Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Při přípravě na výzvy spojené s organizací a řízením komplexních služeb zdravotní péče byla naše Executive MBA Healthcare jmenována Akademií vedoucích pracovníků NHS.

Je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v soustředění se na oblast zdravotnictví a současně obdrží široké vzdělání MBA, rozvíjí svou schopnost vytvářet hodnotu, zlepšuje organizační efektivitu a zvyšuje vaši schopnost pracovat s ostatními s cílem dosáhnout úspěšné změny.

Spolu s moduly z programu Executive MBA se ty, které se zaměřují na zdravotní péči, uskuteční dva speciálně navržené moduly. Moduly jsou vedeny akademickými pracovníky, jejichž výzkum se zaměřuje konkrétně na řízení zdravotní péče a pozvaní odborníci z oblasti zdravotnictví.

Tento specializmus je podporován Střediskem pro inovace v oblasti zdraví, vedení a učení v Business School, vedoucím centrem výzkumu řízení a organizací ve zdravotnictví. Poskytuje vám obecný manažerský pohled na funkce podniku a na to, jak mohou být integrovány do rychle se měnícího prostředí společně s aktuální znalostí a pochopením operací podniku a praktickými dovednostmi, které potřebujete ke správě jim. Členové kurzu obvykle mají alespoň pět let zkušeností s řízením, zatímco průměr je více než 10 let.

Naši Executive MBA studenti pocházejí z celého světa, včetně Afriky, Austrálie, Evropy a Dálného východu a Velké Británie. Budete studovat společně s účastníky ze soukromých, veřejných a neziskových organizací, nabízející širokou škálu zkušeností, nové perspektivy v obchodních otázkách a výjimečné příležitosti k vytváření sítí.

Nottinghamova ideální poloha a vynikající dopravní spojení umožňují manažerům, kteří se nacházejí kdekoliv ve Velké Británii nebo v zámoří.

Jelikož si vážíme toho, že potřebujete plánovat Executive MBA pečlivě, aby odpovídal vaší práci a dalším závazkům, nabízíme maximální flexibilitu, která vám umožní přizpůsobit vaše studie vašemu životnímu stylu. Můžete si vybrat z několika výchozích bodů po celý rok, měnit počet modulů, které každý rok berete podle vašich závazků, a můžete rozdělit náklady tím, že budete platit za každý modul, jak postupujete.

Zjistit více.

Detaily kurzu

Budete mít řadu základních modulů navržených pro zvýšení znalostí a dovedností v oblasti řízení a dvou specializovaných modulů zdravotní péče. Volitelné moduly umožňují soustředit se na konkrétnější předměty podle vašich zájmů a požadavků na kariéru.

Tento program zahrnuje práci s členy kurzu z různých průmyslových a komerčních prostředí. Cílem je zlepšit rozhodovací schopnosti a vytvářet manažery nejvyšší kvality.

Moduly jsou obvykle nabízeny během dne a večer každý rok, s některými intenzivními možnostmi k dispozici po dobu jednoho týdne. Závěrečná fáze Executive MBA Healthcare zahrnuje individuální nebo skupinový projekt řízení zdravotní péče s individuální zprávou.

Posouzení

Budete ohodnoceni kombinací výuky a / nebo dvouhodinovou zkouškou na konci příslušného semestru.

Vstupní požadavky

2: 1 (nebo mezinárodního ekvivalentu) v jakékoliv disciplíně s příslušnými odbornými kvalifikacemi; plus pětileté pracovní zkušenosti s řízením na plný úvazek

Požadavky anglického jazyka

IELTS: 6,5 (nejméně 6,0 v libovolném prvku)

Kariéra

Profesní akreditace

Tento kurz byl jmenován NHS Leadership Academy jako součást programu NHS MBA.

Kariérní cíle

Naše MBA poskytuje vynikající platformu pro zlepšení kariéry, změnu kariéry nebo podnikatelské aktivity.

Absolventské cíle zahrnují:

  • poradenství v oblasti řízení
  • Finance a účetnictví
  • lidské zdroje
  • marketing / prodej
  • informační technologie
  • provozu a logistiky

Společnosti a organizace, na které naši absolventi pracují, patří mezi společnosti Accenture, Apple, Bosch, Credit Suisse, Deloitte, EY, Fidelity Bank, HSBC, Červený kříž a Santander Group.

Postgraduální tým kariéry

MBA studenti těží z podpory našeho týmu postgraduální kariéry, který vám pomůže prozkoumat vaše možnosti kariéry a rozvíjet své budoucí kariéry. Program osobního a profesního rozvoje MBA kombinuje rozvíjení kariéry a rozvíjení kompetencí, doplněný individuálními konzultacemi o kariérách a síťovými akcemi.

Prostřednictvím kombinace vašich akademických studií a nabízené podpory kariéry poskytuje MBA vynikající platformu pro zlepšení kariéry, změnu kariéry nebo podnikatelské aktivity.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Poslední aktualizace February 18, 2019
This course is Campus based
Start Date
Přihlašování započato
Duration
2 - 4 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date