Executive MBA v Singapuru

Aalto Executive Education Academy Singapore

Popis programu

Read the Official Description

Executive MBA v Singapuru

Aalto Executive Education Academy Singapore

Aalto Executive MBA v Singapuru

Cesta z vedení transformace

Tento program je registrován u CPE

Aalto Executive MBA (dříve známý jako Helsinki School of Economics EMBA) je jedním z předních programů Executive MBA na celém světě. Je držitelem "Triple Crown" akreditací - tří nejuznávanějších univerzitních akreditací Dostávají pouze 0,5% světových obchodních škol: AACSB, AMBA a EQUIS - a je zařazen mezi 100 nejlepších programů na světě Financial Times.

Aalto Executive Education Academy je dceřinou společností Aalto University - inovativní multidisciplinární univerzity z Finska. Aalto University je produktem fúze mezi třemi předními finských univerzit s kombinovaným historií více než 300 let. Aalto Executive MBA představuje vysoký standard finské vzdělání a bylo nabídnuto v Singapuru od roku 1999.

Od nejnovějších poznatků do praktických dovedností

Aalto Executive MBA Singapore Program je navržen tak kolem čtyř hlavních oblastí strategie, vedení, financí a marketingu, se zvláštním důrazem na strategii a vedení v globálním kontextu. Moduly jsou dodávány prostřednictvím world-class fakulty z Aalto University a renomovaných obchodních škol po celém světě. Vedle akademické kvalifikace, oni jsou vynikající učitelé a mají značné zkušenosti s manažery senior-úrovni v mezinárodních organizacích.

Aalto EMBA je navržen tak, aby maximalizoval interakci a účast. Tento přístup se zaměřuje na integraci teorie a praxe a je upravena tak, aby rozdíly ve stylech učení v úvahu. Různé metody usnadnit učení, včetně prezentací, skupinových diskusí, casework, hraní rolí, přednášek, v reálném životě případových studií a setkání s podnikateli.

Přidejte se k Aalto Executive MBA v Singapuru a začít svou cestu Leadership transformace.

Širšímu výběru prostřednictvím globální portfolia

Aalto EMBA Program je nabízen v sedmi lokalitách: Singapur, Finsko, Jižní Korea, Tchaj-wan, Indonésie, Polska a Íránu. Až šest modulů může být užíván v jiných Aalto EE místech v Evropě, Asii a na Středním východě. Dva volitelný Aalto výkonný summity a několik volitelných studijní cesty do zahraničí dále přispívat k rozvoji cross-kulturní kompetence.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
18 - 20 měsíců
Kombinované
Price
Cena
71,250 SGD
SGD 71250
Information
Deadline
Locations
Singapur - Singapore
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Singapur - Singapore
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu