Executive MBA - Global

Všeobecné informace

Popis programu

Henley Executive MBA - globální v kostce

 • Začátek: říjen a březen
 • Trvání: 21 měsíců (s možností prodloužení o 9 měsíců)
 • Workshopy: 61 dní, většinou čtvrtek až neděle
 • Umístění workshopu:
  • 32 pracovních dnů v Mnichově s vaší regionální skupinou 15 zkušených manažerů
  • 29 pracovních dnů ve Velké Británii, Dánsku, Jižní Africe a Číně / Spojených státech s vaší evropskou skupinou 60 zkušených manažerů
 • e-zdroje: e-learningové online databáze
 • ECTS: 90
 • Jazyk angličtina
 • Fakulta: UK International
 • Školitelé: Profesoři oborové podpory Podpora osobního učitele
 • Poplatek: 46.500 €, Early Bird za nabídky přijaté dva měsíce před začátkem programu: 39.000 € - vždy bez cestovních nákladů.

Staňte se vůdcem, kterého chcete být

Henley Executive MBA - Global je intenzivní a obohacující zážitek. Je to náročné, stimulující a relevantní. V mnoha případech to mění život.

Společnost Henley Executive MBA - Global, která je akreditována společnostmi AMBA, EQUIS a AACSB a patří mezi nejuznávanější MBA na světě, je navržena tak, aby vám pomohla dosáhnout nejlepších možných výsledků v podnikání a v životě. Výhody lze jasně měřit a nabízejí vám značnou návratnost investic osobně a obecněji vaší společnosti.

Henley Executive MBA - Global je určen zkušeným a ambiciózním manažerům, kteří se snaží rozvíjet své vedoucí a řídící schopnosti. Program je strukturován tak, aby vám umožnil pokračovat v práci na plný úvazek a studovat MBA na částečný úvazek, propojující vaše učení s aktuálními globálními a relevantními organizačními problémy. Je ideální, pokud nejste schopni vzít značný čas mimo pracoviště ke studiu a chcete větší flexibilitu ohledně toho, kdy a kde dosáhnete svého titulu MBA. Během 21 měsíců programu budete studovat a sdílet zkušenosti s podobně smýšlejícími profesionály z široké škály manažerských prostředí, obchodních odvětví a mezinárodních poboček.

Vydejte se na Henley Executive MBA - Global pro obohacující zážitek, který vás spojí s globálním obchodem a celosvětovou sítí. Zjistíte, že je to jedna z nejvýznamnějších investic do vás, kterou můžete udělat.

Přehled programu - modulární, mezinárodní

Henley Executive MBA - Global je magisterský studijní program na částečný úvazek poskytovaný prostřednictvím individuálního a skupinového studia, osobních workshopů a nepřetržitých zdrojů e-learningu.

Program se skládá ze tří klíčových fází (90 ECTS) s volitelnou strukturou ocenění po úspěšném dokončení každé fáze:

Fáze 1: Základní obchodní nadace (certifikát)

Dozvíte se o základních obchodních aspektech řízení organizace, jako je řízení lidí, operací a financí. Tato fáze je o vytvoření silného základu v celé řadě obchodních funkcí.

Fáze 2: Strategie

V této fázi získáte větší znalosti řízení zúčastněných stran a kontext kolem podnikových rozhodnutí potřebných k vytvoření robustní strategie.

Fáze 3: Vezměte vedení na vyšší úroveň (magisterský stupeň)

Budete zkoumat složitost změn v organizacích a jak ovlivňovat a vést společnost skrze ně.

Program klade důraz na obecné koncepty vedení, proto modul Personal Development prochází všemi fázemi Henley Executive MBA - Global, což umožňuje integrovaný proces osobního růstu.

Workshopy pořádají členové naší fakulty na světové úrovni z Velké Británie a International Fellow Network. Během studií píšete devět samostatných úkolů, které mají zvýšit vaši dlouhodobou účinnost. Úkoly poskytují možnosti pro oko otevírající integraci teorie s praxí a mohou být aplikovány okamžitě s maximálním dopadem na pracoviště.

Henley Executive MBA - Global je uspořádán kolem studijních modulů, které poskytují komplexní a rozsáhlý rámec pro vaše studium:

První fáze
 • Základní obchodní nadace
 • Vedení lidí
 • Správa procesů
 • Správa finančních zdrojů - zůstat
 • v podnikání Správa lidí - podpora tvořivosti
Druhá fáze
 • Strategie
 • Strategie - zkoumání pák
 • Mezinárodní obchod - odstěhování se na studijní cestu do Číny nebo Spojených států
 • Strategický marketing - Přístup na trhy
 • Firemní pověst
 • Studijní cesta Jižní Afrika - vedoucí k lidskosti
Třetí fáze
 • Posunout vedení na vyšší úroveň
 • Vedení lidí
 • Výzva pro výzkumný management - integrace se zaměřením
 • Volitelný modul

Kromě toho existuje řada volitelných modulů, které vám umožňují specializovat se, aplikovaný obchodní nebo podnikový projekt a dvě mezinárodní studijní návštěvy

Henley Executive MBA - Global začíná dvakrát ročně, v březnu a říjnu, a je zaměřen na posledních 21 měsíců s možností prodloužení o 9 měsíců.

