Executive MBA, University of Hawaii, Vietnam Campus

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Vysoká škola Hawaii, Shidler College of Business, poskytuje prvotřídní program Executive MBA, který bude trénovat, vést a připravovat vedoucí pracovníky Vietnamu, kteří chtějí zvýšit své vedoucí a manažerské dovednosti. Je znám jako VEMBA (Vietnam Executive MBA). Společnost VEMBA Hanoi zahájila svou první kohortu v roce 2001 a rozšířila se na společnost HCMC v roce 2007.

Webová stránka: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Tento 21měsíční program výkonného formátu umožňuje účastníkům, kteří žijí v Hanoji nebo v Ho Či Minově městě, Vietnam, aby si udrželi vedoucí postavení na plný úvazek při získávání titulu. Studenti se učí z integrovaného moderního učebního plánu, který zahrnuje základní obchodní disciplíny s nejmodernějšími obchodními praktikami včetně inovací a podnikání, řízení informačních technologií a e-business, řízení dodavatelského řetězce, správy majetku a brandingu. Všechny třídy se konají ve Vietnamu s volitelným letním studiem na univerzitě na Havaji u Manoa v Honolulu, Havaj, USA. Klíčovým prvkem programu je projekt Business Practicum, který umožňuje studentům zapojit se do konzultací v reálném životě.

Program MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu se již ukázal jako nesmírně úspěšný ve vývoji kariéry mnoha absolventů za posledních 18 let ve Vietnamu. S více než 700 absolventy, kteří drží klíčové obchodní pozice ve všech hospodářských odvětvích ve Vietnamu a celosvětově, nabízí MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu jednu z nejcennějších obchodních sítí.

Díky své diplomové práci z University of Hawaii budou absolventi MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu schopni prokázat, že mají důvěru a dovednosti, aby mohli soutěžit o nejvyšší výkonné funkce nejen ve Vietnamu, ale kdekoli na světě.

Některá fakta:

 • Jedná se o jediný akreditovaný program AACSB nabízený ve Vietnamu. AACSB byla založena v roce 1916 v USA, aby poskytla akreditaci školám podnikatelům. Jeho zakládajícími členy jsou Columbia University, Cornellova univerzita, Harvardská univerzita, Univerzita v Chicagu, Univerzita Illinois, Univerzita v Pennsylvánii, Univerzita Yale a další prestižní univerzity v USA. Je známo, že méně než 5% obchodních škol po celém světě drží toto elitní akreditaci. Ne všichni členové sdružení jsou akreditováni.
 • V roce 2018, americké zpravodajství
 • V největším akademickém žebříčku globálních univerzit, které provádí Středisko pro hodnocení světové univerzity pro období 2018-2019, byla univerzita na Havaji v Manoa zařazena na 306 z 18 000 univerzit po celém světě. Toto skvělé pořadí řadí UH-Manoa do top 1,7% univerzit po celém světě. Harvardská univerzita se umístila na prvním místě na světě, následovala Stanfordská univerzita v č. 2 a Massachusetts Institute of Technology na č. 3.

Dvě výcviková místa ve Vietnamu jsou Hanoj ​​a Ho Či Minovo město. Mohli byste se také rozhodnout pro studium dvou letních kurzů v Honolulu, Havaj, USA.

Učebna Adresa: Suite 312, 3. patro, kancelářské centrum, věž C, N04 - komplex UDIC, ulice Hoang Dao Thuy, okres Thanh Xuan, Hanoj, Vietnam

Email: embaha@hawaii.edu | Tel: 84 24 7304 2688 | Mobile: 84 (0) 947 552 688

Cíle učení pro MBA

 • Prokázat a aplikovat znalosti o funkčních oblastech podnikání (nejlepší obchodní postupy)
 • Komunikujte efektivně v písemné a ústní prezentaci a týmové práci
 • Pochopte a aplikujte manažerské dovednosti do prostředí Asie-Tichomoří
 • Identifikujte a analyzujte komplexní etické a právní otázky
 • Dokázat pochopení dopadů technologie na podnikání

Funkce programu

 • Vysoce hodnocené - University of Hawaii Společnost Shidler College of Business je proslulá svými odbornými znalostmi v oblasti mezinárodního managementu a patří mezi 25 nejlepších absolventských škol v USA pro mezinárodní podnikání US News
 • Akreditovaný AACSB - jediný program MBA akreditovaný společností AACSB ve Vietnamu, který zajišťuje vysoce kvalitní, relevantní a mezinárodně uznávané MBA.
 • Nejvyšší fakulta - Ve všech třídách vyučuje ve Vietnamu univerzita na Havaji, která cestuje do Vietnamu, aby doručila výuku a kurzový materiál přímo do tváře. Fakulta využívá řadu interaktivních výukových formátů a metod navržených tak, aby se zapojily a vyzývaly zkušené vedoucí firmy.
 • Asia-Pacific Focus - průkopník mezi americkými obchodními školami v mezinárodním obchodě, University of Hawaii se odlišuje tím, že se zaměřuje na asijsko-tichomořskou oblast. Šidlová škola obchodních fakult má výzkumné zaměření na hluboké znalosti asijsko-pacifických otázek a postupy.
 • Rozsáhlá síť absolventů - existuje téměř 30 000 absolventů univerzity Havajské obchodní školy žijící ve 40 zemích po celém světě. Vietnamský Executive MBA program je v Hanoji od roku 2001 v Ho Či Minově městě od roku 2007 a rozvinul založenou síť senior absolventů ve Vietnamu.
 • Flexibilní rozvrh - Výkonné kurzy MBA jsou pohodlně naplánovány v noci a o víkendech, aby zaměstnanci zaneprázdněni mohli navštěvovat třídu a pokračovat v práci na plný úvazek a dosáhli titulu MBA za 21 měsíců.
 • Pohodlná poloha - Třídy se konají v moderních zařízeních v Ho Či Minově městě a Hanoji, významných obchodních centrech, financích, kultuře a cestovním ruchu ve Vietnamu.
 • Rigorous Curriculum - fakulta a učební plán, který vyzývá studenty, aby řešili složité obchodní problémy v globálním prostředí, aplikují silné analytické a strategické myšlení na mnohostranné obchodní otázky a rozvíjejí sofistikované manažerské dovednosti.
 • Diverse Executive Students - Vietnamští občané nebo cizí státní příslušníci žijící ve Vietnamu jsou vítáni s vyučováním, které se obvykle skládají ze 35-40 studentů z celého světa s průměrem 5 až 10 let praxe.
Poslední aktualizace Úno 2019

Informace o škole

The University of Hawaii, Shidler College of Business has been delivering its first-rate Executive MBA program that will train, guide and prepare Vietnam’s top executives who want to elevate their lea ... Čtěte více

The University of Hawaii, Shidler College of Business has been delivering its first-rate Executive MBA program that will train, guide and prepare Vietnam’s top executives who want to elevate their leadership and management skills. Méně