Program Vlastnosti a výhody

Posláním programu EMBA je uspokojit potřebu výkonného vzdělání na jihozápadní Floridě. Program EMBA je více než jen zkušenost s vyučováním. Program poskytuje pokročilé nástroje pro správu v náročném a interaktivním učebním prostředí, které podporuje účastníkům dosažení manažerské a vedoucí excelence.

Každý akademický rok začíná jednoletým pobytem. Poté jsou kurzy naplánovány na střídavé pátky a soboty. Program, který zahrnuje dokončení 12 kurzů, je dokončen za dva roky. Dvoutýdenní formát umožňuje účastníkům udržet si plné pracovní povinnosti při rozvoji a posílení jejich manažerských dovedností. Účastníci představují hlavní organizace a průmyslové odvětví v oblasti jihozápadní Floridy a jsou doklady s dlouholetými manažerskými zkušenostmi.

Program EMBA se zaměřuje na kolektivní znalosti fakulty a zkušenosti z první ruky ve výkonném vzdělávání, a

 • je vedena zkušenými jádry fakulty
 • se zavázala k inovativnímu poučení
 • se zaměřuje na Vzdělávací partnerství mezi fakultou a účastníky
 • umožňuje individualizovaný design kurzu
 • zahrnuje zkušenostní aktivity
 • integruje technologii jako nástroj pro učení a rozhodování
 • vyzývá účastníky, aby prozkoumali a otestovali svůj osobní styl vedení

Oblast jedinečné a charakteristické kompetence programu FGCU EMBA je jeho fakulta výkonných profesorů. Jedná se o veterány profesionálů z Fortune 500, kteří doplňují pravidelnou fakultu.

Celoroční

Program Executive Master of Business Administration (EMBA) je dvouletý program šitý na míru pro zkušené profesionály. Tento studijní program MBA má vedoucí postavení a strategické zaměření a je navržen tak, aby poskytoval nástroje kritické pro řešení současných a budoucích operačních problémů, kterým čelí prakticky všechny vysoce konkurenční organizace.

Uznávajíc zaneprázdněné a často hektické tempo profesionálního života, kurzy se konají dvakrát týdně v pátek a sobotu na celkem devět sezení v každém semestru. Účastníci budou rovněž vyžadováni, aby se zúčastnili týdenního letního zasedání a budou se účastnit mezinárodních studijních zkušeností. Tento program umožňuje studentům pokračovat v plnění profesních povinností při plnění svého pracovního postupu.

koncentrací

 • Obecná koncentrace řízení
 • Koncentrace řízení zdravotní péče
 • Rozvoj nemovitostí a finanční koncentrace

Příležitosti a očekávání

Úspěšné dokončení programu FGCU EMBA otevírá dveře pro profesionální rozvoj a kariérní postup. Očekává se, že účastníci budou vyzváni sami sebe, své programové kolegy a fakulty, protože se zapojují do jednoho z nejdynamičtějších učebních prostředí ve vysokoškolském vzdělávání. Programové standardy jsou vysoké, ale také odměňující se, protože účastníci objevují hodnotu svých odborných zkušeností a rozšiřují se o ně při práci prostřednictvím úkolů. Vedle technických a aplikovaných zkušeností zkušené fakulty na plný úvazek mají účastníci mnoho příležitostí k interakci s lídry z oblasti obchodu, průmyslu a neziskového sektoru.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Kombinované
Price
39,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date