Executive MBA v Dubaji

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Bradford je již od roku 1998 zavedenou značkou v Dubaji; jsme se stali jedním z prvních programů MBA, které usilují o to, aby se v zemi stala. Jsme akreditovaná škola Triple Crown, která je součástí elitní skupiny univerzit, která má akreditace od AMBA, AACSB a EQUIS - to znamená, že vaše kvalifikace bude uznána po celém světě. Máme také akreditaci od KHDA (Oddělení znalostí a lidského rozvoje) v Dubaji.

Program vám poskytne strategické, finanční a lidské dovednosti, které budete potřebovat k pokroku a účinnému výkonu na vyšších úrovních. Program kombinuje teorii řízení se skutečnými obchodními aplikacemi. Od prvního dne budete moci aplikovat nové znalosti a dovednosti na své pracoviště. Budete rozvíjet širokou základnu znalostí v základních modulech a své studium zaměřit na konkrétní sektor nebo disciplínu v volitelných modulech.

Naše nejmodernější zařízení se nacházejí v Dubajském znalostním parku. Flexibilita našeho MBA vám nabízí možnosti studia v Bradfordu, Toulouse (jeden modul) a online prostřednictvím dálkového vzdělávání. Všechny režimy používají stejnou platformu, ale je dodávají různými způsoby, jak maximalizovat dopad. To vám poskytuje vynikající a trvalé možnosti vytváření sítí jak během Vašeho MBA tak i po něm.

Náš výkonný víkendový výukový formát vám poskytuje období soustředěného studia, které má minimální dopad na Vaši kariéru. Pokud nemůžete udělat víkend, můžete studovat modul online, kdekoliv na světě. Naše obnovené MBA bylo navrženo s ohledem na vaši budoucí zaměstnatelnost a nadále spolupracujeme s významnými zaměstnavateli v poradním výboru MBA a Mezinárodním poradním sboru, abychom zajistili, že naše sylabus se bude zabývat současnými problémy.

Profesní akreditace

Jsme hrdí na to, že jsme v elitní skupině obchodních škol, která drží trojité akreditace Equis, AMBA a AACSB, často označované jako "Triple Crown".

Naše škola řízení MBA kurzy byly schváleny NHS Leadership akademie poskytnout NHS magisterský v programu Business Administration (MBA), jak oznámil v projevu ministra v roce 2016.

107954_logos4.png

Žebříčky

University of Bradford je ve světě 301-400 ve světě pro podnikání a ekonomiku ve 2019 Times Higher Education World University Ranking.

107941_the-business-ranking.jpg

Vstupní požadavky

Pokud byste chtěli rychle předvést vhodnost a způsobilost pro The Bradford MBA předtím, než vyplníte úplnou přihlášku, jednoduše nám pošlete svůj životopis a my se s vámi vrátíme co nejdříve. Pošlete jej prosím na adresu mba@bradford.ac.uk

Všechny žádosti jsou posouzeny na základě jejich individuálních zásluh a budou posouzeny pomocí kolektivního přístupu, který bere v úvahu profesní status a pracovní zkušenosti, jakož i akademické výsledky.

Pracovní zkušenost

Kandidáti musí mít alespoň tři roky postgraduální pracovní zkušenosti, které mohou pocházet z jakéhokoli průmyslu, včetně soukromého i veřejného sektoru, a charitativních organizací.

Akademické a profesionální úspěchy

Měli byste mít vysokou kvalifikaci udělenou vysokoškolskou univerzitou nebo zámořským ekvivalentem nebo příslušnou odbornou kvalifikaci. Pokud nemáte první titul nebo odbornou kvalifikaci, budete muset prokázat významný manažerský nebo podnikatelský zážitek (obvykle osm let). Budeme také zvažovat akademické doporučení založené na rozhovoru.

Numeracy a literacy kompetence

Budeme vyžadovat doklady o znalostech v oblasti matematiky a gramotnosti a budete muset požádat o dokončení autorizovaného on-line testu způsobilosti, jako je test GMAT (Graduate Management Admission Test) nebo ekvivalent školy: Bradfordský test.

Požadavky anglického jazyka

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, možná budeme potřebovat důkaz o vaší znalosti angličtiny prostřednictvím uznávaného testu (IELTS, TOEFL nebo PTE-A). Budete muset dosáhnout minimálního skóre:

 • IELTS: 6.5 celkově, bez dílčího testu menší než 5.5; nebo
 • TOEFL založený na internetu: pro uchazeče o studium v EU, kteří nepracují v UK: celkem 94, s minimálním počtem poslechů - 17, čtení - 18, mluvení 20, psaní - 17
 • Pro žadatele ze zahraničí, kteří nejsou UK / EU (požadavek UKBA): 94 celkem, s minimálními počty poslechů - 21, čtení - 22, mluvení - 23, psaní - 21; nebo
 • PTE-A (Pearsonský test angličtiny pro akademické účely): 60 celkově, bez dílčího testu méně než 51

Pokud nesplníte požadavek IELTS, můžete absolvovat kurzy anglického jazyka pro přednášky na University of Bradford .

Co budete studovat

Flexibilita našeho MBA vám nabízí možnosti studia v Dubaji, Bradfordu, Toulouse (jeden modul) a online prostřednictvím dálkového vzdělávání.

Vezměte prosím na vědomí, že pro vstup do roku 2020 se informace o modulu mohou změnit.

