Praktický. Globální. Magisterský titul.

Naše globální manažerská MBA je navržena pro zaneprázdněné a zkušené manažery s cílem zlepšit jejich vůdčí a manažerské dovednosti.

Executive MBA (EMBA) - globální

Dnešní globálně propojený obchodní svět vyžaduje širší perspektivu, nové dovednosti a různé způsoby myšlení. Společnost Henley Executive MBA (EMBA) - Global je navržena tak, aby rozvíjela vynikající obchodní lídry připravené převzít výzvy a příležitosti fungování v dnešním složitém a rychle se rozvíjejícím globálním hospodářství. Rozvíjí vůdce, kteří jsou silní, odpovědní a přizpůsobiví.

Spojením vašeho učení se současnými globálními a relevantními organizačními problémy lze jasně měřit výhody globální EMBA společnosti Henley a nabídnout vám podstatnou návratnost investic osobně a obecněji vaší společnosti.

Henley EMBA - Global je strukturován tak, aby vám umožnil pokračovat v práci na plný úvazek a studovat svůj MBA na částečný úvazek. Je ideální, pokud nejste schopni vzít značný čas mimo pracoviště ke studiu a chcete větší flexibilitu ohledně toho, kdy a kde dosáhnete svého titulu MBA. Během 21 měsíců programu budete studovat a sdílet zkušenosti s podobně smýšlejícími profesionály z široké škály manažerských prostředí a obchodních odvětví.

Henley EMBA - Global je v současné době jediným programem EMBA ve Finsku, který nabízí univerzitní magisterský titul. Proto je společnost Henley EMBA osvobozena od DPH v souladu s oddíly 39 a 40 finského zákona o DPH.

Vydejte se na Henley EMBA - Global pro obohacující zážitek, který vás spojí s globálním obchodem a celosvětovou sítí. Zjistíte, že je to jedna z nejvýznamnějších investic do vás, kterou můžete udělat.

Globální Henley EMBA je akreditována trojnásobně AMBA, EQUIS a AACSB a patří mezi nejznámější MBA na světě. Podle nejnovějších hodnocení je Henley Business School nejvyšším poskytovatelem programů EMBA ve Finsku.

Henley EMBA - globální v kostce

 • Trvání: 21 nebo 27 měsíců (s možností prodloužení až na 7 let)
 • Workshopy: 57 dní
 • Umístění workshopu: Většinou ve Finsku, vybrané workshopy v Dánsku, Německu a Velké Británii
 • Studijní návštěvy: Jižní Afrika a Čína nebo USA
 • Zadání: 11 praktických úkolů závěrečný výzkumný projekt
 • e-zdroje: e-learningové online databáze
 • ECTS: 90
 • Jazyk angličtina
 • Fakulta: UK International
 • Školitelé: Profesoři oborové podpory Podpora akademických lektorů
 • Poplatek (Finsko): 45 000 EUR (0% DPH), bez cestovních nákladů

EMBA - Globální přehled programů

Henley Executive MBA (EMBA) - Global je magisterský studijní program na částečný úvazek, který poskytuje skutečně mezinárodní zkušenost, s globálním zaměřením na osnovy a výzkum, moduly dodávané napříč mezinárodními areály Henley, obohacující studijní cesty a byla vypracována nadnárodní skupina z různých odvětví a průmyslových odvětví.

Henley EMBA - Global se skládá ze tří klíčových fází (90 ECTS) s volitelnou strukturou ocenění po úspěšném dokončení každé fáze:

Fáze 1: Základní obchodní nadace (certifikát)

Dozvíte se o základních obchodních aspektech řízení organizace, jako je řízení lidí, operací a financí. Tato fáze je o vytvoření silného základu v celé řadě obchodních funkcí.

Fáze 2: Strategie

V této fázi získáte větší znalosti řízení zúčastněných stran a kontext kolem podnikových rozhodnutí potřebných k vytvoření robustní strategie.

Fáze 3: Vezměte vedení na vyšší úroveň (magisterský stupeň)

Budete zkoumat složitost změn v organizacích a jak ovlivňovat a vést společnost skrze ně.

Ve všech fázích společnosti Henley EMBA probíhá osobní rozvoj, kariéra, vedení a profesní rozvoj, což umožňuje integrovaný proces směřující k osobnímu a profesnímu růstu.

Během studia budete psát 11 praktických úkolů s využitím znalostí a dovedností získaných z programu. Úkoly jsou založeny na aktuálních relevantních problémech, předvádějí vaše schopnosti a vytvářejí cenný příspěvek pro vaši organizaci.

