Executive MBA

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Program zaměří


Program se zaměřuje na mimořádné vzdělávací zkušenost, s kvalitou a výzvou, abyste očekáváte od dobře-stanovených, plně-akreditované výkonný MBA program, který zdůrazňuje etické podnikatelské vedoucí postavení v globálním prostředí a poskytuje příležitosti pro budování vztahů.

Dokonalost


Jsme pracovali dlouhou dobu, aby Pamplin Executive MBA program na trhu, za účelem uspokojení vzdělávacích potřeb manažerů s vizí růstu v dynamickém prostředí. Vysoká škola a její fakulty jsou odhodláni poskytovat Vám vynikající hodnotu za váš čas a investice.

Etické vedení


Věříme, že organizační vedoucí představitelé by měli mít integrity, a to nejen podnikatelské smýšlení. Vedena konzultace s předními podnikateli a naše schopnost a absoloventky, jsme navrhli vzdělávací program, který klade důraz eticky vědomé řízení. Věříme, že tento etický složka v našem osnov je pro studnu-obešel vzdělání obchodu.

Pověst


Pro více než 25 let, jsme nabídli kvalitní MBA program na našem hlavním kampusu v Blacksburg a ve Washingtonu, DC oblast. Přinášíme této rozsáhlé zkušenosti a vynikající fakulty na Pamplin výkonný program MBA.

Budování vztahů


Studnu-obešel vzdělání podnikání je hodně o budování vztahů, jak to je o prosazování znalostí pro organizační výkonnosti a růstu. Náš program je určen pro vybrané skupiny osob s významnými zkušenostmi a s vysokým potenciálem pro další úspěch v jejich organizacích. Studenti jsou vedeni podělit se o své profesionální zkušenosti ve třídě diskuse, takže budou mít prospěch nejen z naší výuky a odborných znalostí ve výzkumu, ale také z ostatních vedoucích pracovníků v programu.

Mezinárodní management


Program připravuje studenty na globální podnikatelské výzvy přes studium v ​​zahraničí-programy, které zahrnují fakulty-pod vedením cesty do Afriky, Asie a Evropy každý rok. Programy se týkají různých témat, včetně "Evropské přístupy k informačních technologií", "Marketing v Turecku a Řecku," "Sítě a E-Commerce v Evropské unii" a "Finance a marketing v Asii." Vysoká škola také nabízí globální obchodní menší a program na podzimní a jarní semestr na Virginia Tech Centru pro evropská studia a architektury v Riva San Vitale, Švýcarsko.

The Pamplin Executive MBA Program zahrnuje fakulty-pod vedením programu v zahraničí, který je součástí předmětu "Mezinárodní strategie a kultury." Zkušenosti z cesty bude základem pro diskusi ve třídě nějaké. Studenti se setkají se a učit se od obchodní vedení na významných mezinárodních organizací a zahraničních vládních úřadů. Studenti se mohou účastnit i přednášek a seminářů vedených našimi členy fakulty v našich mezinárodních partnerských institucí. Sídla bude omezena na 10 dní s přihlédnutím k intenzivní profesionální nároky na výkonné studentů MBA jejich zaměstnavatelé. Náklady na tuto cestu je součástí celkového programu poplatku.

Studijní program Curriculum


Navrhli jsme Pamplin Executive MBA je interdisciplinární vzdělávací program, aby vám poskytl formální jádrem podnikového vzdělávání v oblasti účetnictví, ekonomie, organizačního chování a rozhodování teorie. Následoval základní kurzy jsou kurzy v tradiční funkční oblasti podnikání: informačních technologií, marketingu, financí a řízení provozu. V mezinárodním kontextu je základem několik pokročilých kurzů, stejně jako silný důraz na špičkové technologie správy. Podnikatelské vedení a řízení změn jsou klíčové součásti osnov a jsou navrženy tak, aby vaše vůdčí schopnosti využít v den-to-denní podnikové praxi, bez ohledu na vaší oblasti specializace nebo pracovní funkce.

Rozsah působnosti témat, zajišťuje, že AACSB International požadavky jsou splněny. (AACSB, Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání, je hlavní akreditace agentury pro obchodní školy v USA.) Tato témata stresu našeho programu primární přednosti: etické jednání, informačních technologií a mezinárodního obchodu. Náš vzdělávací program je neustále aktualizována a držet krok s rostoucí vzdělávací požadavky dnešním dynamickém obchodním prostředí.

Naše členy fakulty přinést jejich odborných znalostí ve výzkumu, stejně jako jejich non-akademické odborné praxe do výuky. Prostřednictvím případových analýz a skupinové projekty, jste neustále vyzývají, aby platí to, co jste se naučili. Diskuse ve třídě vám umožní sdílet své zkušenosti na pracovišti, obohacující studijní prostředí ještě více. V některých případech mohou být dva členy fakulty vést třídu tak, že obsah kurzu může být integrovaný k vytvoření skutečného business-jako prostředí. Hostující přednášející z průmyslu a vlády budou vyzváni k diskuzi o jejich profesní zkušenosti se studenty. To vše dobře zapadá naším cílem podpořit náročné vzdělávací prostředí, které pomáhá lépe využít naší fakulty, stejně jako naši studenti.

Požadavky na aplikace

  • Formulář žádosti
  • Pokračovat
  • Esej
  • Rozhovor s EMBA zaměstnanců
  • Oficiální přepisy (ze všech institucí se zúčastnili). Hledáme 3,0 GPA za posledních 60 hodin úvěru vysokoškoláka kurzu. Minimun 3. 0 GPA požadavek lze prominout, pokud má žadatel v magisterském nebo doktorském stupni, nebo má nalétáno alespoň 12 hodin úvěru absolventa kurzu s minimálním GPA 3,0. Oficiální přepisy pro postgraduální práci jsou povinné. GMAT skóre 550 může být požadováno v případě, že vysokoškolák GPA na posledních 60 hodin úvěru je nižší než 3.0.
  • Poplatek za podání žádosti 90 dolarů se platí "pokladníka, Virginia Tech" (neplatí pro zaměstnance Booz Allen Hamilton
  • Dva doporučující dopisy
    Sponzorem dopis s uvedením: Finanční podpora (doporučeno ale není vyžadováno), volno pro 4-denní orientaci, někteří pátek odpoledne, a 10-ti denní mezinárodní výlet)
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Pamplin College, as a center of excellence, is an academic generator of high quality applied and theoretical research that translates into teaching superiority and practitioner applications for al ... Čtěte více

The Pamplin College, as a center of excellence, is an academic generator of high quality applied and theoretical research that translates into teaching superiority and practitioner applications for all of its audiences. Méně
Blacksburg , Abingdon + 1 Více Méně