Read the Official Description

Weatherhead Executive MBA je založen na přesvědčení, že velká vedení může být učil a naučil. Tento svět-třída stupně za vynikající profesionály, je dodávána renomovanou fakulty kvalifikovaných ve výuce umění vedení.

MBA (EMBA) program, Weatherhead Executive je založen na výrazné, stále svěží absolventa vzdělávacího programu, který bere zkušené kandidáty na novou úroveň jako obchodní profesionály a vůdců. Náš program je určen pro řízené jednotlivce, kteří chtějí být napadeno poznatků z nejlepší obchodní fakulty.

Dopřejte svou vášeň pro učení. Obejmi své vůdčí potenciál. Objevte Weatherhead EMBA.

Po celá desetiletí, organizační chování fakulty Weatherhead je postavili nejlepší ve své třídě pověst pro výuku umění vedení. Sledovali jsme stovky manažerů přístup na nové zásoby energie a potenciálu prostřednictvím našich programů. Pomáháme jim zkoumat své vůdcovské silné stránky a nedostatky a vytvořit individuální studijní plán, aby se stala nejlepší vůdci mohou být.

Je to program pro mě?

Naše EMBA je zaměřen na věci, které záleží na těch vzestupně do vyšších vedoucích pozicích. Studenti se učí z hlediska celého podniku, se blíží kritické disciplín, jako je strategie, finance, marketing, účetnictví a-z vedení úhlu pohledu jako nástroje pro řízení úspěch. Fakulta prezentovat těchto funkčních oblastí jako podpůrný vedení aktivit. A studenti zkoumat, jak jsou aktiva vytvořená in-a výrobky a služby, jejichž vedlejší těchto oblastech umožňují vedení týmů v celé organizaci, aby co nejefektivněji pracovat.

Zkušenosti třídě EMBA je náročný a povzbuzující jeden. Účastníci přijet s průměrem odborné praxe 15 let, a model Weatherhead interakce ve třídě umožňuje fakulty a studenty podělit se o své znalosti a zkušenosti. Dále, projekty přidělené v rámci kurzů a oborů umožnit studentům aplikovat to, co se naučili ve svém pracovním prostředí svých školních podniků.

Weatherhead EMBA je rozdělen do čtyř částí:

  • Rozvoj vůdčích schopností na úrovni self, týmu, organizace a společnosti
  • K-politické struktury, ve které vedení je nejvíce potřeba, včetně vlády, světové ekonomiky a rychle se měnící oblasti techniky
  • Jazykem obchodu, se zvláštním zaměřením na tom, jak se mluví v zasedací místnosti
  • Dosažení změny v organizacích předními konstrukčními orientované týmy

Tyto čtyři kousky do sebe zapadají vytvořit balíček vedení, že student výkonný pěstuje převzít odpovědnější a vlivnou pozici ve stávající organizaci, nebo vytvořit novou dynamickou organizaci. Společně tyto dovednosti pomáhá vůdci jednat s důvěrou a rozhodnost tváří v tvář nejistotě.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
21 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline

Sep 2019

Location
Application deadline
End Date