Read the Official Description

Tematický program,

Podniky dnes pracují v prostředí nejistoty, které se rychle mění. Vzhledem ke globalizaci trhů, příležitosti a hrozby pro naše firmy objevit kdykoliv a kdekoliv na světě, a to i v dálce, může mít okamžitý dopad na naše trhy.

Ve všech klíčových aspektů podnikového řízení, jsou velmi významné změny, které vyžadují představenstva zodpovědným za každou oblast pevné znalostí s cílem ovlivnit vývoj silných a odolnost svých organizací.

S vědomím, že je třeba vyškolit lidi, kteří povedou tyto změny, CESINE Business School Executive MBA vyvinul program se spolupráce vedoucích firem v dnešních trzích, jejichž zkušenosti a pozadí obohatit obsah mistra. Kromě toho, prostřednictvím dohod s firmami a organizacemi, CESINE Business School je ochotna garantovat 100% mladých absolventů bez praxe, stáže jsou neplacené. Náš návrh přináší, tedy rozlišování plně praktický rozměr.

S vědomím, že je třeba vyškolit lidi, kteří povedou tyto změny, CESINE Business School Executive MBA vyvinul program se spolupráce vedoucích firem v dnešních trzích, jejichž zkušenosti a pozadí obohatit obsah mistra.

Program zahrnuje dvě mezinárodní obytné období, jeden zcela stipendium v ​​Číně a další volitelná v USA, které umožňují přímé a osobně znají zvláštnosti asijských a amerických trzích. Ve spolupráci s prestižním poradenství a American University ve Washingtonu, DC, bude program prohloubit politické, hospodářské, sociální a kulturní realitu každé země.

Cesine mají studenti možnost prohloubit své vzdělání prostřednictvím příslušných pracovních zkušeností v nadnárodních společnostech jak na národní i mezinárodní úrovni.

Důvody usilovat o CESINE Executive MBA Business School

Executive MBA program CESINE Business School je zaměřen na odborníky s praxí ve vedoucích pozicích, kteří přinášejí do programu správnou rovnováhu mezi osobnosti, akademické schopnosti a odborné praxe. Také tento Executive MBA pro mladé absolventy, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti pro optimální výkon úspěšně řídil funkce pro správu.

PRESTIGE

Budete mít v instituci, které bylo uznáno podle mezinárodních žebříčcích. CESINE získala třetí místo v hodnosti English Level I2N a internacionalizace čtyřicet španělských univerzitách, připravila PriceWaterhouseCoopers a Education First.

Akademické kvality

Náš pedagogický sbor pochází z nejlepších univerzit, firem a konzultantů, který umožňuje dostat správné teoretické a praktické, nezbytných pro výcvik na pracovišti.

ZAMĚSTNÁNÍ ZÁRUKA: více než 2500 dohody s národními a mezinárodními společnostmi (Banco Santander, UNESCO, Heineken, Bosch, L'Oreal, atd.). 86% našich alumos pracuje šest měsíců po dokončení studia.

Velké a CHALLENGER PROGRAM

Naše přísné osnovy pomáhá stimulovat a posilovat strategické myšlení, řešení problémů a rozhodovací schopnosti.

Volitelné ZARUČENÉ PRAXE

100% studentů, kteří se chtějí pracovní zkušenosti získané prostřednictvím dohod s nejlepšími společnostmi celonárodně a mezinárodně.

NETWORKING

Čím více než 2500 dohody s příslušnými organizacemi, zůstává v Číně a USA a učitelé spojených s obchodním světě, dávat své MBA studentům, plynulý spojení mezi akademické a profesní svět.

Mezinárodní zkušenosti

Tříd MBA lze přijímat v 2-3 kontinentů, což umožňuje znát a studovat politické, hospodářské, sociální a kulturní realitu na mezinárodním trhu. Dále v našem areálu máme v průměru 20 národností a více než 20% zahraničních studentů.

Double major

Schopnost případně provést dvojí hlavní v Americe nebo v Evropě, která zahrnuje stáže v prestižních organizacích.

Metodologie

Zaměstnavatelé hledají absolventy, kteří jsou připraveni se připojit dynamický týmy pracují. Budeme tvořit teoretické aspekty a praktické discuplinas oceňují společnostmi.

UČENÍ: metoda případ pro ilustraci, jak přední společnosti jsou aplikovány teorii do praxe je používán.

ZKUŠENOSTI: zkušenost je důležitou součástí naší metodiky. V teorii třídě do praxe se pohybuje přes real-svět zkušeností učitelů, což jsou aktivními odborníky v podnikatelské, poradenství a výzkum. K tomu se přidal debaty s režiséry hostů, simulace, hraní rolí a workshopů.

TEAMWORK: účinnost týmové práce mezi účastníky z různých prostředí, v prostředí pro spolupráci je podporováno. Naučit se integrovat do pracovních týmů multidiciplinares vést týmy, ale také být veden, aby bylo možné čelit problémům, které mohou nastat a podporou konkurenceschopnosti.

Cíle Executive MBA

  • Získat ucelený a multidisciplinární přístup multikulturní vzdělávací prostředí, zkoumá různé kontexty v mezinárodním obchodu ve 2 nebo 3 kontinentech.
  • Zvýšit dovednosti a schopnosti vrcholového vedení.
  • Rozvíjet podnikání, vedení a týmovou práci v řízení podniku, dosažení cílů a přidanou hodnotu pro společnost.
  • Zvládnutí kompletní řízení inovačních procesů v podnicích.
  • Užívání strategické myšlení rozvíjet konkurenční výhody v podnikání spustit.
  • Znát všechny zvláštnosti spotřebitelského chování vyvinout účinnou marketingovou kampaň a dobrý produkt a značky vývoj.
  • Naučte se používat nové nástroje informačních systémů.
  • Magistr finanční, účetní a daňové analýzy.
  • Zlepšit komunikační dovednosti.
  • Zprostředkovat význam integrace, spolupráce a etiky v rámci struktury a organizačního schématu.

Student Profile

Studenti Executive MBA Business School CESINE Jsou zaměřeny na lidé hrají vrcholového vedení, rozvoj řízení kariéry.

Kandidáti v držení vysokoškolským nebo ekvivalentu. Ve výjimečných případech může být tato míra nahrazen výjimečné odborné praxe.

Program taught in:
španělština
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
10,000 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline

Sep 2019

Location
Application deadline
End Date