Akademická aliance vytvořená ASEBUSS a Kennesaw State University využívá silné stránky každého programu ve prospěch studentů i fakulty.

Účast na této společně navržené akademické praxi připravuje naše studenty na vedoucí úlohu v budoucí obchodní organizaci.

Účastníci se naučí řídit přes kulturní, jazykové, technologické a geografické hranice tím, že pracují v rámci mezinárodních týmů studentů, aby dokončili řadu úkolů a projektů.

Příležitost se učit od sebe a od svých příslušných zaměstnavatelských organizací poskytuje zkušenosti z první ruky, které nelze nalézt v jiných programech EMBA.

Formát:

Dvouletý postgraduální program na částečný úvazek. Od října do června se kurzy konají jednou týdně, střídavě v pátek a v sobotu. Plán tříd vám umožňuje pokračovat v kariéře při studiu a příležitost aplikovat nově získané dovednosti okamžitě na pracovišti.

Osnovy:

Zaměřuje se na obecné řízení, včetně 14 různých oborů. Kurzy jsou vyučovány výhradně v angličtině jak rumunskými, tak i americkými profesory využitím případové studie. Případové studie jsou licencovány stejně jako rumunské Harvard Business School, aby vás připravily na kritická obchodní rozhodnutí a důvěru.

Rezidenční týdny:

Kurzy se konají v Neptunu týmem profesorů z Kennesaw State University v Atlantě.

Mezinárodní bydliště:

Jeden týden v Atlantě, ve druhém roce - součást mezinárodního výměnného programu. Cenná mezinárodní zkušenost, která vám nabízí expozici globálním obchodním praktikám. Hosted by Kennesaw State University.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
2,000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date