Přečtěte si oficiální popis

Je čas, abyste se změnili?

Moderní život zřídka nám dává čas dýchat, ustupovat a skutečně zvážit, co chceme dosáhnout. Rozhodnutí o studiu MBA poskytuje čas a prostor pro změnu.

HEC Lausanne Executive MBA pomáhá profesionálům středního věku Změnit svou kariéru, Chopit se nových příležitostí a zamyslet se nad jejich osobností, výkonem a perspektivami. Nicméně děláme mnohem víc než posílení vašich pracovních vyhlídek. Náš 16měsíční program Pomáhá jednotlivcům zásadně se transformovat. Účastníci jsou inspirováni, aby se stali agenty změn ve svých společnostech, komunitách, průmyslu ... a někdy i ve světě. Akreditováno EQUIS a AMBA, Program byl konzistentně zařazen mezi nejlepší 100 nejlepších MBA na celém světě The Financial Times. Kromě vysoké kvality výuky a bohatství komunity HEC Lausanne jsme uznáváni pro náš průkopnický přístup k Osobního a profesního rozvoje. Navrhovali jsme naše učební osnovy, abychom přidali tuto mocnou dimenzi do základních modulů koncepce podnikání, a tak doprovázet naše účastníky v jejich transformaci.

Pokud hledáte něco jiného, ​​možná teď je čas.

54265_Network

Naše Rozdíl

HEC Lausanne je jednou z nejuznávanějších institucí na světě. Naše Executive MBA se po celém světě řadí mezi špičkové programy svého druhu.

Švýcarsko má široký sortiment vynikajících programů MBA, které si naši účastníci mohou vybrat proč nás vybrat?

Excellence ve výuce

Naší program je založen na Vysoce kvalitní výuku A materiály a Vynikající pověst, Celosvětově. Využíváme nejnovějších výzkumů a specifické metodiky pro poskytování kurzů vyvinutých tak, aby odpovídaly Potřeby a očekávání manažerů Působící v náročných a dynamických prostředích a organizacích.

Obohacovat síť

Výběrový proces je z nějakého důvodu intenzivní. Smícháním s mezinárodními účastníky středního věku z různorodého prostředí budete rychle Učit se od svých vrstevníků, Jejich role a společnosti, pro které pracují. Učení, zvláště v kontextu Executive MBA, je společenský proces a vaši spolužáci stejně jako vaši profesoři přispějí k vašemu pokroku. Síť absolventů je a Bohatou a živou komunitou Který žije mimo maturitu.

Osobní a profesní rozvoj

Věříme, že MBA by vám mělo přinést více než výkonnou kvalifikaci. Mělo by to být jedinečná příležitost, abyste si vybrali čas z vašeho obchodního života Reframe své zaměření a Zkontrolovat své cíle. Pravděpodobně nakonec určíte skutečný význam a profesionální účel, který jste hledali. Výkonní trenéři a specialisté vás budou doprovázet v průběhu celého programu, aby se podpořil váš individuální vývoj, efektivita týmu a zdokonalení dovedností.

Vynikající pro váš životní styl

Víme, že vedoucí pracovníci, kteří si vybírají náš program, mají zaneprázdněný profesní a rodinný život: naše učební plán je strukturován tak, aby vám poskytl Optimální rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a Maximalizovat efektivitu. Tento formát vám umožňuje pokračovat v práci, když navštěvujete kurzy každý druhý týden. Dokončete naše Executive MBA a Budete materiálně přeměněn, profesionálně a osobně. Naši účastníci jsou energizováni s novou čerstvou vizí o možnostech, které jim byly otevřeny, a vybaveny dovednostmi, které jim umožní dosáhnout svého nejvyššího potenciálu.

54267_Network

Program

Program MBA v Haute Etudes Commerciales (HEC) v Lausanne probíhá již více než 35 let a program Executive MBA probíhá již více než deset let. Tento mezinárodně uznávaný Executive MBA nabízí odborníkům možnost změnit svou kariéru a ambice a zároveň se specializovat na řízení péče o zdraví nebo firemní finance.

Jako veřejná instituce je 90% našich pedagogů přiděleno na fakultě a je trvale věnováno programu MBA a na univerzitě.

Naše učební plán čerpá ze současného výzkumu v oboru, z čehož většinu řídí naše fakulta Executive MBA. Účastníci si vybírají zvláštní pozornost Management zdravotní péče nebo Podnikové finance - dva z nejdynamičtějších odvětví Švýcarska.

Umístěný ve francouzském Švýcarsku, sídlící v sídle mnoha mezinárodních korporací, Organizace spojených národů v Ženevě, silný finanční sektor a masivní centrum vědy o životech, znamená, že přitahujeme zejména Bohatý a jedinečný studentský mix účastníků Kteří v současné době pracují v globálních korporacích a kteří jsou stejně jako vy vysoce motivovaní učit se a přinést své dovednosti do učebny.

Dobré vědět:

V HEC, základní výukové programy Executive MBA jsou doplněny odbornými kurzy ve dvou hlavních oblastech. Vyberte si mezi:

  • Executive MBA se zaměřením na management zdravotnictví
  • Executive MBA se zaměřením na management a firemní finance
Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Srp. 26, 2019
Duration
16 měsíců
Kombinované
Price
45,000 CHF
Deadline
Dub. 30, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp. 26, 2019
End Date
Pros. 11, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Dub. 30, 2019

Srp. 26, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Dub. 30, 2019
End Date
Pros. 11, 2020