Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

131334_ScreenShot2020-02-18at2.08.30PM.pngFoto s laskavým svolením Univerzity Simon Fraser University - Beedie School of Business

Program Executive MBA (EMBA) SFU Beedie je určen pro pokročilé profesionály, aby se dostali na další úroveň. Ať už jste na cestě nahoru, nebo už jste tam, EMBA vás udrží ostrý a konkurenceschopný. Může vás také kvalifikovat pro lepší pozici ve vaší současné kariéře, nebo vám pomůže přejít na novou kariéru.

Pokud již máte rozsáhlé zkušenosti s vedením, EMBA pomůže uvolnit všechny vaše schopnosti, důvěru při rozhodování a strategické know-how.

Pro koho je

Executive MBA je určen pro vyšší manažery a profesionály a také pro začínající obchodní vedoucí.

Zatímco naše kurikulum se pohybuje rychle, program je určen k zvládnutí pro někoho, kdo také pracuje náročnou práci na plný úvazek. Náš flexibilní formát zajišťuje, že můžete udržovat rovnováhu mezi životem, prací a zlepšováním své kariéry.

Co se naučíte

Program EMBA společnosti SFU Beedie vám poskytne důvěru a schopnost řídit podnikání strategicky na úrovni vyššího managementu. Získáte nové poznatky a rámce pro myšlení, analýzu, strategizaci a vedení. Zlepšíte své komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti.

Můžete si vzít to, co se o víkendu dozvíte, a začít jej používat v práci v pondělí.

Americas MBA pro manažery je volitelný stream ve druhém roce, který vám dává příležitost studovat relevantní problémy řízení se studenty MBA ze vzdělávacích institucí ve čtyřech největších ekonomikách v Americe: Kanada, Brazílie, Mexiko a USA.

Kam vás to může vzít

Program Executive MBA SFU Beedie poskytuje vynikající vedení a uznávaný a uznávaný titul spolu s členstvím v zcela nové síti 1 500 absolventů. Vaše investice do EMBA vám poskytne neocenitelné výnosy a úspěch v další fázi vaší kariéry.

Plán

SFU Beedie EMBA je intenzivně a přesto zvládnutelná a je dodávána ve formě na částečný úvazek v průběhu 20 měsíců, což znamená, že se nemusíte vzdát svých vedoucích povinností.

  • 20 měsíců, částečný úvazek
  • Páteční a sobotní celodenní výuka o střídavých víkendech
  • Datum začátku září
  • Začíná a končí povinným třídenním ústupem v Whistleru

Umístění

V srdci centra Vancouveru se nachází školní areál SFU Beedie's Segal Graduate School, památková banka reimaginovaná jako mezník s učebnicí, zasedacími místnostmi a studovnami o velikosti 60 000 čtverečních stop.

Je centrálně umístěný se snadným přístupem k veřejné dopravě, díky čemuž je vyjížďka do a ze třídy mimořádně výhodná.

Navíc jste obklopeni kavárnami, obchody a restauracemi. Je to sousedství tak živé jako každé jiné.

Požadavky na přijetí

  • Vysokoškolský titul. Bude se brát v úvahu dvouletý diplom a vynikající známky. Může být přijat omezený počet lidí, kteří nemají formální vzdělání, ale mají jinou vynikající kvalifikaci.
  • Žadatelé by měli mít minimálně 10 let odborné praxe se čtyřmi roky v řídící pozici. Naše EMBA mají v průměru 18 let praxe a 10 let zkušeností s řízením.
  • Všichni žadatelé musí plynule anglicky. Pokud vaším primárním jazykem není angličtina, musíte prokázat dostatečné znalosti anglického jazyka prostřednictvím jednoho ze dvou přijatelných testů: TOEFL nebo IELTS.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Čtěte více

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Méně
Vancouver , Surrey + 1 Více Méně