Edhec Executive MBA je trojnásobně akreditovaný program z jedné z nejlepších evropských obchodních škol. Je určen pro zkušené manažery, podnikatele a vedoucí pracovníky, kteří se snaží zažít profesionální transformaci. 16měsíční program na částečný úvazek, který sídlí v pařížské opeře nebo v Lille, vám umožní konsolidovat své dovednosti na úrovni manažerů, zvýšit své sebeuvědomění a dovednosti v oblasti vedení a vyostřit váš globální výhled tak, aby byl výkon vaší organizace v dnešních náročných a neustále se zvyšujících výkonech. měnící se podnikatelské prostředí.

Budování lidí k budování podnikání

EDHEC Executive MBA je vyvážený program navržený firmou pro vaše podnikání kombinující seriózní akademické vstupy od zkušených obchodních expertů s praktickým přístupem k reálným výzvám obchodního života. To je důvod, proč jsme tento program navrhli tak, aby nabízel kombinaci základních obchodních potřeb. a personalizované učení, které vám umožní maximalizovat hodnotu a zkušenosti podle vašich cílů.

 • Obchodní základy k posílení vašeho strategického
 • Široký výběr špičkových volitelných součástek pro upevnění vašich dovedností a poskytnutí nových pohledů na otázky správy, které jsou klíčové pro vás a vaši kariéru - můžete si vybrat až 6 různých možností přizpůsobených vašim potřebám
 • 2 stimulující globální služební cesty, které vám poskytnou pohled z první ruky na některé z nejvíce se rozvíjejících ekonomik a rozvíjejících se trhů na světě
 • 1 individuální konzultační projekt, který vám poskytne praktický zážitkový zážitek z učení a uplatní to, co jste se naučili, na akční projekt v reálném životě, který si vyberete
 • Personalizovaný koučink a rozvoj vedení - 20% programu je věnováno principiálnímu vedení a profesionálnímu rozvoji

Spolupracovat, učit se, sdílet

Když se připojíte k EDHEC Executive MBA, připojíte se k úrodné vzdělávací komunitě zkušených odborníků a obchodních organizací z celého světa. Omezujeme naše třídy, abychom zajistili, že budete moci těžit ze spojení s lidmi ze širokého spektra národností, profesí a odvětví, ale máte jistotu, že budete mít možnost individuálního a kvalitního vzdělávání.

Každý příjem je jedinečný a odlišný, ale vždy vášnivý, oddaný a různorodý. Například třída 2016/2018 vypadala takto:

 • Průměrný věk: 39
 • 18 národností
 • Průměrná zkušenost 14,5 let
 • Znalost angličtiny

Máte-li 8 let odborné praxe, bakalářský titul nebo ekvivalent, ale co je důležitější než skutečná touha rozvíjet dovednosti a postřehy potřebné k utváření budoucnosti vašeho podnikání a kariéry, pak by pro vás mohla být správná volba EDHEC Executive MBA.

2 umístění, 2 vstupy, 2 formáty

Příjem: Můžete si vybrat, zda chcete zahájit svou Executive MBA na EDHEC v září nebo v únoru

Umístění: Vyberte si z našeho Lille Campus nebo centrálního pařížského kampusu, z nichž každý nabízí jiný formát, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu a pracovnímu režimu a základu práce doma / v práci (Paříž).

 • Lille Weekend Format: Dvakrát měsíčně pátek až sobota
 • Formát Pařížského všedního dne: jednou měsíčně středa až sobota

Doba trvání: 16 měsíců

Aplikace, Poplatky

Poplatky

Poplatky za 16měsíční program jsou 43000 € bez DPH. KÁĎ. Tato cena zahrnuje 4500 € bez DPH. DPH za 2 Global Business Trips.

Program je způsobilý pro francouzský systém osobního školení (CPF) - kód 245001

Stipendia

Sleva na předčasné ptactvo: sleva 3800 € na školné u všech žádostí podaných do 31/05 pro program začínající v září a před 15. říjnem pro únorové zasedání.

Nabízíme také 3 typy stipendií, které nabízejí slevy až 8500 €

 • Mezinárodní
 • Podnikání
 • Zásluhy

Pozn .: pro program platí pouze jedno stipendium. Pokud jsou splněna dvě nebo více kritérií, použije se nejvyšší snížení.

Proces aplikace

Máte-li zájem o program, vždy začneme proces se schůzkou nebo voláním s naším poradcem programu, abychom mohli lépe porozumět vašim potřebám a vašim cílům a tomu, jak naše Executive MBA odpovídá vašim potřebám.

Následně jsme vás kontaktovali se současnými účastníky a absolventy, abyste pochopili, jak program pomohl změnit jejich profesní cestu a jak vám kurz mohl pomoci. Poté budeme spolupracovat na formuláři přihlášky a poté uspořádat osobní rozhovor s ředitelem programu. Poté, co se tak stane, bude soubor žádosti předán přijímací komisi k přijetí do programu.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z EDHEC Business School »

Poslední aktualizace Červen 10, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
16 měsíců
Kombinované
Price
43,000 EUR
Tato cena zahrnuje 4500 € bez DPH. DPH za 2 Global Business Trips. 3800 € sleva na školné u všech žádostí podaných do 31/05 pro program začínající v září a do 15/10 pro únorové zasedání.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date