Přečtěte si oficiální popis

Executive MBA - Durham-EBS (dvojí cena)

Budete studovat na dvou místech světového dědictví UNESCO - Durham ve Velké Británii a regionu Horního Středního Rýna v Německu. Vzhledem k tomu, že program Durham-EBS Executive EMBA je dodáván výhradně v anglickém jazyce v učebně, můžete pokračovat v práci na plný úvazek při studiu, neboť většina výuky probíhá jednou za měsíc v třídenních blocích (čtvrtek až sobota).

Silné mezinárodní zaměření programu se odráží i v základních a volitelných modulech s modulem International Business in Context Elective, který je dodáván na špičkové obchodní místo. Získání obchodních a absolventských kontaktů vám také podpoří další rozvoj vaší kariéry.

Toto dvojí ocenění vychází ze zkušeností jak ze Spojeného království, tak z Evropy, které vám umožňují nahlédnout do vedení v dnešním mezinárodním obchodním světě.

Během programu budete zkoumat operace na světových trzích, porozumět tomu, jak vést nadnárodní obchodní vztahy a budovat další mezinárodní síť kontaktů. Budete také pracovat společně s různorodou skupinou zkušených profesionálních obchodníků a akademiků z Velké Británie, Německa a celého světa.

Program Durham-EBS Executive MBA začíná každý září se sedmidenním pobytovým pobytem v Durhamu v Anglii. Během osmnáctiměsíčního programu dokončíte:

 • Desítky základních modulů; sedm modulů je dodáno v Německu a dva moduly jsou dodávány v Durhamu
 • Tři volitelné moduly dodávané v Německu, Durhamu nebo jiném mezinárodním místě
 • Strategický obchodní projekt

Poznámka: Modulová výuka v Německu se koná jednou měsíčně od čtvrtka do soboty. Náklady na ubytování a stravování za každý týdenní pobyt v Durhamu jsou zahrnuty v programovém poplatku.

 • Deset hlavních modulů
 • Tři volitelné předměty
 • Podnikový projekt (disertační práce)
 • Týden pro indikaci bydlení

Deset hlavních modulů

Devět základních modulů programu bude založeno na základních znalostech, znalostech a výzkumných dovednostech:

 • účetnictví
 • Ekonomie pro Global Business
 • finance
 • Řízení lidí
 • marketing
 • Provoz a technologie
 • Strategické řízení
 • Udržitelnost a etika
 • Cvičení v budově

Tři volitelné moduly

Můžete také zvolit pět volitelných modulů. Volby měnit rok od roku, v závislosti na aktuálním fakultě a relevantnost pro podniky.

Strategický obchodní projekt (disertační práce)

Po ukončení volitelných modulů provedete strategický podnikatelský projekt založený na výzkumu. Můžete se rozhodnout pokračovat v projektu dvěma způsoby, a to buď ve spolupráci s vlastní společností nebo hostitelskou organizací, nebo prostřednictvím vyšetřování vedeného problémem, které není zaměřeno na určitou organizaci, ale zkoumá konkrétní problém řízení.

V rámci tohoto modulu získáte školení v akademickém psaní, stejně jako kvalitativní a kvantitativní metody výzkumu v rámci celého programu.

International Business v kontextu

Durham-EBS Executive MBA je formován dnešním propojeným obchodním světem. Tento volitelný modul tuto jedinečnou globální dimenzi dále rozšiřuje a nabízí vám možnost ponořit se do podnikání a kultury jiné země při studiu konkrétního obchodního tématu. Budete se připojovat studenty Durham Online MBA, což vám umožní vytvořit nové kontakty a rozšířit svou síť.

V roce 2017 studenti cestovali s studentem Durham Online MBA do San Francisca pro studium zaměřené na podnikání a inovace ve středisku startovní kultury Ameriky v Silicon Valley. Během tohoto týdne se zúčastnili přednášek, workshopů, koučování, návštěvy firem, seminářů, interaktivní skupinové práce a oslavy osvědčení o udělení ocenění.

Pozor: Mezinárodní umístění a témata pro tento modul se mohou od roku do roku lišit. Pokud se rozhodnete zúčastnit, očekává se, že pokryje náklady na vaši cestu do az místa určení, ubytování, některé jídlo a další výdaje. Může být také dodatečný modulární poplatek.

Dva pobytové týdny

Vaše první bydlení je sedmidenní indukce ve Velké Británii na začátku vaší cesty Durham-EBS Executive MBA, která vás uvede do programu. Je to skvělý způsob, jak vás seznámit s EMBA a vylepšit své klíčové schopnosti, včetně budování týmu, skupinové práce, čtení a akademické psaní (podporovat ty, kteří mohou nějakou dobu odejít z akademického vzdělání).

Nejen, že budete trávit čas na Durham University Business School a máte šanci prozkoumat město Durham, budete pokračovat v objevování další oblasti ve Velké Británii. V minulých letech to bylo Lake District, okouzlující region na severozápadě Anglie.

Předmět požadavky, úroveň a stupeň

 • Minimálně tři (nejlépe pěti) let relevantní pracovní zkušenost manažerského charakteru.
 • Dobrý diplom nebo rovnocenná odborná kvalifikace.
 • Dvě nedávné odborné literatury.

Pokud nemáte tyto formální kvalifikaci, budeme také uvažovat o zkušenosti s řízením. Pokud se Vás to týká, budeme vás požádat, abyste poslat portfolio důkazů, představí své možnosti, včetně kritického myšlení a komunikační dovednosti.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Durham University Business School

Zobraz 2 více kurzů z Durham University Business School »

This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led. 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led. 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date