Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Úvod

Nyenrode Executive MBA je dvouletý program. Jako manažer, vůdce nebo podnikatel se rozhodnete zúčastnit, protože se chcete rozvíjet k tomu nejlepšímu vůdci, kterého můžete být. Naše Executive MBA program vám pomůže zvýšit váš vliv na vedení v celé své osobní vedení rozvojové cesty, hlavní téma programu.

Program se skládá z intenzivních týdenních modulů, z nichž sedm se koná v areálu Nyenrode a tři v zahraničí. Studujete a pracujete se skupinou podobně smýšlejících profesionálů, abyste rozšířili své názory na podnikání, řízení a vedení a objevili jste o sobě nové věci; o svých kvalitách, vášní, stylu a osobnosti.

Co z toho dostaneš?

 • Název: MBA
 • Jasná vize o budoucnosti podnikání a vaší roli v něm
 • Nové a zdokonalené osobní vůdčí schopnosti
 • Mezinárodní pohled na podnikání a management
 • Certifikovaný diplom AMBA a EQUIS
 • Silná vazba se svými kolegy a ambiciózní sítí

Zasedání osobních informací

Zažijte to, co studuje Executive MBA ve společnosti Nyenrode a získejte dobré informace. Naplánujte osobní informační schůzku v Nyenrode. Kontaktujte prosím Lyske, našeho programového poradce, s vámi naplánuje vhodný termín.

 • Zaměřte se na vedení budoucnosti
 • Zažijte podnikání na čtyřech kontinentech
 • Struktura Bootcampu s týdenními moduly každé dva měsíce

Vstup a aplikace

Pokud se chcete ucházet o výkonný MBA, musíte splnit následující požadavky:

 1. Bakalářský nebo magisterský titul (libovolný předmět).
 2. Minimálně pět let na plný úvazek, odpovídající praxe.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o těchto požadavcích před použitím, doporučujeme vám stáhnout si brožuru Executive MBA nebo požádat o osobní informační relaci.

Termín podání žádosti

Pokud se chcete ucházet o výkonnou MBA, musíme vaši žádost obdržet do 1. dubna 2019.

Ambice a vedení

Očekáváme, že budete mít ambice udělat další velký krok ve své kariéře. To také znamená, že vaše současná organizace vás považuje za vysoký potenciál. Jste někdo, kdo má nyní vedoucí úlohu, nebo tak učiní v blízké budoucnosti. Jste otevřený a zvědavý a chcete se dozvědět více o sobě a učit se od druhých.

Přijímací řízení

Naše přijímací řízení probíhá ve třech krocích; Po obdržení a schválení vaší dokumentace a pohovoru jsme se rozhodli pro vaši způsobilost. Tyto tři kroky jsou popsány níže:

Krok 1: Dokumenty

Abychom mohli začít zpracovávat vaši žádost, potřebujeme následující dokumenty:

 • Přihláška včetně motivačního dopisu.
 • Dvě reference (prosím použijte šablonu připojenou k formuláři žádosti).
 • Zkušební protokol o GMT, GRE nebo Nyenrode LTP vstupní zkoušce (LTP může být vyplněn na Nyenrode nebo ze zahraničí).
 • Certifikát TOEFL nebo IELTS nebo jeho ekvivalent, je-li požadován.
 • Kopie příslušných diplomů / přepisů.
 • Životopis obsahující pětiletou příslušnou praxi.


Krok 2: Posouzení a rozhovor

Na základě vašich dokumentů provedeme posouzení vhodnosti programu. Pokud má toto hodnocení pozitivní výsledek, budete pozváni na pohovor. To se může uskutečnit v Nyenrode nebo přes Skype. Během tohoto setkání hovoříme o vaší motivaci a vzájemných očekáváních.

Krok 3: Konečné rozhodnutí

Posouzení a rozhovor v kombinaci zjistit, zda můžete začít Executive MBA. Pokud je rozhodnutí pozitivní, zveme vás k registraci.

Pokud budete vyzváni k registraci, zašlete nám prosím podepsaný a vyplněný registrační formulář.

Obsah

Co budeš dělat?

Každé dva měsíce máte týden intenzivních kurzů se skupinou 35-40 účastníků. Týden výuky trvá od neděle do soboty na Nyenrode (sedmkrát) a od pondělí do pátku v zahraničí (třikrát). Účastníte se přednášek a spolupracujete v menších podskupinách. Máte aktivní roli ve svém vlastním vývoji a rozvoji vašich spoluúčastníků. Když se vrátíte domů poté, co modul pracujete na úkolech, připojte se k našim webinárům a připravte se na další modul.

Rozvoj vašich vůdčích schopností

Náš program Executive MBA byl vyvinut tak, aby vás vyzval a vyvedl z pohodlí. Používáme akademické koncepty o vedení a řízení při zachování osobního přístupu. Budete se dívat na svou vizi, přesvědčení a minulé zkušenosti s čerstvýma očima a dozvíte se o svých silných stránkách a výzvách, pokud jde o vaše budoucí kariérní vyhlídky.

Používání nových poznatků

Budete schopni aplikovat to, co se naučíte během svého studia v každodenní praxi vaší organizace. Náš program je navržen tak, abyste mohli kombinovat své ambice MBA s vaším pracovním a osobním životem a stále jste součástí komunity Nyenrode.

