Executive MBA - Global

Všeobecné informace

Popis programu

Praktický. Globální. Magisterský titul.

Naše globální manažerská MBA je navržena pro zaneprázdněné a zkušené manažery s cílem zlepšit jejich vůdčí a manažerské dovednosti.

Executive MBA (EMBA) - globální

Dnešní globálně propojený obchodní svět vyžaduje širší perspektivu, nové dovednosti a různé způsoby myšlení. Společnost Henley Executive MBA (EMBA) - Global je navržena tak, aby rozvíjela vynikající obchodní lídry připravené převzít výzvy a příležitosti fungování v dnešním složitém a rychle se rozvíjejícím globálním hospodářství. Rozvíjí vůdce, kteří jsou silní, odpovědní a přizpůsobiví.

Spojením vašeho učení se současnými globálními a relevantními organizačními problémy lze jasně měřit výhody globální EMBA společnosti Henley a nabídnout vám podstatnou návratnost investic osobně a obecněji vaší společnosti.

Henley EMBA - Global je strukturován tak, aby vám umožnil pokračovat v práci na plný úvazek a studovat svůj MBA na částečný úvazek. Je ideální, pokud nejste schopni vzít značný čas mimo pracoviště ke studiu a chcete větší flexibilitu ohledně toho, kdy a kde dosáhnete svého titulu MBA. Během 21 měsíců programu budete studovat a sdílet zkušenosti s podobně smýšlejícími profesionály z široké škály manažerských prostředí a obchodních odvětví.

Henley EMBA - Global je v současné době jediným programem EMBA ve Finsku, který nabízí univerzitní magisterský titul. Proto je společnost Henley EMBA osvobozena od DPH v souladu s oddíly 39 a 40 finského zákona o DPH.

Vydejte se na Henley EMBA - Global pro obohacující zážitek, který vás spojí s globálním obchodem a celosvětovou sítí. Zjistíte, že je to jedna z nejvýznamnějších investic do vás, kterou můžete udělat.

Globální Henley EMBA je akreditována trojnásobně AMBA, EQUIS a AACSB a patří mezi nejznámější MBA na světě. Podle nejnovějších hodnocení je Henley Business School nejvyšším poskytovatelem programů EMBA ve Finsku.


Henley EMBA - globální v kostce

 • Datum zahájení: březen a říjen
 • Trvání: 21 nebo 27 měsíců (s možností prodloužení až na 7 let)
 • Workshopy: 57 dní
 • Umístění workshopu: Většinou ve Finsku, vybrané workshopy v Dánsku, Německu a Velké Británii
 • Studijní návštěvy: Jižní Afrika a Čína nebo USA
 • Zadání: 11 praktických úkolů závěrečný výzkumný projekt
 • e-zdroje: e-learningové online databáze
 • ECTS: 90
 • Jazyk angličtina
 • Fakulta: UK International
 • Školitelé: Profesoři oborové podpory Podpora akademických lektorů
 • Poplatek (Finsko): 45 000 EUR (0% DPH), bez cestovních nákladů

EMBA - Globální přehled programů

Henley Executive MBA (EMBA) - Global je magisterský studijní program na částečný úvazek, který poskytuje skutečně mezinárodní zkušenost, s globálním zaměřením na osnovy a výzkum, moduly dodávané napříč mezinárodními areály Henley, obohacující studijní cesty a byla vypracována nadnárodní skupina z různých odvětví a průmyslových odvětví.

Henley EMBA - Global se skládá ze tří klíčových fází (90 ECTS) s volitelnou strukturou ocenění po úspěšném dokončení každé fáze:

Fáze 1: Základní obchodní nadace (certifikát)

Dozvíte se o základních obchodních aspektech řízení organizace, jako je řízení lidí, operací a financí. Tato fáze je o vytvoření silného základu v celé řadě obchodních funkcí.

Fáze 2: Strategie

V této fázi získáte větší znalosti řízení zúčastněných stran a kontext kolem podnikových rozhodnutí potřebných k vytvoření robustní strategie.

Fáze 3: Vezměte vedení na vyšší úroveň (magisterský stupeň)

Budete zkoumat složitost změn v organizacích a jak ovlivňovat a vést společnost skrze ně.

