Executive MBA

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Edhec Executive MBA je trojnásobně akreditovaný program z jedné z nejlepších evropských obchodních škol. Je určen pro zkušené manažery, podnikatele a vedoucí pracovníky, kteří se snaží zažít profesionální transformaci. 16měsíční program na částečný úvazek, který sídlí v pařížské opeře nebo v Lille, vám umožní konsolidovat své dovednosti na úrovni manažerů, zvýšit své sebeuvědomění a dovednosti v oblasti vedení a vyostřit váš globální výhled tak, aby byl výkon vaší organizace v dnešních náročných a neustále se zvyšujících výkonech. měnící se podnikatelské prostředí.

Budování lidí k budování podnikání

EDHEC Executive MBA je vyvážený program navržený firmou pro vaše podnikání kombinující seriózní akademické vstupy od zkušených obchodních expertů s praktickým přístupem k reálným výzvám obchodního života. To je důvod, proč jsme tento program navrhli tak, aby nabízel kombinaci základních obchodních potřeb. a personalizované učení, které vám umožní maximalizovat hodnotu a zkušenosti podle vašich cílů.

 • Obchodní základy k posílení vašeho strategického
 • Široký výběr špičkových volitelných součástek pro upevnění vašich dovedností a poskytnutí nových pohledů na otázky správy, které jsou klíčové pro vás a vaši kariéru - můžete si vybrat až 6 různých možností přizpůsobených vašim potřebám
 • 2 stimulující globální služební cesty, které vám poskytnou pohled z první ruky na některé z nejvíce se rozvíjejících ekonomik a rozvíjejících se trhů na světě
 • 1 individuální konzultační projekt, který vám poskytne praktický zážitkový zážitek z učení a uplatní to, co jste se naučili, na akční projekt v reálném životě, který si vyberete
 • Personalizovaný koučink a rozvoj vedení - 20% programu je věnováno principiálnímu vedení a profesionálnímu rozvoji

Spolupracovat, učit se, sdílet

Když se připojíte k EDHEC Executive MBA, připojíte se k úrodné vzdělávací komunitě zkušených odborníků a obchodních organizací z celého světa. Omezujeme naše třídy, abychom zajistili, že budete moci těžit ze spojení s lidmi ze širokého spektra národností, profesí a odvětví, ale máte jistotu, že budete mít možnost individuálního a kvalitního vzdělávání.

Každý příjem je jedinečný a odlišný, ale vždy vášnivý, oddaný a různorodý. Například třída 2016/2018 vypadala takto:

 • Průměrný věk: 39
 • 18 národností
 • Průměrná zkušenost 14,5 let
 • Znalost angličtiny

Máte-li 8 let odborné praxe, bakalářský titul nebo ekvivalent, ale co je důležitější než skutečná touha rozvíjet dovednosti a postřehy potřebné k utváření budoucnosti vašeho podnikání a kariéry, pak by pro vás mohla být správná volba EDHEC Executive MBA.

2 umístění, 2 vstupy, 2 formáty

Příjem: Můžete si vybrat, zda chcete zahájit svou Executive MBA na EDHEC v září nebo v únoru

Umístění: Vyberte si z našeho Lille Campus nebo centrálního pařížského kampusu, z nichž každý nabízí jiný formát, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu a pracovnímu režimu a základu práce doma / v práci (Paříž).

 • Lille Weekend Format: Dvakrát měsíčně pátek až sobota
 • Formát Pařížského všedního dne: jednou měsíčně středa až sobota

Doba trvání: 16 měsíců

Aplikace, Poplatky

Poplatky

Poplatky za 16měsíční program jsou 43000 € bez DPH. KÁĎ. Tato cena zahrnuje 4500 € bez DPH. DPH za 2 Global Business Trips.

Program je způsobilý pro francouzský systém osobního školení (CPF) - kód 245001

Stipendia

Sleva na předčasné ptactvo: sleva 3800 € na školné u všech žádostí podaných do 31/05 pro program začínající v září a před 15. říjnem pro únorové zasedání.

Nabízíme také 3 typy stipendií, které nabízejí slevy až 8500 €

 • Mezinárodní
 • Podnikání
 • Zásluhy

Pozn .: pro program platí pouze jedno stipendium. Pokud jsou splněna dvě nebo více kritérií, použije se nejvyšší snížení.

Proces aplikace

Máte-li zájem o program, vždy začneme proces se schůzkou nebo voláním s naším poradcem programu, abychom mohli lépe porozumět vašim potřebám a vašim cílům a tomu, jak naše Executive MBA odpovídá vašim potřebám.

Následně jsme vás kontaktovali se současnými účastníky a absolventy, abyste pochopili, jak program pomohl změnit jejich profesní cestu a jak vám kurz mohl pomoci. Poté budeme spolupracovat na formuláři přihlášky a poté uspořádat osobní rozhovor s ředitelem programu. Poté, co se tak stane, bude soubor žádosti předán přijímací komisi k přijetí do programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century.

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century. Méně
Pěkný , Paříž , Roubaix + 2 Více Méně