Executive MBA Metro NY

Všeobecné informace

Popis programu

MBA Ivy League pro profesionální pracovníky - upřesněte své dovednosti a kultivujte svůj potenciál vedení.


Co dělá program Executive MBA Metro NY jiný?

Jedinečný formát doručení. Třídy se konají každý druhý víkend, ale ponořené prostředí je odrazem zkušeností s rezidenčními programy.

Johnson Executive MBA Metro NY vyučuje Cornellova světově proslulá fakulta v sobotu a neděli v Inovačním centru Tata na akademickém areálu Cornell Tech v New Yorku. Rezidenční složka, včetně sobotního večera pobytu v čtyřhvězdičkovém hotelu v New Yorku, vám umožní zůstat plně ponořená do práce na kurzech a týmových projektech s minimem rozptýlení.


Kurikulum a akademici

Třídy víkendů

Kurikulum programu je sekvenčně a integrováno. Zaměřuje se na obecné zásady řízení a vztahuje se na studenty z jakéhokoli oboru nebo funkčního oboru. Během druhého ročníku se kurikulum rozšiřuje na pokročilejší kurzy, včetně inovace a tvorby nových podniků, ocenění, pokročilé strategické analýzy a programu globálních obchodních studií, který přináší naše výkonné MBA na mezinárodní trh pro týdenní podnikatelské ponoření . Budete také moci přizpůsobit své zkušenosti s volitelnými kurzy.

Ponorné rezidenční zasedání

Program Executive MBA Metro NY zahrnuje čtyři rezidenční pobyty na kampusu Cornell University v Ithace, NY. Během těchto týdnů dokončíte intenzivní kurzy a zapojte se s fakultou, spolužáky a širokou komunitou Cornell různými způsoby.


Studentské zkušenosti

Zatímco Cornellova fakulta vede a usnadňuje výuku v učebnách, vaši kolegové také učiní významné, reálné příspěvky do učebního prostředí. Rozmanitost tříd ve všech formách vede k zapojení rozhovorů a nových perspektiv. Rezidenční víkendové třídy vám umožňují pracovat na kolektivních projektech se svými kolegy a rozvíjet svou osobní a profesionální síť.


Datum zahájení: červenec 2020
Trvání: 22 měsíců
Cena: 195 498 $ - Celkové školné a odhadované výdaje po dobu trvání programu
Termín: 31. května 2020
Umístění: Tata Innovation Center, New York, NY

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Čtěte více

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Méně
Ithaca , Ithaca + 1 Více Méně