Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Program Vlastnosti a výhody

Posláním programu EMBA je uspokojit potřebu výkonného vzdělání na jihozápadní Floridě. Program EMBA je více než jen zkušenost s vyučováním. Program poskytuje pokročilé nástroje pro správu v náročném a interaktivním učebním prostředí, které podporuje účastníkům dosažení manažerské a vedoucí excelence.

Každý akademický rok začíná jednoletým pobytem. Poté jsou kurzy naplánovány na střídavé pátky a soboty. Program, který zahrnuje dokončení 12 kurzů, je dokončen za dva roky. Dvoutýdenní formát umožňuje účastníkům udržet si plné pracovní povinnosti při rozvoji a posílení jejich manažerských dovedností. Účastníci představují hlavní organizace a průmyslové odvětví v oblasti jihozápadní Floridy a jsou doklady s dlouholetými manažerskými zkušenostmi.

Program EMBA se zaměřuje na kolektivní znalosti fakulty a zkušenosti z první ruky ve výkonném vzdělávání, a

  • je vedena zkušenými jádry fakulty
  • se zavázala k inovativnímu poučení
  • se zaměřuje na Vzdělávací partnerství mezi fakultou a účastníky
  • umožňuje individualizovaný design kurzu
  • zahrnuje zkušenostní aktivity
  • integruje technologii jako nástroj pro učení a rozhodování
  • vyzývá účastníky, aby prozkoumali a otestovali svůj osobní styl vedení

Oblast jedinečné a charakteristické kompetence programu FGCU EMBA je jeho fakulta výkonných profesorů. Jedná se o veterány profesionálů z Fortune 500, kteří doplňují pravidelnou fakultu.

Celoroční

Program Executive Master of Business Administration (EMBA) je dvouletý program šitý na míru pro zkušené profesionály. Tento studijní program MBA má vedoucí postavení a strategické zaměření a je navržen tak, aby poskytoval nástroje kritické pro řešení současných a budoucích operačních problémů, kterým čelí prakticky všechny vysoce konkurenční organizace.

Uznávajíc zaneprázdněné a často hektické tempo profesionálního života, kurzy se konají dvakrát týdně v pátek a sobotu na celkem devět sezení v každém semestru. Účastníci budou rovněž vyžadováni, aby se zúčastnili týdenního letního zasedání a budou se účastnit mezinárodních studijních zkušeností. Tento program umožňuje studentům pokračovat v plnění profesních povinností při plnění svého pracovního postupu.

koncentrací

  • Obecná koncentrace řízení
  • Koncentrace řízení zdravotní péče
  • Rozvoj nemovitostí a finanční koncentrace

Příležitosti a očekávání

Úspěšné dokončení programu FGCU EMBA otevírá dveře pro profesionální rozvoj a kariérní postup. Očekává se, že účastníci budou vyzváni sami sebe, své programové kolegy a fakulty, protože se zapojují do jednoho z nejdynamičtějších učebních prostředí ve vysokoškolském vzdělávání. Programové standardy jsou vysoké, ale také odměňující se, protože účastníci objevují hodnotu svých odborných zkušeností a rozšiřují se o ně při práci prostřednictvím úkolů. Vedle technických a aplikovaných zkušeností zkušené fakulty na plný úvazek mají účastníci mnoho příležitostí k interakci s lídry z oblasti obchodu, průmyslu a neziskového sektoru.

Poslední aktualizace Září 2017

Informace o škole

Lutgert College of Business dokončil první desetiletí v historii Florida Gulf Coast University, je to vzrušující doba v životě naší vysoké školy. Budeme i nadále pokročit návrhu a konstrukci Lutgert H ... Čtěte více

Lutgert College of Business dokončil první desetiletí v historii Florida Gulf Coast University, je to vzrušující doba v životě naší vysoké školy. Budeme i nadále pokročit návrhu a konstrukci Lutgert Hall, budoucí domov College of Business. Jsme kování významné akademické a podnikatelské sféry vztahy na místní, regionální a mezinárodní úrovni, které vystavuje naše studenty, fakulty a zaměstnance na současné obchodní praktiky různých ekonomiky a kultury. Nejdůležitější je, že budeme i nadále přilákat kvalitní fakulty věnuje výuce a stipendia, které zdůrazňují živou, relevantních obchodních vzdělávání jak na bakalářské a magisterské úrovni. Naše akreditace AACSB International, "zlatý standard" pro obchodní školy v USA, zajišťuje současné a budoucí studenty našeho závazku poskytovat kvalitní obchodní vzdělávací zkušenost, která jim bude sloužit i v 21. století globálního ekonomického prostředí. Jsme pod napětím podle příležitost posílit odbornou pracovní sílu pro Southwest Florida, i mimo něj. Mise Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business se zaměřuje na poskytování technologicky progresivní vzdělávací programy a služby, jejichž cílem zlepšit dovednosti a schopnosti studentů a pracují odborníci v pěti-kraj region Southwest Florida. Dosahujeme toho prostřednictvím řady flexibilních partnerství, programů a stipendií v rámci 'druhý kruh' mezinárodní partnerství model, který mosty univerzity a vnitrostátní a mezinárodní společenství v technologicky vyspělých a rychle se měnící globální ekonomice. Vize Lutgert College of Business vám pomůže nastavit nové standardy excelence s jeho akademické programy, úspěchy fakulty, a student úspěch, zatímco neustále odráží dynamický životní prostředí moderních obchodních příležitostí. Vysoká škola model partnerství s jeho externích obchodních složek bude národní měřítko, které budou neustále přinášet nové poznatky výkonné do našeho vysokoškoláka a postgraduální vzdělávání. Vysoká škola bude mezinárodní lídr v oblasti inovativních způsobů integrace technologií a globální povědomí v praxi podnikového vzdělávání. Méně