Henley EMBA - Global je uspořádán kolem 14 základních studijních modulů, které poskytují komplexní a rozsáhlý rámec pro vaše studium. Program navíc obsahuje řadu volitelných modulů, které vám umožňují specializovat se, a výzkumný projekt.

Zkušenosti s učením

Náš přístup k učení zahrnuje vysokou úroveň osobní interakce s akademiky a kolegy, individuální přínos, skupinovou spolupráci i osobní rozvoj, vedení a profesní rozvoj a koučování.

Chápeme ve vaší kariéře, možná už jste tam byli, udělali jste to. To podporuje naše přesvědčení, že nejdůležitější poznatky pocházejí z učení praktikováním. Organizujeme výuku na základě dilemat v reálném světě a volby podnikání.

Ti, kteří pracují při studiu pro jejich Henley Executive MBA (EMBA) - Global, jsou schopni přidat do svých portfolií působivou práci a zároveň vrátit zpět svým zaměstnavatelům významnou hodnotu. Znalosti a dovednosti, které rozvíjíte z našeho vysoce praktického programu, lze okamžitě uplatnit na pracovišti. Posouzení úkolů může být založeno na aktuálních problémech a vytvářet tak cenný příspěvek pro vaši organizaci.

Henley EMBA - Global poskytuje hmatatelné, významné a trvalé dovednosti, znalosti a souvislosti.

Spolupráce

Henley klade důraz spíše na spolupráci než na konkurenci. Globální EMBA společnosti Henley je vysoce participativní - vážíme si individuálních příspěvků i týmového učení. Členové programu pocházejí z různých odvětví, s různými dovednostmi a kulturními orientacemi, což nevyhnutelně vytváří výzvy pro týmy.

Osobní rozvoj

Ve společnosti Henley si uvědomujeme, že jedním z vašich klíčových cílů je rozvíjet se jako jednotlivec. Spolupracujeme s vašimi silnými stránkami na rozvoji a zdokonalování manažerských dovedností a přípravě na výzvy vedoucího postavení na globálním trhu. Vidíme osobní rozvoj jako páteř našeho programu, nejen jako modul, který je třeba studovat samostatně. Proto je zde také neustálý prvek osobního rozvoje, který vás podpoří vaší cestou.

Kariéra, vedení a profesní rozvoj

Henley EMBA - Global poskytuje spoustu příležitostí pro kariéru, vedení a profesní rozvoj. Stejně jako IQ i velcí vůdci vyžadují emocionální, kulturní a politickou inteligenci - potřebují také dovednosti, aby umožnili transformační změnu tím, že budou inspirovat ostatní k tomu, aby jednali nejlépe a získali srdce a mysl svých zaměstnanců a klientů. Chceme, aby naši absolventi byli mistry vlastního osudu, převzali profesní vlastnictví a měli sebevědomí, že povedou způsobem, který je pro ně autentický.

Koučování

Koučování bude hrát důležitou roli na vaší cestě stát se lepším vůdcem. Skupina mezinárodně certifikovaných výkonných koučů vás podpoří řadou individuálních koučovacích relací ve vašem osobním a vůdcovském rozvoji a pomůže vám dosáhnout plného potenciálu. Během těchto lekcí se naučíte strategizovat zlepšování a zaujmout strukturovaný přístup k osobnímu a kariérnímu rozvoji a získat maximální osobní učení z každé zkušenosti.

Akademičtí lektoři

Během studia vás budou podporovat naši akademičtí lektoři. Úzce s vámi spolupracují, aby vás podpořili ve všech aspektech vašeho učení a osobního rozvoje a pomohli vám v postupu programem.

Henley EMBA - globální výhody

Henley Executive MBA (EMBA) - Global je navržen tak, aby rozvíjel významné obchodní lídry, kteří jsou silní, odpovědní, přizpůsobiví a schopni identifikovat různé situační perspektivy a podniknout příslušné kroky.

Vedoucí podnikatelé společnosti Henley také oceňují, že podnikání je složité - neexistuje žádná univerzální odpověď. V práci se složitostí jsou sebevědomí a zůstávají v klidu a ujišťováni pod tlakem.

