Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Výkonný MBA je dokončen po dobu dvou let a je flexibilně doručen po dlouhé víkendy, aby vyhověl pracovním závazkům. Program shromažďuje manažery z různých soukromých, veřejnoprávních a dobrovolnických organizačních organizací, které vám umožní učit se a sdílet zkušenosti s řadou obchodních profesionálů.

Pracovní prvky v programu poskytují učební a organizační výhody, řeší skutečné problémy a přinášejí významnou hodnotu zaměstnáním organizací, stejně jako osobnímu a manažerskému rozvoji.

Co budete studovat


Všichni účastníci studia Hull MBA, ať už na plný úvazek nebo na částečný úvazek, využívají stejného tematického přístupu, který odráží holistickou povahu programu. Existuje několik drobných rozdílů mezi výkonným programem a potřebami účastníků na částečný úvazek.

Prvek osobního a profesního rozvoje není kreditní, ale během celého kurzu se rozvíjejí odborné dovednosti. Místo volitelných modulů budou mít účastníci příležitost zvýšit schopnost vedení a změnit nebo rozvinout odborné porozumění v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce nebo veřejného sektoru.

Executive MBA v zahraničí


Naše Executive MBA je také dodáván

  • Bahrajnu a Ománu
  • Hongkongu a Singapuru

Účastníci těchto míst mohou studovat lokálně a stále využívají náš globálně akreditovaný program a odborné znalosti naší mezinárodně uznávané fakulty. Program je dodáván personálem z Business School a je usnadněn agenty umístěnými na každé z míst. Plně podporované školami, tito agenti nám umožňují udržovat vysokou kvalitu programu MBA.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world.

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world. Méně