Executive MBA Strategické řízení

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Je to pokročilý prémiový poradenský a vzdělávací program pro ty, kteří potřebují získat moderní manažerské dovednosti. Je zaměřen na lidi, kteří pracují na vysokých pozicích, a na jednotlivce, kteří nejsou spokojeni se základními znalostmi, které poskytuje většina akademických obchodních škol. Vzhledem ke specializaci strategického řízení získávají studenti pokročilý kurz Obchodní strategie a podnikové řízení . 120 ECTS.

Výjimečné odborné znalosti EMAS v oblasti obchodní strategie a strategického řízení zaručují dokonalost absolventů EMAS a jejich profesionální nadřazenost nad absolventy škol bez dostatečných znalostí v těchto nezbytných oblastech moderního podnikání.

Hluboké znalosti a prestižní titul Executive MBA udělovaný EMAS Business School zaručuje vaší společnosti, kariéře a růstu příjmů. Je to nejlepší volba pro top manažery a majitele firem.

Naučte se více a aplikujte na program zde.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries. Méně
Moskva , Nižnij Novgorod , Rusko online , Kyjev , Minsk , Almaty + 5 Více Méně