Náš program poskytuje více výhod pro vás a vaši společnost:

 • Univerzitní magisterský titul z mezinárodně uznávané obchodní školy s trojím akreditovaným statusem
 • Život měnící zkušenosti díky silnému zaměření na osobní vedení a schopnosti správy
 • Vysoce mezinárodní zkušenosti, včetně studijního obsahu, učitelské fakulty a studentů
 • Skutečně obohacující výuková cesta s ostatními zkušenými manažery
 • Vysoce praktický program, který vám umožní aplikovat získané znalosti a dovednosti okamžitě na pracovišti
 • Relevantní úkoly, představení vašich schopností a vytvoření hodnotného příspěvku pro vaši organizaci od prvního dne studia
 • Online přístup k desítkám tisíc akademických a průmyslových studijních zdrojů podporujících vaše podnikání a studium
 • Vylepšená plynulost angličtiny (akademická a obchodní)
 • Náhradní dílny v jiných zámořských kancelářích
 • Přestávky na studium jsou povoleny, pokud se změní jiné závazky v životě
 • Přístup k celosvětové síti absolventů s více než 75 000 lidmi ve více než 170 zemích od prvního dne vašeho studia

EMBA - Globální školné

Školné za říjen 2019 je:

 • Fáze 1: 16 000 EUR
 • Fáze 2: 16 000 EUR
 • Stupeň 3: 13 000 EUR

45 000 € (DPH 0%) *, včetně semináře, studijních materiálů a online služeb.

* DPH 0%, § 39 a 40 finského zákona o DPH, vzdělávací služba osvobozená od DPH.

Flexibilní platební možnosti
 • Celý programový poplatek
 • Jevištní poplatek
 • Jevištní poplatek ve dvou splátkách
Financování společnosti

Spolupracujeme s vámi, abychom vám pomohli zjistit, jak může společnost Henley EMBA přinést výhody vašemu zaměstnavateli od začátku studia. Můžeme vám také pomoci připravit podrobný obchodní případ, ve kterém se můžete obrátit na svého zaměstnavatele a požádat o jeho podporu, a to jak z hlediska financí, tak času.

O ubytování a cestování

Ubytování je zahrnuto v

 • Plánované workshopy přijímání do zahraničí
 • - naplánované globální studie ponoření do zahraničí a -
 • Jeden volitelný modul tváří v tvář (1 noc)

Cestovní náklady jsou vyloučeny.

Náklady na volitelný modul volitelného mezinárodního studijního pobytu nejsou zahrnuty do výše uvedeného poplatku.

Jak se přihlásit do Henley EMBA - Global

Vstupní požadavky

Chcete-li se připojit k programu, který potřebujete:

 • Tři roky odpovídající praxe v manažerské nebo vyšší odborné pozici
 • Bakalářský nebo magisterský titul nebo rovnocenná odborná nebo mezinárodní kvalifikace *
 • Doklad o způsobilosti v angličtině, pokud angličtina není vaším rodným jazykem
Proces aplikace

Zahajte proces podávání žádostí a kontaktujte nás, abychom dostali další informace o programu Henley Executive MBA (EMBA) - Globální program a prodiskutovali vaše plány rozvoje kariéry.

Balíček žádosti musí obsahovat:

 • Vyplněný formulář žádosti
 • Aktuální životopis
 • Ověřené kopie diplomů
 • Dva profesionální reference
 • Doklad o způsobilosti v angličtině **

Osobní schůzka je povinným požadavkem pro všechny aplikace.

Program Henley EMBA - Global začíná dvakrát ročně, v březnu a říjnu.

Rádi vám pomůžeme při procesu podávání žádostí.

* Vítáme žádosti uchazečů s výjimečnými zkušenostmi s řízením, kteří nemusí splňovat všechna formální kritéria pro přijetí (bez titulu). Pokud máte alespoň pětiletou zkušenost na vyšší nebo strategické úrovni, rádi bychom zvážili žádost. Náš přijímací panel kontroluje vhodnost všech nestandardních aplikací.

** Uchazeči, jejichž prvním jazykem není angličtina, budou muset splnit jednu z následujících podmínek: Udělejte test v anglickém jazyce, poskytněte znalost anglického jazyka v práci nebo absolvujte osobní pohovor v angličtině s pověřeným personálem společnosti Henley. Obchodní škola.

EMBA - Zkušenosti našich absolventů

Zajímá vás, jaké to je studovat na Henley Executive MBA (EMBA) - Global? Chcete nějaké příklady skutečných lidí, kteří skutečně prošli programem od A do Z?

Anssi, Heikki a Marika vám vyprávějí své vlastní příběhy o MBA a sdílejí radost, ale i výzvy, které přináší Henley EMBA.

