Executive MBA - Durham-EBS (dual ocenění)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Executive MBA - Durham-EBS (dvojí cena)

Budete studovat na dvou místech světového dědictví UNESCO - Durham ve Velké Británii a regionu Horního Středního Rýna v Německu. Vzhledem k tomu, že program Durham-EBS Executive EMBA je dodáván výhradně v anglickém jazyce v učebně, můžete pokračovat v práci na plný úvazek při studiu, neboť většina výuky probíhá jednou za měsíc v třídenních blocích (čtvrtek až sobota).

Silné mezinárodní zaměření programu se odráží i v základních a volitelných modulech s modulem International Business in Context Elective, který je dodáván na špičkové obchodní místo. Získání obchodních a absolventských kontaktů vám také podpoří další rozvoj vaší kariéry.

Toto dvojí ocenění vychází ze zkušeností jak ze Spojeného království, tak z Evropy, které vám umožňují nahlédnout do vedení v dnešním mezinárodním obchodním světě.

Během programu budete zkoumat operace na světových trzích, porozumět tomu, jak vést nadnárodní obchodní vztahy a budovat další mezinárodní síť kontaktů. Budete také pracovat společně s různorodou skupinou zkušených profesionálních obchodníků a akademiků z Velké Británie, Německa a celého světa.

Program Durham-EBS Executive MBA začíná každý září se sedmidenním pobytovým pobytem v Durhamu v Anglii. Během osmnáctiměsíčního programu dokončíte:

 • Desítky základních modulů; sedm modulů je dodáno v Německu a dva moduly jsou dodávány v Durhamu
 • Tři volitelné moduly dodávané v Německu, Durhamu nebo jiném mezinárodním místě
 • Strategický obchodní projekt

Poznámka: Modulová výuka v Německu se koná jednou měsíčně od čtvrtka do soboty. Náklady na ubytování a stravování za každý týdenní pobyt v Durhamu jsou zahrnuty v programovém poplatku.

 • Deset hlavních modulů
 • Tři volitelné předměty
 • Podnikový projekt (disertační práce)
 • Týden pro indikaci bydlení

Deset hlavních modulů

Devět základních modulů programu bude založeno na základních znalostech, znalostech a výzkumných dovednostech:

 • účetnictví
 • Ekonomie pro Global Business
 • finance
 • Řízení lidí
 • marketing
 • Provoz a technologie
 • Strategické řízení
 • Udržitelnost a etika
 • Cvičení v budově

Tři volitelné moduly

Můžete také zvolit pět volitelných modulů. Volby měnit rok od roku, v závislosti na aktuálním fakultě a relevantnost pro podniky.

Strategický obchodní projekt (disertační práce)

Po ukončení volitelných modulů provedete strategický podnikatelský projekt založený na výzkumu. Můžete se rozhodnout pokračovat v projektu dvěma způsoby, a to buď ve spolupráci s vlastní společností nebo hostitelskou organizací, nebo prostřednictvím vyšetřování vedeného problémem, které není zaměřeno na určitou organizaci, ale zkoumá konkrétní problém řízení.

V rámci tohoto modulu získáte školení v akademickém psaní, stejně jako kvalitativní a kvantitativní metody výzkumu v rámci celého programu.

International Business v kontextu

Durham-EBS Executive MBA je formován dnešním propojeným obchodním světem. Tento volitelný modul tuto jedinečnou globální dimenzi dále rozšiřuje a nabízí vám možnost ponořit se do podnikání a kultury jiné země při studiu konkrétního obchodního tématu. Budete se připojovat studenty Durham Online MBA, což vám umožní vytvořit nové kontakty a rozšířit svou síť.

V roce 2017 studenti cestovali s studentem Durham Online MBA do San Francisca pro studium zaměřené na podnikání a inovace ve středisku startovní kultury Ameriky v Silicon Valley. Během tohoto týdne se zúčastnili přednášek, workshopů, koučování, návštěvy firem, seminářů, interaktivní skupinové práce a oslavy osvědčení o udělení ocenění.

Pozor: Mezinárodní umístění a témata pro tento modul se mohou od roku do roku lišit. Pokud se rozhodnete zúčastnit, očekává se, že pokryje náklady na vaši cestu do az místa určení, ubytování, některé jídlo a další výdaje. Může být také dodatečný modulární poplatek.

Dva pobytové týdny

Vaše první bydlení je sedmidenní indukce ve Velké Británii na začátku vaší cesty Durham-EBS Executive MBA, která vás uvede do programu. Je to skvělý způsob, jak vás seznámit s EMBA a vylepšit své klíčové schopnosti, včetně budování týmu, skupinové práce, čtení a akademické psaní (podporovat ty, kteří mohou nějakou dobu odejít z akademického vzdělání).

Nejen, že budete trávit čas na Durham University Business School a máte šanci prozkoumat město Durham, budete pokračovat v objevování další oblasti ve Velké Británii. V minulých letech to bylo Lake District, okouzlující region na severozápadě Anglie.

Předmět požadavky, úroveň a stupeň

 • Minimálně tři (nejlépe pěti) let relevantní pracovní zkušenost manažerského charakteru.
 • Dobrý diplom nebo rovnocenná odborná kvalifikace.
 • Dvě nedávné odborné literatury.

Pokud nemáte tyto formální kvalifikaci, budeme také uvažovat o zkušenosti s řízením. Pokud se Vás to týká, budeme vás požádat, abyste poslat portfolio důkazů, představí své možnosti, včetně kritického myšlení a komunikační dovednosti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Méně
Durham , Oestrich-Winkel , UK Online + 2 Více Méně

Akreditace