Executive MBA, University of Hawaii, Vietnam Campus

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Vysoká škola Hawaii, Shidler College of Business, poskytuje prvotřídní program Executive MBA, který bude trénovat, vést a připravovat vedoucí pracovníky Vietnamu, kteří chtějí zvýšit své vedoucí a manažerské dovednosti. Je znám jako VEMBA (Vietnam Executive MBA). Společnost VEMBA Hanoi zahájila svou první kohortu v roce 2001 a rozšířila se na společnost HCMC v roce 2007.

Webová stránka: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Tento 21měsíční program výkonného formátu umožňuje účastníkům, kteří žijí v Hanoji nebo v Ho Či Minově městě, Vietnam, aby si udrželi vedoucí postavení na plný úvazek při získávání titulu. Studenti se učí z integrovaného moderního učebního plánu, který zahrnuje základní obchodní disciplíny s nejmodernějšími obchodními praktikami včetně inovací a podnikání, řízení informačních technologií a e-business, řízení dodavatelského řetězce, správy majetku a brandingu. Všechny třídy se konají ve Vietnamu s volitelným letním studiem na univerzitě na Havaji u Manoa v Honolulu, Havaj, USA. Klíčovým prvkem programu je projekt Business Practicum, který umožňuje studentům zapojit se do konzultací v reálném životě.

Program MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu se již ukázal jako nesmírně úspěšný ve vývoji kariéry mnoha absolventů za posledních 18 let ve Vietnamu. S více než 700 absolventy, kteří drží klíčové obchodní pozice ve všech hospodářských odvětvích ve Vietnamu a celosvětově, nabízí MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu jednu z nejcennějších obchodních sítí.

Díky své diplomové práci z University of Hawaii budou absolventi MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu schopni prokázat, že mají důvěru a dovednosti, aby mohli soutěžit o nejvyšší výkonné funkce nejen ve Vietnamu, ale kdekoli na světě.

Některá fakta:

 • Jedná se o jediný akreditovaný program AACSB nabízený ve Vietnamu. AACSB byla založena v roce 1916 v USA, aby poskytla akreditaci školám podnikatelům. Jeho zakládajícími členy jsou Columbia University, Cornellova univerzita, Harvardská univerzita, Univerzita v Chicagu, Univerzita Illinois, Univerzita v Pennsylvánii, Univerzita Yale a další prestižní univerzity v USA. Je známo, že méně než 5% obchodních škol po celém světě drží toto elitní akreditaci. Ne všichni členové sdružení jsou akreditováni.
 • V roce 2018, americké zpravodajství
 • V největším akademickém žebříčku globálních univerzit, které provádí Středisko pro hodnocení světové univerzity pro období 2018-2019, byla univerzita na Havaji v Manoa zařazena na 306 z 18 000 univerzit po celém světě. Toto skvělé pořadí řadí UH-Manoa do top 1,7% univerzit po celém světě. Harvardská univerzita se umístila na prvním místě na světě, následovala Stanfordská univerzita v č. 2 a Massachusetts Institute of Technology na č. 3.

Dvě výcviková místa ve Vietnamu jsou Hanoj ​​a Ho Či Minovo město. Mohli byste se také rozhodnout pro studium dvou letních kurzů v Honolulu, Havaj, USA.

Učebna Adresa: Suite 312, 3. patro, kancelářské centrum, věž C, N04 - komplex UDIC, ulice Hoang Dao Thuy, okres Thanh Xuan, Hanoj, Vietnam

Email: embaha@hawaii.edu | Tel: 84 24 7304 2688 | Mobile: 84 (0) 947 552 688

Cíle učení pro MBA

 • Prokázat a aplikovat znalosti o funkčních oblastech podnikání (nejlepší obchodní postupy)
 • Komunikujte efektivně v písemné a ústní prezentaci a týmové práci
 • Pochopte a aplikujte manažerské dovednosti do prostředí Asie-Tichomoří
 • Identifikujte a analyzujte komplexní etické a právní otázky
 • Dokázat pochopení dopadů technologie na podnikání

Funkce programu

 • Vysoce hodnocené - University of Hawaii Společnost Shidler College of Business je proslulá svými odbornými znalostmi v oblasti mezinárodního managementu a patří mezi 25 nejlepších absolventských škol v USA pro mezinárodní podnikání US News
 • Akreditovaný AACSB - jediný program MBA akreditovaný společností AACSB ve Vietnamu, který zajišťuje vysoce kvalitní, relevantní a mezinárodně uznávané MBA.
 • Nejvyšší fakulta - Ve všech třídách vyučuje ve Vietnamu univerzita na Havaji, která cestuje do Vietnamu, aby doručila výuku a kurzový materiál přímo do tváře. Fakulta využívá řadu interaktivních výukových formátů a metod navržených tak, aby se zapojily a vyzývaly zkušené vedoucí firmy.
 • Asia-Pacific Focus - průkopník mezi americkými obchodními školami v mezinárodním obchodě, University of Hawaii se odlišuje tím, že se zaměřuje na asijsko-tichomořskou oblast. Šidlová škola obchodních fakult má výzkumné zaměření na hluboké znalosti asijsko-pacifických otázek a postupy.
 • Rozsáhlá síť absolventů - existuje téměř 30 000 absolventů univerzity Havajské obchodní školy žijící ve 40 zemích po celém světě. Vietnamský Executive MBA program je v Hanoji od roku 2001 v Ho Či Minově městě od roku 2007 a rozvinul založenou síť senior absolventů ve Vietnamu.
 • Flexibilní rozvrh - Výkonné kurzy MBA jsou pohodlně naplánovány v noci a o víkendech, aby zaměstnanci zaneprázdněni mohli navštěvovat třídu a pokračovat v práci na plný úvazek a dosáhli titulu MBA za 21 měsíců.
 • Pohodlná poloha - Třídy se konají v moderních zařízeních v Ho Či Minově městě a Hanoji, významných obchodních centrech, financích, kultuře a cestovním ruchu ve Vietnamu.
 • Rigorous Curriculum - fakulta a učební plán, který vyzývá studenty, aby řešili složité obchodní problémy v globálním prostředí, aplikují silné analytické a strategické myšlení na mnohostranné obchodní otázky a rozvíjejí sofistikované manažerské dovednosti.
 • Diverse Executive Students - Vietnamští občané nebo cizí státní příslušníci žijící ve Vietnamu jsou vítáni s vyučováním, které se obvykle skládají ze 35-40 studentů z celého světa s průměrem 5 až 10 let praxe.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Executive MBA University of Hawaii Study in Hanoi or Ho Chi Minh City, Vietnam

Executive MBA University of Hawaii Study in Hanoi or Ho Chi Minh City, Vietnam Méně