Executive MBA

PRIME Business School je prostor pro intelektuální a profesní rozvoj nemá v rozsahu, rozsahu a přísnosti. PRIME zahrnuje přes jeho world-class fakulty, učení zasedání, a prostřednictvím svých mezinárodních partnerů, příležitosti inkubovat nápady a řešení, rozvíjet podnikání a / nebo vytvářet bohatství a generovat především novou hodnotu pro společnost, společnost a svět, s následným osobním prospěchu, že to s sebou nese.


vzdělávací zaměření


Podle našeho Executive MBA vzdělávání je postaven kolektivně z konvergence informací, znalostí, zkušeností a úvah, že účastníci a učitelům přinést dynamiku třídy. Tento přístup není vybrán náhodně, ale odpovídá spíše se pokusí reprodukovat důležitou část skutečných podmínkách, ve kterých jsou obchodní rozhodnutí učiněných. V rozhodnutích praxi vyplývající ze zasedání k dispozici informace, různé disciplinární perspektiv, postřehy byly vypracovány na základě zkušeností a interakcí herců, kteří se snaží vytvořit co nejlepší řešení pro situace, které vyžadují včasnou reakci.Hodnota nabídky


Executive MBA PRIME Business School EMBA-PRIME Diferenciace: V současné době je dobře nestačí, je nutné k dosažení vynikajících přes diferenciace. PRIME Business School na University Sergio Arboleda si je vědoma tohoto nového prostředí, a proto je program Executive MBA je navržen takovým způsobem, který podporuje účastníci se dozvěděl, že je motivuje k myslet jinak, inovativně obohatí váš kariéry, podnikání a život, takže každý účastník d evelop v největším potenciálem, jak je integrální. EMBA-PRIME se významně liší v následujících aspektech:


• Je založen na procesu učení a praktických aplikací, které jsou intelektuálně náročná, mezinárodně relevantní a inovativně akčně orientovaný. Proces, který jsme nazvali „Čtyři I“ Experience PRIME (Intellectual, mezinárodní, inovativní, Integrace).

• Odpočinek v humanistické a etické filozofie jako základ ve všech procesech vyučování a učení, s cílem vytvořit integrální vůdce, sociální, obchodní a šetrné k životnímu prostředí
Profil účastníků EMBA


Absolventi EMBA-prime je nepochybně uvnitř globálně konkurenceschopná leader a podnikatel schopné generovat nové udržitelné bohatství, a eticky integrovaná osoba ve všech vektorů své činnosti jako osoby, odborné činnosti a cosmopilita občana v globalizované společnosti.

Profil účastníků EMBA-prime Požadavky pro provádění programu


• Sheet akademické a profesní život.

• VŠ vzdělání uznané příslušnými úřady v Kolumbii.

• V případě cenných papírů vydaných zahraničními vysokými školami, musí být řádně apostilled, a podléhá schválení vedením EMBA.

• Odborná praxe rovna nebo vyšší než osm let

• obchodní nebo řízení praxi v délce nejméně čtyři roky

• Osobní pohovor v Prime Business School


Program se vyučuje na:
španělština
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date