Read the Official Description

Pokud se ztotožňujete s některým z těchto případů, je to váš program!

 1. Chcete , aby předem svou sektor a rozvíjet profesionálně v aktuálním výkonu.
 2. Chtěl bych , aby nasměrovat oddělení ve vaší současné společnosti nebo společnosti ve Vašem odvětví a povolání.
 3. Máte dojem, aby provedla a splnit úkol vytvořit firmu nebo nějaký podnět na vlastní pěst.
 4. Chcete , aby se specializují na řízení podniku v oblasti infrastruktury.
 5. Uvažujete o možnosti vytvořit v Latinské Americe nebo ve Španělsku a můžete podělit o své zkušenosti s ostatními profesionály, jako jste vy v kosmopolitní město, jako je Madrid.

Proces globalizace, která je v současné době vyrábí vede, všichni profesionálové obecně a průmyslových inženýrů zejména potřebou být otevřený geografické mobility, v závislosti na možnostech, které mohou nastat v jiných zemích.

Na mezinárodním trhu musíme zdůraznit význam projektů do infrastruktury, energetiky a průmyslu, vzhledem k potřebě zemí udržitelnosti.

Tento typ projektu vyžaduje, abychom byli připraveni na:

 • Spravovat složité projekty účinně a efektivně.
 • Realizace strategie internacionalizace a diverzifikace.
 • Začlenění faktoru udržitelnosti v obchodní strategii.
 • Namířené pracovní týmy rozvíjet dovednosti a techniky řízení lidských zdrojů řízení.
 • Srovnejte aktuální potřeby firem v oblasti projektového řízení s učením „best practices“ trhu.

Mezinárodní MBA nabízí odborné znalosti potřebné k zajištění těchto funkcí a je schopen vytvořit ty nejlepší odborníky, aby úspěšně řídit takové projekty.

Představení

Executive MBA v podnicích ve stavebnictví se stala po sedmnácti vydání učil jak v Madridu a Barceloně, odkaz v tomto odvětví jako vzdělávacího programu k řízení podniku ve Španělsku a Latinské Americe.

Od roku 2010, kdy byla zahájena jeho mezinárodní verzi, které se účastní studenti z osmnácti zemí Latinské Ameriky, s podporou a spoluprací Organizace amerických států (OAS).

Současná situace ve stavebnictví na celém světě a že je třeba podporovat internacionalizaci společnosti je důvodem předložení tohoto mezinárodního programu zaměřenou zejména na odborníky z obou evropského a amerického španělsky hovořící kontinentu.

Obecné informace

 • rezidenční fáze:
  Rezidenční fáze Master se koná v Madridu.
 • kvalifikace:
  Účastníci, kteří absolvují všechny předměty a úspěšně obhájit svůj projekt získá titulní „Executive MBA in International Business stavební sektor.“ Vydaného EOI škola průmyslové organizace (EOI Stejná studie) a Structuralia.
 • cena:
  Celková cena Master akademika činila $ 22.650.
 • Stipendia a slevy
  Stipendia OAS (Organizace amerických států):
  Zaměřen na studenty, kteří splňují vstupní požadavky označených státní a / nebo trvalého legálního pobytu v některém z členských států Organizace amerických států (většina kontinentu).
  budou uděleny sloužil omezený počet stipendií základ pro studenty, kteří splňují požadavky.
  Požaduje informace o podmínkách podpory.
 • 10 dní v Madridu

Chcete-li, které je určeno

Odborníci a manažeři se s vysokoškolským vzděláním s nejméně pět let praxe v odpovědných pozicích, kteří chtějí , aby rozšířit své znalosti s pevnou obchodní školení.

Master je vyučován převážně online formulář s kontaktními tříd prostřednictvím videokonference, práce ve skupinách, diskusních fór ... Výuka je doplněna o obličej jedenáct dnů v Madridu. Tato metodika umožňuje účastníkům spojit své vzdělání s jejich osobní a profesní činnosti.

Program je určen pro pracovníky s odbornou praxi v délce nejméně pěti let a s technickým vysokoškolským vzděláním a vyšším, kteří chtějí udělat krok vpřed ve své kariéře.

Formát samotného programu přitahuje vysoce zmezinárodněný profesní profil spolupráce ducha a touží vědět, hlouběji a přímo zvláštnosti na mezinárodním trhu. Z různých zemí, vzdělávání a profesní mají společné vzrušení, rozmanitost a bohatství, které umožňuje spolupráci a obchodní úspěch za našimi hranicemi.

