Přečtěte si oficiální popis

Executive MBA program

2-rok, na částečný úvazek MSM Rumunsko EMBA program poskytuje state-of-the-art postgraduální vzdělání v oboru Business Administration na střední-kariéra profesionálů s cílem rozšířit jejich vědomosti a praxe řízení a trénovat je, aby vedl v dynamické globální obchodní prostředí.

EMBA je nabízen společně MSM a Bukurešti asociace MSM ve formátu víkendu. Program je usnadněno fakulty a zaměstnance, kteří úspěšně zvládnout a učil v uznávaných obchodních škol po celém světě během předchozího desetiletí. Stupeň svěřeny úspěšným účastníkům bude udělena výhradně MSM.

Business & Public Policy

Dnešní vedoucí podniku v Rumunsku je nutné klást důraz na vzájemné vůle mezi podniky, společnosti, kultury a politických sil. Tato souhra nebyla nikdy zřejmější než v současné světové hospodářské krize. To samozřejmě dává studentům nástroje, které se zabývají všemi těmito silami v etickým a udržitelným způsobem, a přitom plnit své povinnosti, aby podnikatelů "zúčastněných stran.

Action Learning

Třídě programu MBA je podrobena zkoušce s ohledem na skutečné konzultačních projektů z rumunských firem a nadnárodních společností působících v Rumunsku. Studenti MBA jsou podporovány týmem fakulty, který bude sledovat platformu učení a aby poskytla vodítko, směr a výukových modulů dle potřeby v průběhu projektu. Během posledního týdne, budou účastníci zapojit se do práce se svými týmy a navštíví své určené klientské organizace pro získání dalších informací, testovací předpoklady, a získat zpětnou vazbu o předběžných doporučení. Projekt končí závěrečnou prezentaci týmů ke správě klientských organizací.

Některé předchozí zúčastněné společnosti byly UniCredit Bank Tiriac, Western Union, Kraft Foods, Xerox, PricewaterhouseCoopers Ursus Pivovary a mnoho dalších.

Finance a marketing do hloubky

Během tohoto modulu budete mít možnost sáhnout hlouběji do jedné z těchto subjektů, které jsou natolik zásadní pro dnešní obchodní-person. Zvolit buď subjekt, který doplňuje svou současnou kariéru, nebo použít jako příležitost, aby se zasadila sebe mimo svou zónu pohodlí.

Pokud zvolíte Marketing se naučíte, jak lépe zhodnotit své zákazníky v rámci strategického marketingu. Budete pak se dozvědět, jak prodat produkt pro ty zákazníky, kteří máte cíl v řízení prodeje kurzu.

Pokud se rozhodnete Finance se naučíte, jak lépe vyhodnocovat údaje o své vlastní firmy, potenciální akvizice nebo společnost, ve kterém budete chtít investovat do kurzu Finanční analýza. Pak poté, co jste dokončili analýzu, budete mít nástroje, které budete potřebovat, aby se skutečně investovat v průběhu Investice a kapitálové trhy.

Program design

Náš program EMBA je navržen tak, aby stimulovat kreativní myšlení a řízení, aby vyhovovaly potřebám kandidátů, kteří chtějí zlepšit teoretických základů a výcviku požadovaných aplikovat manažerské znalosti do praxe. Kandidáti jsou školeni v mezinárodním, multikulturním a multidisciplinárním prostředí připravuje ně úspěšně působit v globálním podnikatelském prostředí.

EMBA Program může být dokončena přibližně za 22 měsíců. Přednášky a třídy jsou pohodlně odměřený a jsou prováděny na střídavý víkendech s prodlouženou zimní a letní přestávce (přesný harmonogram lze nalézt na našich webových stránkách). Tímto způsobem, účastníci jsou daleko od svých zaměstnání pouze minimální dobu.

Program se skládá ze čtyř částí, počínaje segmentem nadace, které poskytují pevné vědomostní základny v každé z hlavních disciplín řízení. Následující Jádro segmentu nabízí kurzy s širším zaměřením. Jedná se o integrovanější a často multidisciplinární charakter. Segment Specializace obsahuje sadu kurzů, které vám dávají možnost volby získat další odborné znalosti v oblasti marketingu nebo financí. Tento segment zahrnuje také projekt Action Learning, ve kterém budete řešit živého 'obchodní problém s rumunskou společností.

Program je doplněn o sepsání diplomové práce v segmentu Performance, na základě aktuální obchodní výzkumný projekt podle svého výběru.

Didaktika

Naším cílem je naučit pojmy a teorie řízení, stimulují kritické myšlení a transformovat problémy s řízením na příležitosti z multidisciplinární a multikulturní perspektivě. Obecný přístup zahrnuje přednášky, problémové učení cvičení vychází, případová studie analyzuje, účast studentů, semináře, diskuse a nezávislou studii.