Často kladené otázky

Je pro mě Henley Executive MBA (EMBA) - Global nejlepší volbou?
 • Pokud máte zájem o globální podnikání a návratnost investic (ROI), je Henley EMBA - Global ideální pro vás a vaši společnost. V průběhu programu získáte 11 praktických úkolů a závěrečný výzkumný projekt. Tyto úkoly a výzkumný projekt jsou založeny na vašem výběru důležitých aktuálních organizačních problémů nebo obchodních výzev pro vaši společnost. Henley EMBA - Global je ideální, pokud pracujete na plný úvazek v náročné manažerské pozici a chcete větší flexibilitu v tom, jak, kdy a kde dosáhnout svého titulu MBA.
Co je pro mě návratnost investic při studiu Henley EMBA - Global?
 • Během programu budete psát 11 praktických úkolů týkajících se různých organizačních otázek a skutečných obchodních výzev. Tyto úkoly jsou ukázkami vaší schopnosti poskytovat výsledky vedoucí k významnému nárůstu vašich odborných znalostí.
Jaká je návratnost investic pro mého zaměstnavatele?
 • Se společností Henley EMBA - Global může váš zaměstnavatel již během programu dosáhnout vysoké návratnosti investic. Typická posloupnost modulů začíná dílnou 2–3 dny, po níž následuje období samostudia včetně zadání. Zadání může být založeno na aktuálním problému nebo obchodní výzvě pro vašeho zaměstnavatele, což vytváří cenný přínos pro vaši organizaci. Instalací interního procesu, který probíhá paralelně s posloupností modulů, může váš zaměstnavatel podstatně zlepšit návratnost investic.
Proč je Henley EMBA - Global v současné době jediným programem EMBA ve Finsku, který nabízí univerzitní magisterský titul?
 • Henley EMBA - Global je v současné době jediným programem EMBA ve Finsku, který nabízí univerzitní magisterské studium, protože je součástí oficiálního studijního systému ve Velké Británii, kde je považován za vyšší akademický titul jako jiné dokončené tituly. na univerzitě. V souladu s finským vzdělávacím systémem se programy MBA poskytované finskými institucemi nebo univerzitami považují za další vzdělávání, nikoli za magisterské programy.
Proč je společnost Henley EMBA - Global osvobozena od DPH?
 • Společnost Henley EMBA - Global je osvobozena od DPH, protože se jedná o magisterský titul na univerzitní úrovni. V souladu se zásadami práva EU by měla být při poskytování vzdělání MBA ve Finsku považována Henley Business School podobně jako finské univerzity poskytující vzdělávací služby v souladu s § 39 a 40 finského zákona o DPH. Zacházení s Henley EMBA - Globální rozdílné zdanění přidané hodnoty by bylo v rozporu se zásadami rovnosti a nediskriminace stanovenými právem EU. Nejvyšší správní soud Finska proto rozhodl, že vzdělávací programy MBA poskytované Henley Business School ve Finsku jsou považovány za vzdělávací služby osvobozené od daně.
Kde se konají workshopy?

Většina workshopů se koná v Helsinkách ve Finsku, vybrané workshopy se konají v Kodani v Dánsku; Mnichov, Německo a Henley, Velká Británie.

Kolik hodin studie vyžadují týden?
 • Obvykle 10-16 hodin týdně.
Je možné studijní přestávku?
 • Ano, je možné vzít studijní přestávky až na pět let.
Jak je program fakturován?
 • Zásady školného pro tento program jsou pro studenta a sponzorující společnost příznivé. Fakturace se řídí rozvrhem studia a lze ji rozdělit do šesti splátek.
MBA vs EMBA - Jaký je rozdíl?
 • MBA (Master of Business Administration) je mezinárodně uznávaný titul, jehož cílem je rozvíjet dovednosti potřebné pro vaši kariéru v podnikání a řízení. MBA jsou obvykle programy na plný úvazek pro absolventy s méně než tříletou pracovní praxí.
 • EMBA (Executive Masters of Business Administration) je mezinárodně uznávaný titul určený pro zaneprázdněné a zkušené manažery s ambicí zlepšovat své vedení a manažerské dovednosti. EMBA jsou většinou programy na částečný úvazek pro manažery a vedoucí pracovníky s více než tříletou pracovní zkušeností.
Proč bych měl hledat akreditace při výběru obchodní školy nebo univerzity pro studium?
 • Kvalitu obchodní školy nebo univerzity lze hodnotit podle počtu akreditací (AACSB, AMBA, EQUIS). Akreditace poskytují jistotu kvality a vysokého standardu programů a fakulty školy nebo univerzity. Henley je hrdá na to, že je mezi 1% obchodních škol na světě a má trojnásobně akreditovaný statut předních britských, evropských a amerických akreditačních orgánů: AMBA, EQUIS a AACSB.
 • Například programy MBA ve Finsku nejsou regulovány místními vzdělávacími orgány. To znamená, že bez akreditace mohou školy a univerzity nezávisle určit obsah a kvalitu svých programů MBA.
Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Poslední aktualizace Září 5, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
21 - 27 měsíců
Kombinované
Price
45,000 EUR
45 000 € (DPH 0%), bez cestovních nákladů
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Zář 2021
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Zář 2021

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date