Přečtěte si oficiální popis

Executive MBA EASA / IESE

Jsme dokončili 10 let na první vydání EASA Executive MBA / IESE. Zkušenosti, bohatnou nám umožňuje poskytnout účastníkům intenzivní učení,
potenciaci jejich profesní a osobní rozvoj.

Život a ekonomická aktivita stojí, a hodně, když cílem je vytvořit blahobyt pro všechny, čímž inteligenci inovovat a efektivně používat vstupy.
Při oceňování humanistický přístup k podnikání, umístění lidí do středu organizace, Executive MBA se snaží nejen reagovat na to, jak se věci dělají, ale také na to, co to je, že oni dělají.

Jeden z řidičů je výměna zkušeností a učení se nových skutečností, dosažené v těsném kontaktu mezi skupinou účastníků, vybrané pro jejich vyspělosti a zkušeností; druhá je orientace kláštera národních a mezinárodních učitelů - kteří vyšetřují, učit a hráči jsou ve skutečnosti podnikání - pomoci účastníkům k rozumu s hloubkou a přesností as realistickým dojmem a obezřetné.

Pochopení globální ekonomiky, tím více relevantní i dnes, je napájen tři týdny mezinárodní náročné na IESE v Madridu, Ross School of Business, US a Indický institut vedení Ahmedabad v Indii, kde kontakt s učiteli a významná podnikatelská kontexty dělá zachytit rysy svět kolem sebe, a to zejména nejvíce inovativní a dynamické.

Struktura programu MBA je náročný a náročný. Účastníci, kteří dokončí s dobrým použitím programu bude udělena na společný titul obou institucí EASA / IESE. Executive MBA EASA / IESE je uznávána jako vzdělávacího programu referenční, si zaslouží mezinárodní akreditace EPA.

Máte-li titul akreditované a pět let odborné praxe, kontaktujte nás, navštivte naše webové stránky a podílet se na jednom ze zasedání ‚Den otevřených dveří‘ v EASA, který bude řešen aspekty struktury, metody a obvyklé výběrových řízení.

Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Říj 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
28,500 EUR
+ DPH
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date