Executive MBA

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Kean je Executive MBA program je specializovaný titul MBA program, který připravuje manažery uspět v globálním podnikatelském prostředí. Nabízí široký a hluboký výběr globálních zaměřené kurzy, zkušeností a školení v globálních obchodních problémů. Kromě toho, že má rozsáhlou globální požadavek zážitek, který ji odlišuje od ostatních programů.

MBA v globálním programu řízení má šest charakteristické komponenty, které dohromady poskytují absolventy s odborné znalosti a dovednosti nezbytné pro efektivní správu multikulturních a mnohonárodní pracovní síly v rychle se měnícím globálním podnikatelském prostředí:

  1. Předkvalifikační Požadavek
  2. Základních znalostí v klíčových obchodních oborů
  3. Pokročilé znalosti v Global Management
  4. Globální Zkušenosti
  5. Specializovaná Area (volitelně)
  6. Global Business simulace

Program Kean Executive MBA je nabízen v různých formátech. Je nabízen v hlavním areálu v Unii a také v naší výhodné komunita Univerzitní kampus se nachází v Ocean County, NJ. Program Kean MBA je nabízen na místě v podniku místech, která mají dostatečný počet studentů, pro vytvoření kohortě.

Chcete-li se dozvědět více o programu Executive MBA, navštivte http://grad.kean.edu/masters-programs/global-mba-executive-option.

Poslední aktualizace Srp 2015

Informace o škole

Kean University is an accredited State University in New Jersey and is home to the Nathan Weiss Graduate College. The University is located just a few miles away from New York City. Kean is a metropol ... Čtěte více

Kean University is an accredited State University in New Jersey and is home to the Nathan Weiss Graduate College. The University is located just a few miles away from New York City. Kean is a metropolitan, comprehensive, interactive university that provides world-class education to its approximately 2,500 students. Méně
New York , svaz + 1 Více Méně

Akreditace

EFMD Epas Accredited