Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Více z poptávky Yourself. Očekávejte více na oplátku

University of Ottawa Executive MBA je pro ty, kteří hledají nejvyšší návratnost jejich osobní a finanční investice do podnikání absolvent titul. Náš program poskytuje real-svět zkušeností při vzdělávání, expozice globálních obchodních myslitele a vůdce, a důraz na řízení a používání technologií se prosadit v dnešní znalostní-založená ekonomika. Máte-li požadavek více na sebe a na oplátku očekávají více, Ottawa je Executive MBA je pro vás.

Hands-On Learning, první ruky-zkušenosti

University of Ottawa Executive MBA vybaví vás zkušenosti se dostat dopředu v obchodním světě. Naše hlavní zaměření je na real-svět uplatnění obchodních znalostí a osvědčených postupů:

  • budete provádět několik hands-na poradenské projekty ve prospěch skutečných společností a organizací, na vlastní pěst a jako součást týmu;
  • získáte konkrétní, hands-on zkušeností a mohou být vystaveni vyšší kanadské a mezinárodní obchodní vůdců;
  • to praktické, po--učebně přístup je jedním z klíčových faktorů, oddělující Ottawa je Executive MBA od všech ostatních.

Integrované globální perspektivy

Chcete-li být úspěšné podnikání vůdce, musíte být stále naladěn na větší globální obrázku:

  • Program reaguje osnovy a fakulty, které budou plně vybavit si s globální perspektivou, první ruky-znalosti a zkušenosti na mezinárodních trzích s porozumění pro dopadu globální ekonomie a financí na obchodní modely a Strategie s;
  • Programové moduly, jako je "Mezinárodní finanční trhy", zaměřit se na rozvoj tohoto pohledu;
  • Další kurzy důsledně integrovat globální problémy, trendy, osvědčené postupy a klíčových globálních úvah do výběru materiálů a věci praktické příklady mají být poskytnuty ve třídě.

Základy a dál

University of Ottawa Executive MBA připraví Vám za vedení v hospodářství založeného na znalostech pomocí inovativní osnovy nabízí jedinečnou kombinaci:

  • Real-svět, hands-o poradenské úkoly a spolupráce podnikatelských projektů, které berou vaše studijní zkušenosti daleko za knihy;
  • Globální obchodní perspektivy, která vám umožní vidět, působí a konkurují za hranicemi;
  • Naučit se řídit v technologii-řízený prostředí, které jde daleko nad rámec e-Business.


Poslední aktualizace Bře 2020

Akreditace