Executive MBA

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Proč Executive MBA z Michiganu?Ross School of Business je uznáván na celém světě jako lídr v oboru MBA a výkonné vzdělávání. EMBA spojuje tyto tradice excelence za účelem poskytnout zkušenosti v oblasti vývoje, která je jedinečná ve své kombinaci vedení a analýzy.


Vysoce aplikovaná kurikula programu je postavena na jedinečné kombinaci analytických základů, kurzů založených na řešeních a akčních příležitostech:


* Jeho intenzivní zaměření na vedení je přizpůsobeno potřebám zavedených vedoucích pracovníků.


* Jeho osnovy orientované na výsledky dávají účastníkům okamžitě použitelné nástroje i dlouhodobé základy.


* Jednou-měsíc formátu také umožňuje rušným vedoucím pracovníkům vyrovnat výkon MBA se závazky v práci a doma.


Díky kombinaci on-campusu a on-line učení poskytuje virtuální týmová technologie společnosti EMBA nejmodernější příležitost pro vývoj vedoucích a vysoce výkonných manažerů.


Absolventi EMBA mají svou celoživotní schopnost vytvářet hodnotu a vytvářet výsledky bez ohledu na to, co může v budoucnu přinést. Absolventi mohou očekávat, že zůstanou součástí EMBA v průběhu své profesní kariéry prostřednictvím celoživotního přístupu k Business School, osobních vazeb se spolužáky a členství v jedné z největších univerzitních absolventských sítí na světě.


Formát programu

Program Executive MBA trvá 20 měsíců. Každý akademický rok začíná desetidenním pobytem v Ann Arbor, po kterém následují 2-denní víkendy (pátek a sobota) přibližně každé čtyři týdny. Třídy začínají v pátek v 8:00 a končí v sobotu v 17:30. Rezidentní formát je naplánován tak, aby maximalizoval interakci s fakultou a vrstevníky a současně poskytoval pohodlí v rozvrhu. Třídy se střídají po dobu 8 týdnů v průběhu celého programu.


Mezi rezidenty se týmy účastní interaktivního učení na internetu a týmové spolupráce. Kandidáti budou využívat nejnovější technologie v oblasti distančního učení, které zvýrazní jejich intenzivní osobní zkušenosti v učebnách. Program rovněž využívá rozsáhlé disky vyrobené interně, které umožňují fakultám přednášky, diskuse a interaktivní případy.


Tato kombinace on-line a on-kampusu učení umožňuje větší flexibilitu kandidátů k udržení jejich vlastního rozvrhu a rovnováhu mezi prací a rodinou. Typická pracovní zátěž vyžaduje, aby se účastníci věnovali 15-20 hodin týdně studiu, i když se to může lišit mezi jednotlivci a samozřejmě.

Poslední aktualizace Zář 2017

Informace o škole

Stephen M. Ross School of Business na University of Michigan je přední vzdělávací instituce v rámci jednoho z nejlepších výzkumných univerzit po celém světě. Naším posláním je rozvíjet vůdci v myšlení ... Čtěte více

Stephen M. Ross School of Business na University of Michigan je přední vzdělávací instituce v rámci jednoho z nejlepších výzkumných univerzit po celém světě. Naším posláním je rozvíjet vůdci v myšlení a jednání, kteří jsou připraveni řešit náročné, multidisciplinární problémy, kterým společnost čelí. Vůdců, kteří mohou poskytnout morální a občanskou vedení, a kteří využívají svůj vliv ve prospěch společnosti. V Michiganu, náš přes-vyklenout síla je naše unikátní schopnost překlenout vědeckou teorii s podnikovou praxí. Věříme, že pravda vedení začne s komplexní chápání podnikání. Na naší hlavní je snaha o "intelektuálního kapitálu s dopadem." Jedná se o nápady naší fakulty přinést do třídy a nástroje našich absolventů použít utvářet svět. Jsme zájem o studenty, kteří chtějí, aby partner s fakultou co-vytvořit velmi individuální, robustní vzdělávací zkušenost. Naše strategie k rozvoji vůdčích studenty 'schopnost - kromě vlivu potřebné podnikatelské znalosti a dovednosti - je poskytnout akce-založené možnosti vzdělávání zakořeněné v reálném světě problémy. S MBA z Ross školy Michigan of Business, budete vstoupit na trhu jako lídr s důvěrou a moudrostí definovat a dosáhnout svých vizí úspěchu. Méně
Ann Arbor , Bengaluru , Dubaj , Bangkok + 3 Více Méně