Přečtěte si oficiální popis

Opět nový pedagogický přístup svět

Flexibilita dnešním tréninku: ke každému jeho rytmu a jeho život

  • 1 dynamický model: workshopy, semináře a projekty
  • Udržitelné tempo 1: 1 večer týdně (3h) + 1 Sobota měsíčně (7h)
  • 1 školení pro manažery: tréninkový čas je v souladu s profesní cíle (15 až 18 měsíců v závislosti na integrační opěrky)
  • 1 adaptabilní model: systém umožňuje oba tváří, že dálkový ovladač pro všechny události, včetně projektů, které se zabývají nějaká nepředvídaná
  • 1 flexibilní učení: Je možné se dostat po silnici během tréninku

„Plus“

  • Osobní rozvoj / Vedení
  • Koučování pro realizaci odborného projektu
  • Stoupat v manažerských a technických dovedností
  • Výběr ze 4 MBA v centru digitální transformací
  • Týden na "místo" International (New York, San Francisco nebo Shanghai)

Inovativní pedagogika Ionis skupina vhodná pro ty nejnáročnější manažery

Vstupem do Executive MBA IONIS-STM, přístup k pedagogické IONIS: systematizaci režimu projektu, multiplikační semináře a workshopy, intensives a ponoření. Tyto metody se objevily v našich školách a ještě rozšířil. TO Ionis-STM, které jsou přizpůsobeny k výcviku kádrů respektovat jejich identitu, zatímco jejich zavedení do těchto účinných metod vyučování. Instruktoři jsou všichni profesionálové vysoké úrovně aktivity v denním kontaktu s techniky, dovedností, znalostí a uvažování, které přenášejí do skupin, které coachent v kolektivní dynamiky.

Název RNCP

Pro každou z jeho MBA, Ionis-STM dodává jako expert na úrovni RNCP I.

Kdo jsou to MBA?

Pro všechny manažery, kteří chtějí jít rychleji v chápání současných problémů a mastering řešení k jejich řešení. Tempo byl nastaven tak, aby byl kompatibilní s vážnými omezeními, která jsou jejich. Samy o sobě určen pro digitální věk, oni udrží řešení, která umožňují flexibilitu, jedinou zárukou absolvování kurzu v dobrých podmínkách.

cílem MBA

Google, Facebook, YouTube, Dailymotion, LinkedIn, Instagram, paybal, eBay ... obři dnes narodilo začínající včera. technologických aplikací, inovativní služby nabízené podniky a jednotlivce jsou všechny výtvory, které nás provázejí každý den a které jsou od inteligence a odvážných podnikatelů. MBA inovace a podnikání bude tvořit „vizionáře“, kteří přinesou do jejich obchodních příležitostí k tvorbě hodnot, nových výrobků a služeb, na nové trhy.

To bude také trénovat ty, kteří chtějí, aby přijala výzvu vytvořit své vlastní podnikání a dát jim znalosti, aby mohli stanovit strategii svého rozvoje, aby pochopili rizika, vést a motivovat týmy neustále inovovat. Odborníci MBA Management a Cyber-bezpečnostní vlaků, kteří budou schopni nabídnout bezpečné prostředí na kůlech a výzvy vývoje moderního podniku.

Program se vyučuje na:
Francouzština

Zobraz 3 více kurzů z Ionis School of Technology and Management »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
15 - 18 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date