Executive MBA: Vedoucí s cílem

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Chtěli byste rozšířit perspektivy svého profesního růstu? Jste profesionál v polovině kariéry a snaží se zlepšit své příležitosti a urychlit svou kariéru?

138603_pexels-photo-3184405.jpeg

Executive MBA Leading with Purpose je jedinečná příležitost investovat do vaší budoucnosti, aniž by zasahovala do vaší přítomnosti. Program na částečný úvazek je navržen tak, aby vyhovoval vašim konkrétním potřebám, a vždy zaručuje vynikající proces učení založený na vědeckých důkazech.

Tato Executive MBA je přizpůsobena tak, aby vedla vaši vůdčí cestu. Během programu si budete rozvíjet hlubší porozumění sebe a své firmě a zdokonalit své dovednosti a znalosti tak, abyste se stali vlivným lídrem v dnešním složitém a nejistém podnikatelském prostředí.

Executive MBA: Leading with Purpose vám společně s dalšími účastníky střední kariéry vybaví dovednostmi, sebedůvěrou a znalostmi, které vám pomohou vyniknout ve vaší roli vůdce při řešení současných výzev, jako jsou digitální transformace a narušení, pandemie a změna klimatu. Vy se z vás stane vůdčí osobnost orientovaná na budoucnost, která strategicky naviguje novou realitu ve snaze zajistit dlouhodobý organizační úspěch. Kromě toho budeme podporovat váš rozvoj ve společnosti vůdčího vůdce, který se nestará pouze o zisk, ale také o určitý účel.

Proč se rozhodnout pro tento program Executive MBA?

Executive MBA: Leading with Purpose vás podpoří:

 • Zvažte svůj vůdčí účel a účel vaší společnosti.
 • Vypracujte holistický, vícefunkční pohled na vaši společnost a její provoz.
 • Smiřte dilema a vytvořte sdílenou hodnotu pro vaši společnost a její zúčastněné strany.
 • Předvídejte hrozbu narušení obchodního modelu vaší společnosti a využijte nové obchodní příležitosti.
 • Zkombinujte své zkušenosti s datovými znalostmi a rozhodněte se o strategických rozhodnutích, která vaší společnosti poskytnou konkurenční výhodu.
 • Vedete transformaci vaší společnosti a jejího ekosystému.
 • Stanovte si svou roli vůdce společenského myšlení, který vede cestu.

Kromě toho se také můžete stát součástí celoživotní rozsáhlé obchodní sítě prostřednictvím našeho programu absolventů.

 • Trvání: 18 měsíců (jeden víkend za měsíc, čtvrtek - sobota)
 • Začátek: březen 2021
 • Školné: 43 500 EUR
 • Uzávěrka přihlášek: 15. ledna 2021

Osnovy

Změna klimatu omezuje a nabízí obchodní příležitosti. A obchodní války vytvářejí tržní turbulence a ohrožují existenci společností. Pro řešení těchto výzev společnosti naléhavě vyžadují předvídavé a účelové vůdce, kteří mohou strategicky navigovat tuto novou tržní realitu ve snaze zajistit dlouhodobý organizační úspěch.

Executive MBA: Leading with Purpose vybaví účastníky dovednostmi, sebevědomím a znalostmi, aby vynikali ve své roli vedoucích pracovníků v podnikání, a podporuje je, aby se stali vedoucími, kteří se nestarají pouze o zisk, ale také o určitý účel.

Preeminentní funkce

Kromě přenosu nejmodernějších obchodních znalostí je Executive MBA: Leading with účel speciálně věnována:

 • Podpořte svůj rozvoj na vedoucího podniku a vůdce společenského myšlení.
 • Poskytněte holistickou, obecnou perspektivu řízení.
 • Podpořte a vyzvěte vás, abyste přemýšleli o svém účelu a účelu vaší společnosti.

Přístup k výuce

Program se řídí přístupem peer-learning založeným na důkazech. Tento přístup usnadňuje sdílení odborných zkušeností účastníků a reflexi těchto zkušeností na pozadí nejnovějších vědeckých poznatků. K maximalizaci vašeho učení používáme malé velikosti tříd. Třídy budou vysoce interaktivní, budou podporovat kritické diskuse a hloubkové reflexe a budou podporovat přenos znalostí z učebny do podniků.

K usnadnění výuky budou v kurzech použity různé osvědčené metody, jako jsou obchodní simulace, experimenty a případové studie.

EMBA klade velký důraz na uplatňování dovedností a znalostí. Při zadávání kurzu okamžitě uplatníte to, co jste se naučili v malých projektech. Ve svém základním projektu použijete všechny dovednosti a znalosti k provedení projektu, který se zaměřuje na problém vaší organizace a vytváří skutečnou přidanou hodnotu pro vaši organizaci a pro sebe.

138604_pexels-photo-3184360.jpeg

Profesoři

Kurzy povedou profesoři ze Střední školy podnikání a ekonomiky VU. Budou podporováni mezinárodně uznávanými odborníky na akademické obory, novináři z renomovaných obchodních novin, výkonnými kouči a bývalými a současnými vedoucími pracovníky, kteří se budou s účastníky podělit o své zkušenosti a zkušenosti a kteří budou účastníky podporovat při dalším zlepšování jejich dovedností .

Vstupné

Executive MBA: Leading with Purpose je určen pro vrcholové manažery a vedoucí pracovníky s minimálně 10 let odborné praxe a několik let zkušeností s vedením.

Program je reakcí na stále složitější a nejistější obchodní prostředí: Nové technologie narušují již zavedené obchodní modely a radikálně mění celá odvětví.

Executive MBA: Leading with Purpose je navržen pro vysoce výkonné profesionály. Chcete-li být zařazeni do programu, musíte prokázat držení:

 • Bakalářský titul z uznávané univerzity;
 • Ideálně sedm až deset let odborné praxe a značných zkušeností s vedením;
 • Vedoucí potenciál vedení;
 • Znalost anglického jazyka.
Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 175 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over ... Čtěte více

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 175 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over 26,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Méně

Akreditace

AACSB Accredited