Učení - zkušební teorie v praxi

Program kombinuje teoretické a reálné znalosti našich akademiků. Poskytuje praktické aplikované učení s cílem oživit podnikání a zajistit přísné a oblé učení.

Chápeme ve vaší kariéře, možná už jste tam byli, udělali jste to. To podporuje naše přesvědčení, že nejdůležitější poznatky pocházejí z učení praktikováním. Organizujeme výuku na základě dilemat v reálném světě a volby podnikání.

Ti, kteří pracují při studiu pro jejich Henley Executive MBA - Global, mohou svým zaměstnavatelům vrátit významnou hodnotu. Znalosti a dovednosti, které rozvíjíte z našeho vysoce praktického programu, lze okamžitě uplatnit na pracovišti. Posouzení úkolů může být založeno na aktuálních problémech a vytvářet tak cenný příspěvek pro vaši organizaci.

Henley Executive MBA - Global poskytuje hmatatelné, významné a trvalé dovednosti, znalosti a souvislosti.

Spolupráce

Henley se pyšní svou reputací za to, že je otevřená, přátelská a podporující. Henley klade důraz spíše na spolupráci než na konkurenci. Henley Executive MBA - Global je vysoce participativní a interaktivní - vážíme si individuálních příspěvků i týmového učení. Členové programu pocházejí z různých odvětví, s různými dovednostmi a kulturními orientacemi, což nevyhnutelně vytváří výzvy pro týmy.

Koučování

Trénujeme vás v týmové práci, řídících procesech, ovlivňování dovedností, řízení projektů, usnadňování a řešení konfliktů - všechny důležité dovednosti, abyste se mohli vrátit zpět na své pracoviště.

Osobní rozvoj

Ve společnosti Henley si uvědomujeme, že jedním z vašich klíčových cílů je rozvíjet se jako jednotlivec. Spolupracujeme s vašimi silnými stránkami na rozvoji a zdokonalování manažerských dovedností a přípravě na výzvy vedoucího vedení. Vidíme osobní rozvoj jako páteř našeho programu, ne jako modul, který je třeba studovat samostatně.

Osobní lektoři

Během studia budete školeni a podporováni našimi osobními lektory. Úzce s vámi spolupracují, aby vás podpořili ve všech aspektech vašeho učení a osobního rozvoje a pomohli vám v postupu programem.

Vaše globální podpůrná síť - v programu i mimo něj

Ve společnosti Henley Executive MBA - Global jste součástí tří sítí, které můžete v programu sdílet, učit se a rozvíjet: regionální „domácí síť“, „evropská síť“ a jedinečná globální síť absolventů společnosti Henley.

Spolupráce napříč odvětvími, funkčními základy a specializacemi je klíčovým aspektem učení v Henley Executive MBA - Global. Pro podporu této výměny spolupracujete na třech úrovních:

Vaše „regionální domácí síť“

Každý student si vybere domácí kampus z kampusů Henley v Mnichově, Kodani, Helsinkách a Henley ve Velké Británii. V tomto domácím kampusu studují zhruba program (32 dní). V Mnichově se dílny obvykle konají od čtvrtka do neděle v kampusu Henley Germany na Maximilianstraße 40 v centru Mnichova. V těchto workshopech se asi 15 studentů shromáždí pro intenzivní workshopy. Tyto úmyslně malé velikosti třídy zajišťují individuální pozornost a vysoce interaktivní relace. V současné době mnichovské programy sdružují odborníky z 15 zemí.

Vaše „evropská síť“

Regionální workshopy jsou doplněny workshopy, kde se studenti z Mnichova setkávají se svými vrstevníky z Kodaně, Finska a Velké Británie na společných workshopech s 60 studenty. Probíhají ve Velké Británii (4 7 dní), Kodani (4 dny), Jihoafrické republice (7 dní) a Číně / Spojených státech (7 dní) a umožňují bohaté a intenzivní mezinárodní a mezikulturní zkušenosti.

Vaše síť absolventů

Od prvního dne programu se naši studenti připojují k síti Henley's absolventů více než 76 000 absolventů po celém světě. Mají přístup k odborným znalostem, zkušenostem a zábavě pro práci i volný čas. Propojitelnost mezi kamenci je zajištěna prostřednictvím online komunity Henley Henley Live.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm ... Čtěte více

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm and scepticism. Do they ask themselves? What shall I do? Which opportunities do I seize? Which not? And what’s the basis for my decision? Many people can’t answer these questions. They did not learn this at school or university. We at Henley support these people in answering these questions in several ways. Méně