Účastníci

Vaši kolegové pracují v mnoha organizacích a sektorech, od průmyslových, maloobchodních, odborných služeb až po vládní a ICT a poradenské služby. Mohou to být vyšší odborníci nebo část manažerského týmu. Mají však jednu věc společnou: svou touhu stát se vůdcem budoucnosti.

Obsah kurzu

Náš program Executive MBA obsahuje těchto deset modulů:

 • Představení organizace budoucnosti
 • Příprava organizace na plánovanou budoucnost
 • Global Sourcing v Číně
 • Financování organizace I
 • Financování organizace II
 • Multikulturalismus a podnikání v Jižní Africe
 • Vedení organizace I
 • Inovace a digitalizace v USA
 • Řídící organizace II
 • Vedení udržitelné budoucnosti

Promoční projekt

Po posledním modulu zaokrouhlujete výkonný MBA závěrečným projektem představujícím aplikaci vašich nově nalezených znalostí a dovedností ve vaší práci. Konečným projektem může být poradenský projekt, akademický výzkumný projekt nebo podnikatelský projekt.

Jaké jsou náklady?

Náklady na Executive MBA jsou € 47,000. To zahrnuje vaše školné, knihy, ubytování a stravování v Nyenrode. V ceně nejsou zahrnuty letenky, víza a některá jídla v zahraničí.

Platba ve splátkách je v některých situacích volitelná.

Oranžové Tulipán stipendium

Studenti z Číny, Jižní Koreje, Mexika a Ruska mají možnost požádat o stipendium Orange Tulip v hodnotě 15 000 EUR. Společnost Orange Tulip Scholarship organizuje společnost Nuffic Neso a uděluje ji Nyenrode. Uzávěrka přihlášek je 1. dubna 2019.

Daňová výhoda

Nizozemští daňoví poplatníci mohou odečíst ze svých daní z příjmů až 15 000 EUR. Přesná částka závisí na vaší osobní a finanční situaci. Další informace naleznete u svého daňového poradce nebo místního daňového úřadu.

Co z toho dostaneš?

Posílit své vedoucí schopnosti prostřednictvím našeho MBA Executive. Po dokončení našeho programu jste připraveni na další velký krok ve své kariéře. Budete jedním z lidí, kteří úspěšně vedou organizace do stále se měnící budoucnosti. Máte odvahu a vhled, abyste mohli sloužit společnostem, organizacím a společnosti s vizí, kterou jste vyvinuli jako vůdce.

Vaše kariéra v číslech

Příjmy účastníků vzrostly v průměru o 20% od začátku programu do jednoho roku poté. Přibližně 40% studentů mění zaměstnání nebo zaměstnavatele a 7% si založilo vlastní společnost, povzbuzenou novými možnostmi, které se jim otevírají.

Mezinárodní moduly

Náš Executive MBA Vám nabízí jedinečný pohled na náhled do mezinárodního obchodu. Naše moduly Doing Business Globalally vás seznámí s různými kulturami v globálním obchodním světě. Navštívíte partnerské univerzity Nyenrode v Číně, Jižní Africe a USA. Každá návštěva se zaměří na jiný aspekt mezinárodního obchodu a řízení.

Čína

Renmin univerzita Číny

Jedna z nejlepších světových obchodních a ekonomických škol a součást top 10 univerzit v Číně.

 • Čína University Ranking: # 6
 • QS Asia University Ranking: # 73

Během vaší návštěvy v Číně budete studovat globální zdroje, inovace a udržitelnost a strategie, které západní společnosti v této zemi zaměstnávají. Dozvíte se také o elektronickém obchodu, digitálním podnikání a inovacích v Číně.

Jižní Afrika

Obchodní škola University of Stellenbosch (USB)

Nejlepší obchodní škola v Africe a zařadila se mezi přední světové univerzity. USB je také první africká trojitá korunová univerzita, protože všechny tři mezinárodní akreditace byly získány.

 • QS Top Univerzity v Africe Ranking: # 2
 • Nejlepší univerzity v Africe Ranking: # 3
 • QS World University Ranking: # 351

Vaše návštěva v Jižní Africe vás upozorní na mezinárodní ekonomické otázky. Další předměty zahrnují multikulturní organizace, strategii a ekonomický růst v Africe.

Spojené státy

Kalifornská univerzita, Berkeley (UCB)

Berkeley je jednou z deseti výzkumných univerzit a je zařazena mezi nejprestižnější univerzity na světě a špičkovou veřejnou univerzitu ve Spojených státech.

 • QS Nejlepší obchodní školy v žebříčku USA: # 5
 • QS World University Ranking: # 27
 • CWUR World University Ranking: # 7
 • Ranking Světové univerzity: # 18

V tomto modulu se seznámíte s filosofií za designovým myšlení. Dalšími hlavními tématy jsou korporátní ventilace a globální obchodní expanze, stejně jako digitální transformace a narušení start-upu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, ... Čtěte více

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, practical relevance, and personal development. At Nyenrode, you learn to debate, convince and translate theory into practice. Nyenrode is the only private university in the Netherlands, founded in 1946 by business and for business. We have always been internationally oriented. Nyenrode is located in two iconic locations: Amsterdam and Breukelen. Méně