Ve všech fázích společnosti Henley EMBA probíhá osobní rozvoj, kariéra, vedení a profesní rozvoj, což umožňuje integrovaný proces směřující k osobnímu a profesnímu růstu.

Během studia budete psát 11 praktických úkolů s využitím znalostí a dovedností získaných z programu. Úkoly jsou založeny na aktuálních relevantních problémech, předvádějí vaše schopnosti a vytvářejí cenný příspěvek pro vaši organizaci.

Henley EMBA - Global je uspořádán kolem 14 základních studijních modulů, které poskytují komplexní a rozsáhlý rámec pro vaše studium. Program navíc obsahuje řadu volitelných modulů, které vám umožňují specializovat se, a výzkumný projekt.

Henley EMBA - Globální výhody

Henley Executive MBA (EMBA) - Global je navržen tak, aby rozvíjel významné obchodní lídry, kteří jsou silní, odpovědní, přizpůsobiví a schopni identifikovat různé situační perspektivy a podniknout příslušné kroky.

Vedoucí podnikatelé společnosti Henley také oceňují, že podnikání je složité - neexistuje žádná univerzální odpověď. V práci se složitostí jsou sebevědomí a zůstávají v klidu a ujišťováni pod tlakem.

Náš program poskytuje více výhod pro vás a vaši společnost:

 • Univerzitní magisterský titul z mezinárodně uznávané obchodní školy s trojím akreditovaným statusem
 • Život měnící zkušenosti díky silnému zaměření na osobní vedení a schopnosti správy
 • Vysoce mezinárodní zkušenosti, včetně studijního obsahu, učitelské fakulty a studentů
 • Skutečně obohacující výuková cesta s ostatními zkušenými manažery
 • Vysoce praktický program, který vám umožní aplikovat získané znalosti a dovednosti okamžitě na pracovišti
 • Relevantní úkoly, představení vašich schopností a vytvoření hodnotného příspěvku pro vaši organizaci od prvního dne studia
 • Online přístup k desítkám tisíc akademických a průmyslových studijních zdrojů podporujících vaše podnikání a studium
 • Vylepšená plynulost angličtiny (akademická a obchodní)
 • Náhradní dílny v jiných zámořských kancelářích
 • Přestávky na studium jsou povoleny, pokud se změní jiné závazky v životě
 • Přístup k celosvětové síti absolventů s více než 75 000 lidmi ve více než 170 zemích od prvního dne vašeho studia

EMBA - Globální školné

Školné je 45 000 € (DPH 0%) * , včetně semináře, studijních materiálů a online služeb.

* DPH 0%, § 39 a 40 finského zákona o DPH, vzdělávací služba osvobozená od DPH.

Jak se přihlásit do Henley EMBA - Global

Vstupní požadavky

Chcete-li se připojit k programu, který potřebujete:

 • Tři roky odpovídající praxe v manažerské nebo vyšší odborné pozici
 • Bakalářský nebo magisterský titul nebo rovnocenná odborná nebo mezinárodní kvalifikace *
 • Doklad o způsobilosti v angličtině, pokud angličtina není vaším rodným jazykem
Proces aplikace

Zahajte proces podávání žádostí a kontaktujte nás, abychom dostali další informace o programu Henley Executive MBA (EMBA) - Globální program a prodiskutovali vaše plány rozvoje kariéry.

Balíček žádosti musí obsahovat:

 • Vyplněný formulář žádosti
 • Aktuální životopis
 • Ověřené kopie diplomů
 • Dva profesionální reference
 • Doklad o způsobilosti v angličtině **

Osobní schůzka je povinným požadavkem pro všechny aplikace.

Program Henley EMBA - Global začíná dvakrát ročně, v březnu a říjnu.

EMBA - zkušenosti našich absolventů

Zajímá vás, jaké to je studovat na Henley Executive MBA (EMBA) - Global? Chcete nějaké příklady skutečných lidí, kteří skutečně prošli programem od A do Z?

Anssi, Heikki a Marika vám vyprávějí své vlastní příběhy o MBA a sdílejí radost, ale i výzvy, které přináší Henley EMBA.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 busines ... Čtěte více

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 business schools by the Financial Times and The Economist. We are also among the very few business schools – the top 1% in the world – to be triple-accredited for the quality and capability of our faculty and output. Méně