Read the Official Description

MBA @ BGS z 2500 liber

Exekutivní MBA

Začněte své vlastní podnikání

Peníze. To dělá svět kolem sebe, to je jisté. Pokud ho máte, chcete více, pokud ho nemáte, potřebujete to. Získání je teoreticky zcela jednoduché - najít práci, pracovat tvrdě a získat podporu. "Simples", jak říkají některé trhy. Ve skutečnosti však není propagace nebo zahájení práce s vyšší základní mzdou tak jednoduché. Míry nezaměstnanosti nepomáhají, neboť nás vidí, že soutěžíme se stovkami nebo tisíci uchazečů o dostupné pozice.


Tak co můžeme dělat? Zůstaňte v našich současných zaměstnáních a buďte spokojeni s tím, co máme? Jistě, to je jedna možnost. Nebo můžeme zlepšit naše vyhlídky tím, že získáme MBA a vystupujeme z davu, když dosáhnou vyšších firemních žebříků. Vyšší plat začíná MBA! Způsob, jakým to funguje, je snadné. Držte si svou práci a studujte s námi, až budete k dispozici. Máme flexibilní možnosti pro to, co pro vás pracuje.


Získejte zkušenosti v zahraničí


Kromě toho máte také možnost získat skutečné zkušenosti na rozvíjejících se trzích zemí BRIC (Brazílie, Rusko, Indie, Čína). Mohou to být 2 týdny stáže, takže nemusíte opustit svou práci, jen si odpočinout a vrátit se s řadou naostřených dovedností a schopností, natož výlet po celý život.


Začněte své vlastní podnikání

Pro skutečně podnikatelské, můžeme vám dokonce pomoci začít svůj vlastní podnik. Jediné, co potřebujete, je návrh od vás, pak vás budeme s poradenstvím a podporou osobních mentorů a obchodních poradců v našem Inkubačním centru.


Zajištění kvality


Všichni naši vedoucí lektoři a přednášející jsou přední univerzitní profesoři s dlouhým podáváním zázemí ve svém oboru a podnikání. Díky bohatým znalostem a odborným znalostem nabízejí našim studentům vynikající podporu a vzdělání, které je připravují pro svou budoucí kariéru. Naši studenti také obdrží při výuce individuální výuku a poradenství vždy, když potřebují.


Razítko schválení


Samozřejmě, nejdůležitější věcí je kvalita vašeho certifikátu, když nás opustíte, takže s radostí víte, že naše kurzy jsou plně akreditovány univerzitou Walesu a můžete si být jisti, že vědí, že vaše MBA bude dlážděním cesta k vaší zvolené oblasti odborných znalostí a to vše-důležitá, lépe placená sen práce v budoucnu.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!) »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
2,500 GBP
podléhající stipendiu
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date