EFMD Epas Accredited

Kean je Executive MBA program je specializovaný titul MBA program, který připravuje manažery uspět v globálním podnikatelském prostředí. Nabízí široký a hluboký výběr globálních zaměřené kurzy, zkušeností a školení v globálních obchodních problémů. Kromě toho, že má rozsáhlou globální požadavek zážitek, který ji odlišuje od ostatních programů.

MBA v globálním programu řízení má šest charakteristické komponenty, které dohromady poskytují absolventy s odborné znalosti a dovednosti nezbytné pro efektivní správu multikulturních a mnohonárodní pracovní síly v rychle se měnícím globálním podnikatelském prostředí:

  1. Předkvalifikační Požadavek
  2. Základních znalostí v klíčových obchodních oborů
  3. Pokročilé znalosti v Global Management
  4. Globální Zkušenosti
  5. Specializovaná Area (volitelně)
  6. Global Business simulace

Program Kean Executive MBA je nabízen v různých formátech. Je nabízen v hlavním areálu v Unii a také v naší výhodné komunita Univerzitní kampus se nachází v Ocean County, NJ. Program Kean MBA je nabízen na místě v podniku místech, která mají dostatečný počet studentů, pro vytvoření kohortě.

Chcete-li se dozvědět více o programu Executive MBA, navštivte http://grad.kean.edu/masters-programs/global-mba-executive-option.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Kean University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
- http://grad.kean.edu/tuition-and-fees
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date