Moduly

Core (20 kreditů)

 • Konkurenceschopnost prostřednictvím technologií a inovací
 • Vedení pro transformační změnu
 • Digitální marketing, branding a strategie
 • Účetnictví a ekonomika pro rozhodování
 • Možnost (kterou lze studovat v Dubaji, Bradfordu, Toulouse nebo online)
 • Podnikové finance a Crowdfunding (Executive) (AFE7038-A) (dostupné v Bradfordu a online)
 • Podnikání a tvořivost (Executive) (EAE7010-A) (k dispozici v Bradfordu, Dubaji a online)
 • Mezinárodní finanční řízení (výkonný) (AFE7034-A) (k dispozici online)
 • Fúze a akvizice (AFE7010-A)
 • Řízení finančních rizik v evropském bankovnictví (AFE7001-A) (k dispozici v Toulouse)
 • Mezinárodní podnikání v rozvíjejících se ekonomikách (distanční vzdělávání) (SIB7013-A) (k dispozici on-line)
 • Mezinárodní obchodní strategie (Executive) (SIB7016-A) (k dispozici v Bradfordu, v Dubaji a online)
 • Řízení změn (Executive) (HRM7021-A) (k dispozici v Bradfordu, Dubaji a online)
 • Firemní marketing (Exec) (MAR7003-A) (dostupný v Bradfordu a online)
 • Evropský podnikový management (SIB7007-A) (dostupný v Bradfordu a online)
 • Globální řízení dodavatelského řetězce (OIM7007-A) (k dispozici v Bradfordu)
 • Manažerské poradenství (OIM7012-A) (k dispozici v Bradfordu)
 • Digitální zdraví a informatika (LEM7030-B) (k dispozici online)
 • Materiály, zdroje, energie a konkurenceschopnost (OIM7019-A) (k dispozici online)
 • Podnikové modely pro kruhovou ekonomiku (dálkové vzdělávání) (OIM7020-A)
 • Rozmanitost, měřítko a vývoj (OIM7021-A)
 • Podnikání a inovace (dálkové vzdělávání) (EAE7005-A) (k dispozici online)
 • Test ověření připravenosti managementu (MAL7039-R)
 • Projekt řízení MBA (MAL7037-E)

Učení a hodnocení

Výuka pro jádro je k dispozici jako bloková výuka ve čtvrtek, pátek a sobotu, 9:00 - 18:00. Učební bloky jsou od sebe vzdáleny nejméně pět týdnů, v některých případech až 9 týdnů. To je pro úřední svátky.

Většina modulů je k dispozici online. To znamená, že pokud nedokážete udělat víkend, můžete studovat modul na internetu, a tím vám poskytnou větší flexibilitu.

Hodnocení je hlavně pomocí 4 000 slov pro jádro a 2 000 slov pro volitelné předměty. Projekt řízení je 15 000 slov. Kromě toho existují formativní úkoly a dotazníky s více možnostmi výběru, které pomáhají rozvíjet vaši důvěru a známost s předmětem, aniž by přispívaly známkou k vaší konečné známce.

Poplatky, finance a stipendia

Poplatek za školné

 • Domovská stránka / EU / International: 21 525 GBP

Finanční podpora

Budete automaticky hodnoceni na stipendium jako součást procesu podání žádosti. Chcete-li se ucházet o stipendium, ujistěte se, že vaše žádost je podána do 31. srpna. Žádosti o kurz zůstanou otevřeny po tomto termínu, ale nebudou považovány za stipendium.

Cestovní kursy

Studenti mají k dispozici cestovní stipendia, aby mohli požádat o studium blokových volitelných předmětů v areálu Bradford. Burza bude mezi 250–750 GBP a bude vyplacena studentům na základě dokladu o úhradě příslušných cestovních a ubytovacích nákladů vzniklých při účasti na blokových modulech. Přihlášky posuzuje ředitel studijních programů MBA a udělují se případ od případu, přihlášky budou k dispozici při zahájení studia.

Stipendia

Každý rok udělujeme studentům z Velké Británie, EU a zahraničním studentům řadu nevratných stipendií na základě vynikající kvality, osobních podmínek nebo ekonomických potíží. Podrobné informace naleznete na našich webových stránkách o stipendích.

Podpora kariéry

Program on-line kariérního rozvoje je vám k dispozici, který zahrnuje:

 • Pochopení a identifikace dovedností
 • Využití MBA
 • Prodej v životním životě
 • Jak používat službu LinkedIn k získání zaměstnání
 • Jak získat práci, kterou máte rádi
 • Vytváření sítí pro kariérní úspěch
 • Prezentace profesionálního obrazu
 • Úspěch při rozhovorech

Navíc, pokud nejste k dispozici pro přijetí do areálu, provádíme individuální online koučování.

Kariérní vyhlídky

MBA je příležitost buď změnit směr kariéry nebo upevnit zkušenosti, pak se vrátit a pokročit v předchozím průmyslu nebo zaměstnání. Graf Financial Times Global MBA ukazuje, že v průměru 20% absolventů dosáhne pozice na úrovni tří let po dokončení studia.

Po dokončení programu se účastníci věnují široké škále funkcí a sektorů, přičemž nejoblíbenější jsou IT / telekomunikace, finance a bankovnictví a průmysl.

Studovat v zahraničí

Studenti mohou studovat blokové moduly v Bradfordu nebo Toulouse.

Podpora studia

Veškerý materiál je k dispozici online. To zahrnuje studijní knihu, přednášky, audio a video.

Kromě výuky tváří v tvář jsou po víkendovém modulu k dispozici čtyři online návody. Ty budou obvykle vedeny lektorem, který modul řídil.

Navíc máme efektivní vzdělávací službu, která vám pomůže v oblastech, jako je kritické myšlení a odkazování.

Výzkum

Materiál je veden výzkumem s moderním materiálem pro současné manažerské a obchodní otázky. Důvodem pro přepracované MBA je to, že mapuje na čtyři výzkumná centra školy managementu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Čtěte více

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Méně

Akreditace