Zeptejte se nás na jiných MBA zájmu, pokud vaše zkušenost je méně než 3 roky.

Program

Academic Program Executive MBA v International Business oblasti infrastruktury je rozdělena do tří hlavních tréninkových ploch, z nichž každý se zaměřil především na nové výzvy internacionalizace tohoto odvětví.

 • První se zaměřuje na strategické zaměření společnosti. Studenti se naučí různé nástroje strategické analýzy a analyzovat jak současnou situaci v odvětví, jako jsou ty v budoucnu očekávat, takže je schopen navrhnout několik možných strategií pro řešení čelit této nejisté prostředí.
 • Druhá poskytuje studentům s novou globální vizi řízení podniků v odvětví stavebnictví, aby se ve svém profesním oboru je schopen přispět k uspokojování potřeb a zájmů společnosti s novým přístupem, a to nejen efektivnější a ziskovější, ale také udržitelné a více vědomi našich potřeb a naší odpovědnosti.
 • Nakonec vedení třetí výcvikový prostor řeší stavební firmy. Jsou to právě tyto disciplíny, které jsou v současné době vyvíjejí vedoucí k novým formám řízení a financování složitější, ale efektivnější. Vzhledem k tomu, různých druhů strukturovaných finančních integrované řízení velkých projektů na klíč, nové přístupy k mezinárodnímu řízení obchodu, řízení smluv a podání, atd ...

Program má celkem 650 hodin. distribuován do těchto modulů:

Strategické řízení v oblasti infrastruktury Enterprise

 • strategický směr
 • Internacionalizace: Potřeba
 • Diverzifikace: Prasknutí rizika
 • Inovace v oblasti vývoje tvorby a podnikové
 • Udržitelnost: Nové obchodní příležitosti

Správcovské společnosti v oblasti infrastruktury

 • manažerských dovedností
 • finanční řízení
 • zdanění
 • lidské zdroje
 • marketing
 • Regulační rámec a právní poradenství
 • Sociální prostředí
 • Projektový management

Předmětem podnikání sektoru infrastruktury společnosti

 • obchodní obchodní management
 • Mezinárodní obchodní operace
 • řízení zakázky
 • Nákupy a subdodávky
 • Projektové financování

CÍLE

Hlavním cílem tohoto programu je , aby vlak manažery s strategické vize v oblasti řízení podniků v oblasti infrastruktury, poskytuje jim přehled o podnikání a znalostí, nástrojů a manažerských dovedností potřebných k úspěšnému rozvoji jeho řízení.

Toto nové vydání Executive MBA byla přepracována tak, aby vyhovovaly potřebám školení předložené velkých a středních podniků v oblasti infrastruktury v Evropě a Americe, že vzhledem k současné hospodářské situaci, zavedly strategie internacionalizace a diverzifikace. Sektorové podniky by nyní měly být schopny nejen rozvíjet inženýrských projektů občanských nebo budovu v jejich domovských zemích, ale oni požadují problému financování, spolufinancování, provozovat, udržovat a řídit některé projekty a služby v oblasti infrastruktury veřejnost v jiných zemích.

K tomu se přidává nutnost začlenit faktor udržitelnosti v obchodní strategii vytváření udržitelné výstavby a uspokojování potřeb současné generace, aniž by byla ohrožena zdroje pro budoucí generace.

Ale my také faktor udržitelnost jako příležitost podílet se na budoucí podnikání a včleňovat inovace jako klíčový faktor podnikání a obchodního růstu.

Pro řešení těchto problémů je , je nutné , aby přizpůsobily organizaci do nové strategie, a proto je nutné , aby nějaké zkušenosti inženýry ale dobře vyškoleni ve vedení společností. Výzvou je komplikováno tím, že nutnost zavést nová zařízení v zemích, které si lze vsadit oběma obchodních struktur a provozní podpory (právní poradenství, oddělení nákupu, lidských zdrojů, atd ...).

Jasně dostatečné školení v oblasti strategického řízení internacionalizace a diverzifikaci bude nejúčinnější nástroj ke splnění těchto nových výzev.

certifikované

Studenti, kteří úspěšně absolvují kurz získají titul „Executive MBA v oboru International Business odvětví stavebnictví“ vydaného EOI škola průmyslové organizace (EOI Stejná studie) a Structuralia.

Program taught in:
španělština

See 1 more programs offered by Structuralia »

This course is Online & Campus forma
Start Date
Říj. 2019
Duration
650 hodin
Denní studium
Price
22,650 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019