Cíl vyšší. Dosažte více.

Ponořte se do povzbudivé, interaktivní výukové zkušenosti, kde si vyměníte nápady s 40-50 zkušenými kolegy v Michael G. Foster School of Business na University of Washington Executive MBA Program.

Přehled programu

Celostátní program na výzkumné univerzitě s mezinárodní reputací, University of Washington Executive MBA Program (EMBA) poskytuje přísné obchodní vzdělávání pro střední a vyšší manažery a vedoucí pracovníky. Zkušení profesionálové z celé Severní Ameriky si vybírají UW Executive MBA program, protože jim umožňuje pracovat na plný úvazek a získávat MBA za pouhých 21 měsíců.

Top-tier obchodní škola
Michael G. Foster Business School na Washingtonské univerzitě disponuje odbornými členy fakulty a je jednou ze čtyř amerických obchodních škol, které jsou držiteli mezinárodní certifikace EQUIS od Evropské nadace pro rozvoj managementu. Foster School of Business je akreditována AACSB International - sdružením Advance Collegiate Schools of Business.

Zkušení a inovace
Využijte 20 let znalostí, které připravují schopné manažery a manažery pro vynikající vedení. UW EMBA poskytuje špičkové obchodní nástroje a výzkum a spojí studenty s rozsáhlou sítí vlivných obchodních vůdců a absolventů. Podílejte se na integrovaném a komplexním vzdělávacím řízení, které zdůrazňuje vedení a strategické myšlení. Zbavte se vědomostí, nástrojů a týmových dovedností, abyste se mohli okamžitě aplikovat na pracovišti.

Pohled generálního ředitele
Naučte se přemýšlet jako vrcholové vedení s důrazem na síly, které formují organizace, tržiště a globální ekonomiky. Naučte se plánovat dopředu, posuzovat situace, vedoucí týmy, činit informovaná rozhodnutí a hodnotit výsledky.

Formátované tak, aby odpovídaly vašemu životu
Pokračujte ve své kariéře a získejte MBA za 21 měsíců (září - červen s létem). Vyberte si týdenní regionální plán nebo měsíční plán Severní Ameriky, který vyvažuje vaše studium s pracovními a rodinnými závazky.

Vynikající vybavení a podpora
Zaměřte se na učení s pomocí personálu EMBA. K dispozici jsou knihy, materiály, registrace kurzů a ubytování (pro měsíční studenty) spolu s bezplatným parkováním a mnoha jídly.

Osnovy

21měsíční učební osnovy vytvářejí pevný základ základů podnikání. Případové studie a skupinové projekty propojují teorii s běžnou obchodní praxí. Témata založená na současných trendech v oblasti podnikání, včetně dopadu technologie a globalizace, jsou provázána celým vzdělávacím programem.

Studenti často používají vlastní organizace jako laboratoře, uplatňují ponaučení v učebně a poté přinášejí výsledky zpět do třídy pro další diskusi.

Mezinárodní studijní seminář

Na globálním trhu potřebují vedoucí pracovníci poprvé znalosti o operačních inovacích, nových obchodních praktikách a kritických ekonomických otázkách, které mají vliv na podniky v jiných zemích. Chcete-li zdůraznit tento globální výhled, Executive MBA Program nabízí kulminující mezinárodní studijní seminář. Cenné vztahy, pohledy a důvěrné informace, které studentům přinášejí z studijní cesty, je pro ně a jejich sponzorské organizace vysoce investicní.

Mezinárodní seminář je nepovinný. Obvykle probíhá mezi zimou a jarním čtvrtletím druhého roku. Studentské náklady se pohybují přibližně ve výši 3000 USD plus letenky.

Cílová skupina


Je určen pro manažery a manažery střední a vyšší úrovně s deseti nebo víceletými zkušenostmi. Výkonný MBA program se zaměřuje na základní principy podnikání z pohledu vedoucího.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z University of Washington Foster School of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Zář 2020
Duration
21 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date