Většina kurzů vyučovaných zahrnují případové studie pro simulaci rozhodování. Případové studie poskytují prostředek pro identifikaci problémů, jejich analýzu, odvození řešení a zvažuje, jak k jejich provedení.

účinně a efektivně pracovat v multikulturních skupin je zdůrazněna v programu EMBA prostřednictvím přístupu skupinové studie. To je považováno za neocenitelné dovednosti pro manažery. Použití studijní skupina umožňuje účastníkům těžit ze zkušeností ostatních. Členové skupiny jsou vybrány náhodně, aby se maximalizoval studijní příležitosti v prostředí, které podporuje spolupráci s ostatními členy z různých kultur a pracovních prostředích. Netřeba říkat, že program, který je učil fakulty z různých zemí poskytuje vynikající šance na zvýšení své interkulturní komunikační dovednosti.

Executive MBA Absolventi

Kandidáti přijati do našeho programu EMBA jsou mid-kariéra manažery, osoby samostatně výdělečně činné, a odborní konzultanti z obecného managementu, kteří mají odpovědnost na plný úvazek, a proto nemůže dovolit navštěvovat třídy na plný pracovní úvazek.

Průzkumy ukázaly, že naši absolventi EMBA vrátit do svých organizací s slibnou kariéru vyhlídky a větší jistotou. Většina našich absolventů předpokládat nové povinnosti s většími možnostmi pro povýšení, zatímco jiní využili další dovednosti, aby se na nové profesní výzvy či kariérních změn.

Rumunský Advisory Board

Posláním Poradního sboru MSM Rumunska je pro zajištění externího perspektivu a hodnocení, jakož i prosazování a podpoře programů školy, strategické řízení a celkové cíle. Aktuální členové dozorčí rady zahrnují Steven van Groningen (Raiffeisen Bank Romania), Misu Negritoiu (ING Bank Romania), Peter de Ruiter(PWC Rumunsko) a Sandra Pralong (Bývalý prezident, Fundatia Soros Rumunsko), mezi ostatními.

Charakteristické kompetence MSM / MSM Rumunsko MBA

 • Vynikající pověst v oblasti řízení školství
 • Pokračující dědictví fakulty a zaměstnance top-zařadil programu Rumunska MBA
 • znalostní společenství globálně propojené
 • 22-měsíční, víkendový program
 • Všechny studie se uskuteční v Bukurešti
 • Máte možnost studovat na kampusech v Nizozemsku, Číny, Egypta nebo Peru.
 • Interakce s rumunskými manažery a podnikatele na vysoké úrovni
 • Zkombinujte svou profesní kariéru se studiem MBA
 • Výborná národní a mezinárodní fakulty
 • State-of-the-art MBA osnov se specifickými příchutěmi vaší zemi
 • Aplikovat znalosti a dovednosti získané od ihned třídy MBA na vaši každodenní práci
 • Vybudovat globální akademické a podnikatelské sítě prostřednictvím své třídě MBA a globální sítě absolventů MSM
 • Získat přístup k obrovské rumunské a globální sítě absolventů

Požadavky na přijetí a postup

Hlavním předpokladem pro přijetí do MSM Rumunsko EMBA programu je zvuk akademické zázemí. Žadatelé musí mít alespoň bakalářský titul nebo jeho akademický ekvivalent z uznávané univerzity, s výhodou nadací v oblasti ekonomie a managementu.

Znalost angličtiny je naprosto nezbytné k dokončení EMBA programu. Žadatelé, jejichž předchozí vzdělání byl v jiném než anglickém jazyce, musí předložit doklad o znalosti anglického jazyka. Minimum TOEFL (Test z angličtiny jako cizího jazyka) skóre: 570 papírové TOEFL, 230 počítač založený, 88 internet založený nebo minimální IELTS skóre 6,5. A GMAT (Graduate Management Přijímací zkoušky) skóre alespoň 500 je žádoucí, aby podmínkou pro zápis.

Pět nebo více let manažerský Zkušenosti jsou povinné. A Prohlášení o Motivace jakož i dva Doporučující dopisy, Prosím být úplné a přesné při vyplňování aplikace formulář. Pouze kompletní žádosti budou přijímány. Žádosti by měly být předloženy nejméně 6 týdnů před začátkem programu. Podívejte se prosím na webové stránky www.msm.nl nebo www.msmro.org pro program začíná termín a up-to-date kritéria přijímacího řízení. K dispozici bude an Přijímací pohovor, jakmile je tato žádost úplná.

Maastricht School of Management Rumunsku si vyhrazuje právo odstoupit, přidat nebo změnit specializační kurz nebo změnit název kurzu vzhledem k vývoji tržních tendencí. Uchazeči jsou přijímáni na základě výběrového řízení.

Na formuláři žádosti najdete seznam dalších požadavků. Ty musí být zaslány společně s vaší přihlášce na: MSM Rumunsko
Přijímací kancelář
Putul lui Zamfir, nr. 36
011684 Bucharest
Rumunsko

Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date