MBA Ivy League pro profesionální pracovníky - upřesněte své dovednosti a kultivujte svůj potenciál vedení.


Co dělá program Executive MBA Metro NY jiný?

Jedinečný formát doručení. Třídy se konají každý druhý víkend, ale ponořené prostředí je odrazem zkušeností s rezidenčními programy.

Johnson Executive MBA Metro NY vyučuje Cornellova světově proslulá fakulta v sobotu a neděli v Inovačním centru Tata na akademickém areálu Cornell Tech v New Yorku. Rezidenční složka, včetně sobotního večera pobytu v čtyřhvězdičkovém hotelu v New Yorku, vám umožní zůstat plně ponořená do práce na kurzech a týmových projektech s minimem rozptýlení.


Kurikulum a akademici

Třídy víkendů

Kurikulum programu je sekvenčně a integrováno. Zaměřuje se na obecné zásady řízení a vztahuje se na studenty z jakéhokoli oboru nebo funkčního oboru. Během druhého ročníku se kurikulum rozšiřuje na pokročilejší kurzy, včetně inovace a tvorby nových podniků, ocenění, pokročilé strategické analýzy a programu globálních obchodních studií, který přináší naše výkonné MBA na mezinárodní trh pro týdenní podnikatelské ponoření . Budete také moci přizpůsobit své zkušenosti s volitelnými kurzy.

Ponorné rezidenční zasedání

Program Executive MBA Metro NY zahrnuje čtyři rezidenční pobyty na kampusu Cornell University v Ithace, NY. Během těchto týdnů dokončíte intenzivní kurzy a zapojte se s fakultou, spolužáky a širokou komunitou Cornell různými způsoby.


Studentské zkušenosti

Zatímco Cornellova fakulta vede a usnadňuje výuku v učebnách, vaši kolegové také učiní významné, reálné příspěvky do učebního prostředí. Rozmanitost tříd ve všech formách vede k zapojení rozhovorů a nových perspektiv. Rezidenční víkendové třídy vám umožňují pracovat na kolektivních projektech se svými kolegy a rozvíjet svou osobní a profesionální síť.


Datum zahájení: červenec 2020
Trvání: 22 měsíců
Cena: 195 498 $ - Celkové školné a odhadované výdaje po dobu trvání programu
Termín: 31. května 2020
Umístění: Tata Innovation Center, New York, NY

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University »

Poslední aktualizace Září 24, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
22 měsíců
Kombinované
Price
195,498 USD
Celková výuka a odhadované náklady na dobu trvání programu
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date