Přečtěte si oficiální popis

Executive MBA - program pro vlastníky a top manažery firem, kteří mají zájem ve svém vlastním profesním růstu, pro ty, kteří již řídí společnost, ale chce to na kvalitativně novou úroveň.

Obchodní škola IPM Září 2001 realizuje program Executive MBA Kozminski University (Varšava, Polsko). Kozminski University je jediná obchodní škola v Polsku, má tři prestižní mezinárodní akreditace EQUIS, AMBA, AACSB.

V roce 2015 Kozminski University zařadila mezi Financial Times špičkových obchodních škol v Evropě. A program Executive MBA byl zařazen v top 100 ve světovém žebříčku programů Executive MBA. Podle nedávné studie 500 největších polských firem, které provádí časopis Wprost, Kozminski University Odhaduje se zaměstnavateli jako nejlepší soukromé vysoké škole v Polsku. Také v žebříčku vzdělávacího časopisu Perspektywy Kozminski University se umístila v roce 2014 na 1. místo mezi soukromými polských univerzit.

Executive MBA Program Cíle

 • Objevovat a učit se moderní model řízení a koncept podnikání;
 • Systematizovat zkušenosti účastníků při přijímání a provádění rozhodnutí v rámci řízení na strategické úrovni řízení podniku;
 • Poskytne účastníkům komplexní soubor znalostí odpovídajících potřebám naší doby a mezinárodních standardů pro rozvoj jejich podnikání a podniky na novou úroveň;
 • Poskytnout účastníkům nástroje a zavádění technologií získaných poznatků do praxe již v procesu učení se programu;
 • Účastníky inspirovat a poskytovat kvalitní impuls k dalšímu rozvoji vůdčích schopností, strategické myšlení, profesního a osobního růstu.

Výhody programu Executive MBA IPM Business School

 • Evropský diplom Kozminski University, získala nejprestižnější mezinárodní akreditaci v oblasti mezinárodního obchodu vzdělání;
 • Pečlivý výběr složení skupin s cílem dosáhnout synergie v procesu učení a rozšiřující se řadě užitečných obchodních kontaktů účastníků;
 • Vzdělávací modul Kozminski University (Varšava, Polsko);
 • Mezinárodní tým učitelů;
 • Dobrá pověst a mezinárodní uznání kvality vzdělávání v IPM Business School, obhájil akreditaci IQA (International Accreditation Quality).

vyučovací proces

Délka přípravy 1,5 roku

Program Executive MBA je 28 kurzů, speciálních seminářů a školení osobní efektivitu.

Výcvik probíhá v ruských a běloruských zahraničními lektory. Provádění testů a zkoušek, individuální a skupinové projekty prováděny v ústní a písemné formě. Studenti jsou nabízeny seznamy příslušné literatury, a možnost využít knihovnu IPM Business School a e-knihovny, který se nachází v systému řízení vzdělávání (LMS).

Program je široce používán moderní vybavení a odborné přípravy formy: případová studie, obchodní hry, obchodní simulace, diskuse, skupinové diskuse, prezentace, školení, praktická cvičení na materiálu stážisty.

Výuka je postavena na principu celostního přístupu (vyhledávací strategie soutěžit a principy managementu této společnosti) prostřednictvím analýzy jednotlivých komponent na novou úroveň odborné způsobilosti při formování strategií a stavebních firem.

formát

 • Večer: čtvrtek a pátek od 18.00 do 21.15 v sobotu dvě měsíčně od 10.00 do 17.30 (v kurzech s účastí zahraničních učitelů může být lekcí v pátek a / nebo v neděli od 10.00 do 17.30)
 • Den: čtvrtek, pátek, sobota, neděle, jednou za měsíc, od 10:00 do 17:30 (ve výjimečných případech - dvakrát za měsíc)

Recenze našich absolventů

„Podle mého názoru, MBA - je to velký, důležitý a nezbytný krok v žebříčku získaných znalostí a dovedností. Aniž by bylo obtížné přeskočit na další kroky. Nejdůležitějším výsledkem mého učení MBA - přijmout celou řadu nástrojů, nápadů a příležitostí na základě kterých si sami můžete vytvářet a měnit strategii a obchodní pravidla ".

Valery Papakul, právník, partner advokátní kanceláře "Stepanovski, Papakul a partnery," EMBA-11

„Po tréninku, což je nejdůležitější - jak ušetřit čas a námahu, protože již zasahovat spravovat mnoho pochybností. Díky dvěma faktorům: za prvé - je to skutečné toto poznání, druhý - důvěru ve své schopnosti. "

Sergey Metten, CEO HPMP "Onega", EMBA-1

„MBA - to je poznání, že každý člověk je tvůrce sám, jeho kariéru a život. Mám kariéru a život je vždy postaven prostřednictvím školení. A nejvyšší krokem bylo MBA. Vzdělání MBA pro mě - je realizace svých schopností, vývoj vedení, představovat nejdůležitější cíle a pochopení toho, jak jich dosáhnout ".

Marina Kiriy, Managing Director NA'SVYAZI, EMBA-23

«Executive MBA v IPM zapnutí napájení se cítíte jako Duracell - ochotni se učit, pracovat a růst. Když se program přijde k poznání, že všechno je jen začátek, to nejlepší teprve přijde. Obchodní přeměněna na novém materiálu, a začnete ji formovat, jako pán, jako mistr podnikání. Je zřejmé, že je nezbytné pro „pull“ a kde vidět reakce ".

Sergey Vaynilovich, správu co-21vek.by, EMBA 22

„Je důležité naučit se přesně tam, kde chodit do práce poté. Rozhodně učení MBA podporuje expanzi kruhu komunikace s bezkonkurenční. A nezapomeňte, že po studiu v Executive MBA na IPM, se automaticky stává členem soukromého klubu EMBA Alumni Klub absolventů ".

Sergey Klentse ovládání Cafe Netto, EMBA 15

Učení pro tento program je k dispozici pouze v ruštině.

Program se vyučuje na:
Ruština
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Říj. 2019
Duration
3 semestry
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date