Executive MBA

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

Popis programu

Read the Official Description

Executive MBA

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

MBA @ BGS z 2500 liber

Exekutivní MBA

Začněte své vlastní podnikání

Peníze. To dělá svět kolem sebe, to je jisté. Pokud ho máte, chcete více, pokud ho nemáte, potřebujete to. Získání je teoreticky zcela jednoduché - najít práci, pracovat tvrdě a získat podporu. "Simples", jak říkají některé trhy. Ve skutečnosti však není propagace nebo zahájení práce s vyšší základní mzdou tak jednoduché. Míry nezaměstnanosti nepomáhají, neboť nás vidí, že soutěžíme se stovkami nebo tisíci uchazečů o dostupné pozice.


Tak co můžeme dělat? Zůstaňte v našich současných zaměstnáních a buďte spokojeni s tím, co máme? Jistě, to je jedna možnost. Nebo můžeme zlepšit naše vyhlídky tím, že získáme MBA a vystupujeme z davu, když dosáhnou vyšších firemních žebříků. Vyšší plat začíná MBA! Způsob, jakým to funguje, je snadné. Držte si svou práci a studujte s námi, až budete k dispozici. Máme flexibilní možnosti pro to, co pro vás pracuje.


Získejte zkušenosti v zahraničí


Kromě toho máte také možnost získat skutečné zkušenosti na rozvíjejících se trzích zemí BRIC (Brazílie, Rusko, Indie, Čína). Mohou to být 2 týdny stáže, takže nemusíte opustit svou práci, jen si odpočinout a vrátit se s řadou naostřených dovedností a schopností, natož výlet po celý život.


Začněte své vlastní podnikání

Pro skutečně podnikatelské, můžeme vám dokonce pomoci začít svůj vlastní podnik. Jediné, co potřebujete, je návrh od vás, pak vás budeme s poradenstvím a podporou osobních mentorů a obchodních poradců v našem Inkubačním centru.


Zajištění kvality


Všichni naši vedoucí lektoři a přednášející jsou přední univerzitní profesoři s dlouhým podáváním zázemí ve svém oboru a podnikání. Díky bohatým znalostem a odborným znalostem nabízejí našim studentům vynikající podporu a vzdělání, které je připravují pro svou budoucí kariéru. Naši studenti také obdrží při výuce individuální výuku a poradenství vždy, když potřebují.


Razítko schválení


Samozřejmě, nejdůležitější věcí je kvalita vašeho certifikátu, když nás opustíte, takže s radostí víte, že naše kurzy jsou plně akreditovány univerzitou Walesu a můžete si být jisti, že vědí, že vaše MBA bude dlážděním cesta k vaší zvolené oblasti odborných znalostí a to vše-důležitá, lépe placená sen práce v budoucnu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Price
Cena
2,500 GBP
podléhající stipendiu
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Birmingham, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Birmingham, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu