Executive MBA

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

V Chicagu se jedná o nápad. Zaměřujete se na generování, analýzu, porovnávání a rafinování nápadů. Zlepšovat je. A ještě lepší. Proč? Vzhledem k tomu, že v podnikání neexistují žádné odpovědi nebo jednoduché pravidla.

Budete prosperovat v libovolné profesní dráze, kterou si vyberete, protože jste se naučili, jak:

- Prozkoumejte každou myšlenku. Ať předvede spolužák nebo profesor. Vyjádříte svou podporu, váš nesouhlas, vaše návrhy. Zde nejsou žádné nesprávné otázky, s výjimkou těch, které jsou nezasvěcené.


- Vyhodnoťte problémy a příležitosti. Prostřednictvím čoček účetnictví, ekonomie, psychologie, sociologie a statistiky. S rozmanitými analytickými nástroji a metodami budete přemýšlet novými způsoby.


- Rozvíjet důvěru vedoucí. Naučte se budovat vztahy. Motivujte lidi. Vliv výsledků. Testováním se ve třídních diskusích, studentských skupinách a soutěžích. Plus 125 hodin programování věnovaných vedení. Rozvíjíte dovednosti, abyste mohli úspěšně podniknout jakýkoli obchodní úkol.


Zkušenosti z Chicaga vás vezmou hlouběji do problému, rozšíří váš pohled a donutí vás k otázkám předpokladů - včetně vašeho. Naučíte se cítit pohodlně, když neexistuje žádný vzorec, který by vás mohl vést. Žádná cesta nesledovat. Protože to jsou nápady, ne trendy, které formují svět obchodu.

Zkušenosti z Chicaga vám připraví, abyste svou kariéru přijali na novou úroveň. V Chicago Booth najdete akademický program, který obsahuje :

- důraz na analýzu problémů, generování klíčových poznatků a provádění kreativních řešení - Zdůrazňujeme, že je důležité klást otázky a zkoumat myšlenky. Jak zlepšit věci. Buďte připraveni na všechny možnosti. Protože neexistují žádné jasné odpovědi. Získáte silný rámec pro rozhodování v celé své kariéře, v jakékoliv obchodní situaci, v jakémkoli odvětví.


- učební plán, který můžete nyní využít - profesoři z Boothu přinášejí ve třídě své zkušenosti z reálného světa jako konzultanti, znalci, členové správních orgánů nebo dokonce správci investičních fondů. Naučíte se posoudit riziko, přiblížit klienty, strategicky myslet a rozhodovat se lépe s řadou výsledků. Nástroje, které potřebujete dnes i v budoucnu.


- spolupráce - podnikání je o jednotlivcích s vlastními schopnostmi a schopnostmi spojenými s řešením problému a zlepšením. Stejný přístup najdete ve třídě. Ve studijních skupinách. Fakulta, která sdílí pohledy, povzbudí debatu, vás požádá, abyste zpochybnili vaše předpoklady. Kolegové ze tří kampusů, řada průmyslových odvětví a mnoho pracovních funkcí, které vytvářejí širší perspektivu. Všichni se snažili maximalizovat zkušenosti s učením.


- komunita napříč kontinenty, kulturami a zvyky - se studenty z 51 zemí a tříd ve třech mezinárodních lokalitách neexistují žádné hranice. Setkáte se s člověkem, který zná v Bolívii dodavatele materiálů; kdo pracoval v Mongolsku nebo Sibiři; kdo vám ukáže kolem Turína na další pracovní cestu.


- diskuse v učebně - přednáška je pouze součástí procesu učení. V Chicagu budete chtít klást otázky - hodně z nich - fakultou a vašimi spolužáky. "Proč myslíte, že ano?" "Jak to ovlivňuje rozpočet?" "Proč je to dobré rozhodnutí?" "Jaké jsou vaše alternativy?" Neklidná a volnočasová debata vám dává jistotu, že vynikne ve všech situacích, kdekoli, s někým.

Formát programu je stejný pro všechny tři areály. Během 21měsíčního programu budete mít společně se svými kolegy 15 z 17 kurzů. Každý student pak vybere dvě volitelné předměty pro dokončení studia.

Během čtyř týdnů na mezinárodních zasedáních se setkávají studenti ze všech tří areálů, vezmou se ve třídách, pracují společně ve studijních skupinách, zkoumají aktuální regionální problémy, účastní se výletů na místní podniky a kulturní památky. Tam jsou dvě zasedání v Chicagu a jeden každý v Londýně a Singapuru.

Poslední aktualizace Zář 2017

Informace o škole

Od roku 1898, University of Chicago Booth School of Business produkoval nápady a představitelům, že tvar světě podnikání. Náš pečlivý, kázeň-založený přístup k podnikání transformuje vzdělání našich s ... Čtěte více

Od roku 1898, University of Chicago Booth School of Business produkoval nápady a představitelům, že tvar světě podnikání. Náš pečlivý, kázeň-založený přístup k podnikání transformuje vzdělání našich studentů do jistý, efektivní, vážení obchodní lídři jsou připraveni čelit nejtěžší úkoly. &nbsp Jsme hrdí na to nárok: bezkonkurenční schopnosti, vzdělání a otevřít zápis programů nabízených na třech kontinentech, celosvětový tělo téměř 42.000 dokonalý absolventy, silné a rostoucí společnosti vztahy, které poskytují bohaté celoživotní kariéry. Jako součást svět-proslulý University of Chicago, sdílíme univerzity základní hodnoty, které formují naše rozlišovací intelektuální kultury. Na Chicago Booth, neustále otázku, test nápady a hledat důkaz. Tento mimořádně účinný přístup k podnikání vede k novým myšlenkám a inovační řešení. Šest našich členů fakulty získali Nobelovy ceny za tyto nápady - záznam žádné jiné obchodní škola má uzavřeno. &nbsp Tato stejná kultura transformuje naše absolventy do obchodní myslitelé skvěle vybavené analyzovat a řešit největší podnikatelské výzvy. Méně
Chicago , Philadelphie , Londýn , Madrid + 3 Více Méně