

Podnikání

Ekosystém kolem podnikání na Yeshiva University je zářivý, brilantní a špičkový. V samém jádru mandátu Yeshiva Entrepreneurship je najít způsoby, jak využít obrovskou sílu, vitalitu a zdroje celé univerzity, takže celá naše energie je skutečně mnohem větší než jen součet částí. Podporujeme partnerství mezi školami a instituty, studenty a absolventy, komunitou NYC a vládními činiteli. Máme silné spojení s Izraelem a jeho technologií začínajícího národa a podnikatelským duchem. Yeshiva University v současné době připravuje inkubátor v NYC pro izraelské společnosti, které se budou vyvíjet a prosperovat v prostředí NYC.

Vedení lidí

Toto téma se zaměřuje na vytváření nových vůdců budoucnosti. V celém programu je kladen zvláštní důraz na to, jak různé obchodní nástroje a teorie mohou zlepšit schopnost vést a provádět ve vysoce konkurenčních a stresujících prostředích. Některé z nabízených kurzů se konkrétně zaměřují na rozvoj vůdčích dovedností, včetně řízení v globálním prostředí a řady přednášejících složených z nejúspěšnějších vedoucích pracovníků a podnikatelů.

Etika

Důležitější než kdy jindy je praktikování obchodní etiky při zachování udržitelného obchodního modelu. Tento program, umístěný na Yeshiva University , propojuje hodnoty YU s etikou podnikání tím, že učí, jak lze dosáhnout udržitelného obchodního modelu a zároveň přináší výhody komunitě a jejímu prostředí. Tento model závisí na schopnosti manažerů a vůdců identifikovat osobní a firemní hodnoty a sladit obchodní chování se sociálními očekáváními, právními povinnostmi a morálními ambicemi. Naše kurikulum zdůrazňuje ústřední roli obchodní etiky v našem základním kurzu Etika a právní prostředí a zaměřuje se na etické otázky v případech studovaných v celém kurikulu.

Dvě letní rezidence

Inovace prostřednictvím technologie a vedení

Léto 1: NYC letní rezidence - dozvědět se, co to znamená stát se inovátorem

V tomto sedmidenním intenzivním workshopu se studenti seznámí s obchodními modely, které jim mohou pomoci přivést produkt nebo firmu na další úroveň. Učí se a používají se specifické nástroje kreativity, po nichž následuje řada návštěv inovativních začínajících podniků z metropolitní oblasti New York. Workshop končí tím, že studenti vytvářejí své vlastní podnikatelské nápady a poskytují podnikatelský plán, který s ním bude spojen.

Léto 2 - Izraelská letní rezidence - ponořená do začínající národní kultury

V tomto desetidenním intenzivním workshopu se studenti zapojí do izraelských studentů EMBA z jedné z nejlepších izraelských univerzit. Společně pracují jako týmy a objevují tajemství technologického úspěchu tohoto začínajícího státu. Přednášejí se od předních izraelských profesorů v oboru podnikání a technologie, následují místní návštěvy nejúspěšnějších izraelských společností. Na konci tohoto workshopu se očekává, že studenti budou dobře rozumět tomu, co to znamená být lídrem v oblasti inovací, a strategickými způsoby, jak se tam dostat. Bydliště je v angličtině.

Snímek programu EMBA

Děkujeme, že jste zvážili výkonný MBA program Yeshiva University Executive, jediný program, který je nabízen v neděli s ohledem na rozmanitou komunitu, ve které slouží.

Chápeme, že je to pro vás důležité rozhodnutí. Několik bodů, které je třeba zvážit:

 • Zvažte kulturu. Každá škola má své vlastní. Najděte obchodní program, který je pro vás to pravé - akademicky, společensky a profesionálně. Například Yeshiva University je známá svou vroucnou, starostlivou a těsnou komunitou. To se promítá do mnoha věcí, od silných spojení s profesory až po vášnivé zapojení do komunity a absolventů.
 • Zvažte své cíle. Vyberte si obchodní školu, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Přemýšlejte o tom, zda chcete znovu objevit svou kariéru, založit nový podnik, nebo ukázat mnohem větší ve vaší současné společnosti. V Yeshivě budete rozvíjet vztahy, které tvoří celoživotní komunitu a jsou k dispozici v každé fázi kariéry.
 • Zvažte oslovení nás. Pokud se vám zdá, že je Yeshiva pro vás to pravé, místo, kde budete během růstu vychováváni, jsme připraveni k diskusi.

Zde je několik dalších informací, které vám pomohou s rozhodnutím:

 • Dvouletý program, 48 kreditních programů Executive MBA v našem kampusu na Manhattanu v NYC.
 • Rigorózní kurzy vyučované úspěšnou a zkušenou fakultou.
 • Dvě letní rezidence.
 • Učte se spolu s velmi zkušenými spolužáky a vytvářejte celoživotní spojení.

Řekněte nám, co vás odlišuje. Máme skutečný zájem dozvědět se více o vás. Sy Syms School of Business si váží zajímavých jednotlivců, kteří jsou ve své kariéře upřímní. Naši studenti jsou různorodí. Naše fakulta je světově proslulá. Učební plán je přísný. Věříme, že se jedná o MBA pro vedoucí pracovníky, kteří odpovídají vašim profesním cílům. Chcete-li se přihlásit, musíte udělat následující kroky:

 • GPA 3.0 a vyšší (přepisy).
 • Rozhovor. Po dokončení a kontrole vaší online žádosti vás může člen přijímací kanceláře kontaktovat a naplánovat pohovor v areálu. Nezapomeňte: Rozhovory jsou pouze na pozvání.
 • Jsou požadována dvě doporučení.

Mezinárodní žadatelé

Mezinárodní studenti, kteří nemají titul z instituce, ve které se veškerá výuka provádí v angličtině, musí absolvovat buď TOEFL (Test angličtiny jako cizího jazyka), PTE (Pearsonův test angličtiny) nebo IELTS (Mezinárodní anglický jazyk) Testovací systém). Můžete být osvobozeni od TOEFL, PTE nebo IELTS, pouze pokud jste získali titul od instituce, v níž je angličtina vyučovacím jazykem.

TOEFL, PTE a IELTS jsou platné dva roky. Vaše skóre musí být platná při odeslání přihlášky.

Termíny přijetí

 • 3/9/2020: Termín pro složení stipendia
 • 31. 3.2020: Uzávěrka přihlášek
 • 5/11/2020: Termín pro složení vkladu
 • 31/20/2020: Konečný termín pro přijetí
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universitie ... Čtěte více

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. Méně