Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Naše Executive MBA vám nabízí možnost kombinovat flexibilní studium s náročnou kariérou a poskytovat pokročilé manažerské vzdělávání, které odpovídá potřebám vývojových manažerů.

Navržená tak, aby si vedoucí pracovníci a manažeři mohli pokračovat ve své kariéře při studiu, naše Executive MBA rozvíjí vaši schopnost vytvářet hodnotu, zlepšovat organizační efektivitu a zvyšuje vaši schopnost pracovat s ostatními k dosažení úspěšné změny.

Poskytuje vám obecný manažerský pohled na funkce podniku a na to, jak mohou být integrovány do rychle se měnícího prostředí společně s aktuální znalostí a pochopením operací podniku a praktickými dovednostmi, které potřebujete ke správě jim. Členové kurzu obvykle mají alespoň pět let zkušeností s řízením, zatímco průměr je více než 10 let.

Naši Executive MBA studenti pocházejí z celého světa, včetně Afriky, Austrálie, Evropy a Dálného východu a Velké Británie. Budete studovat společně s účastníky ze soukromých, veřejných a neziskových organizací, nabízející širokou škálu zkušeností, nové perspektivy v obchodních otázkách a výjimečné příležitosti k vytváření sítí.

Nottinghamova ideální poloha a vynikající dopravní spojení umožňují manažerům, kteří se nacházejí kdekoliv ve Velké Británii nebo v zámoří.

Vzhledem k tomu, že si vážíme toho, že potřebujete plánovat svou MBA pečlivě, aby odpovídala vaší práci a dalším závazkům, nabízíme maximální flexibilitu, která vám umožní přizpůsobit vaše studie vašemu životnímu stylu. Můžete si vybrat z několika výchozích bodů po celý rok, měnit počet modulů, které každý rok berete podle vašich závazků, a můžete rozdělit náklady tím, že budete platit za každý modul, jak postupujete.

Zjistit více.

Detaily kurzu

Budete mít řadu základních modulů, jejichž cílem je zvýšit znalosti a dovednosti v oblasti řízení. Volitelné moduly umožňují soustředit se na konkrétnější předměty podle vašich zájmů a požadavků na kariéru.

Tento program zahrnuje práci s členy kurzu z různých průmyslových a komerčních prostředí. Cílem je zlepšit rozhodovací schopnosti a vytvářet manažery nejvyšší kvality.

Moduly jsou obvykle nabízeny během dne a večer každý rok, s některými intenzivními možnostmi k dispozici po dobu jednoho týdne. Závěrečná fáze Executive MBA zahrnuje individuální nebo skupinový projekt řízení s individuální zprávou.

Posouzení

Budete ohodnoceni kombinací výuky a / nebo dvouhodinovou zkouškou na konci příslušného semestru.

Vstupní požadavky

2: 1 (nebo mezinárodní ekvivalent) v jakékoli disciplíně; příslušné odborné kvalifikace. Kromě toho by uchazeči o Executive MBA měli mít nejméně pět let zkušeností v oblasti řízení

Požadavky anglického jazyka

IELTS: 7.0 (ne méně než 6.0 v libovolném prvku).

Kariéra

Naše MBA poskytuje vynikající platformu pro zlepšení kariéry, změnu kariéry nebo podnikatelské aktivity.

Absolventské cíle zahrnují:

  • poradenství v oblasti řízení
  • Finance a účetnictví
  • lidské zdroje
  • marketing / prodej
  • informační technologie
  • provozu a logistiky

Společnosti a organizace, na které naši absolventi pracují, patří mezi společnosti Accenture, Apple, Bosch, Credit Suisse, Deloitte, EY, Fidelity Bank, HSBC, Červený kříž a Santander Group.

Postgraduální tým kariéry

MBA studenti těží z podpory našeho týmu postgraduální kariéry, který vám pomůže prozkoumat vaše možnosti kariéry a rozvíjet své budoucí kariéry. Program osobního a profesního rozvoje MBA kombinuje rozvíjení kariéry a rozvíjení kompetencí, doplněný individuálními konzultacemi o kariérách a síťovými akcemi.

Prostřednictvím kombinace vašich akademických studií a nabízené podpory kariéry poskytuje MBA vynikající platformu pro zlepšení kariéry, změnu kariéry nebo podnikatelské aktivity.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Poslední aktualizace February 18, 2019
This course is Campus based
Start Date
Přihlašování započato
Duration
2 - 4 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date