Pro vůdce na cestách jeďte na RSM.

Budování vaší budoucnosti trvá víc než módní a vizitky. Jako manažer na vzestupu víte přesně, co máme na mysli. Úspěch přináší velké nápady a jasné vedení. Je to kritické oko se zaměřením na vytváření udržitelných rozhodnutí, která vytvářejí dlouhodobou hodnotu. Vyžaduje si silnou síť profesionálů, kteří jsou připraveni udělat velké pohyby - a dychtí vám pomoct dělat vaše. To jsou všechny časově uznávané nizozemské hodnoty, které po celá staletí vytvářejí světovou kariéru. A v RSM získáte přímo z tohoto cenného myšlení - je to inspirováno do všech aspektů našeho externího Executive MBA, který se vyučuje v angličtině, mezinárodním jazykem podnikání. Zjistěte, jak uplatňování nizozemských hodnot v mezinárodním obchodním vzdělávání v Evropě rozšiřuje váš vliv a posune vaši kariéru dále, než jste kdy mysleli. To je to, co najdete na Rotterdamské škole řízení, Erasmus University.

Program na první pohled

Kdo je tento program určen? Motivovaní, zkušení, středoškolští jednotlivci s přáním spojit práci a studium s cílem zlepšit jejich manažerské příležitosti. Typicky mají manažery s mezinárodním vzděláním, bakalářský titul (nebo ekvivalent) a minimálně čtyři roky postgraduální odborné zkušenosti, stejně jako dobrá znalost anglického jazyka. Co potřebuje program pro účastníky? Příležitost dále rozvíjet manažerské dovednosti v profesionálním a náročném prostředí společně s podobně smýšlejícími jednotlivci, stejně jako rozšiřovat své vedoucí schopnosti a rozvíjet mezinárodní síť v přípravě na vyšší manažerskou roli. Co se účastníku dostává z programu?

  • MBA titul z jedné z nejlepších evropských obchodních škol;
  • Program, který kombinuje angažovanost s výhodou a možnost okamžitého uplatnění a překonávání obchodních znalostí a nově získaných dovedností;
  • Rozvíjení profesionálních vedoucích dovedností, které jsou součástí programu;
  • Program řízení založený na udržitelnosti a inovacích, který poskytuje základ pro další rozvoj podnikatelského a komunitního vedení.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Zobraz 2 více kurzů z Rotterdam School of Management | Erasmus University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Led 2021
Duration
22 měsíců
Kombinované
Price
53,000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2021
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2021

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date