Executive MBA - 22 měsíců

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Popis programu

Read the Official Description

Executive MBA - 22 měsíců

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Pro vůdce na cestách jeďte na RSM.

Budování vaší budoucnosti trvá víc než módní a vizitky. Jako manažer na vzestupu víte přesně, co máme na mysli. Úspěch přináší velké nápady a jasné vedení. Je to kritické oko se zaměřením na vytváření udržitelných rozhodnutí, která vytvářejí dlouhodobou hodnotu. Vyžaduje si silnou síť profesionálů, kteří jsou připraveni udělat velké pohyby - a dychtí vám pomoct dělat vaše. To jsou všechny časově uznávané nizozemské hodnoty, které po celá staletí vytvářejí světovou kariéru. A v RSM získáte přímo z tohoto cenného myšlení - je to inspirováno do všech aspektů našeho externího Executive MBA, který se vyučuje v angličtině, mezinárodním jazykem podnikání. Zjistěte, jak uplatňování nizozemských hodnot v mezinárodním obchodním vzdělávání v Evropě rozšiřuje váš vliv a posune vaši kariéru dále, než jste kdy mysleli. To je to, co najdete na Rotterdamské škole řízení, Erasmus University.

Program na první pohled

Kdo je tento program určen? Motivovaní, zkušení, středoškolští jednotlivci s přáním spojit práci a studium s cílem zlepšit jejich manažerské příležitosti. Typicky mají manažery s mezinárodním vzděláním, bakalářský titul (nebo ekvivalent) a minimálně čtyři roky postgraduální odborné zkušenosti, stejně jako dobrá znalost anglického jazyka. Co potřebuje program pro účastníky? Příležitost dále rozvíjet manažerské dovednosti v profesionálním a náročném prostředí společně s podobně smýšlejícími jednotlivci, stejně jako rozšiřovat své vedoucí schopnosti a rozvíjet mezinárodní síť v přípravě na vyšší manažerskou roli. Co se účastníku dostává z programu?

  • MBA titul z jedné z nejlepších evropských obchodních škol;
  • Program, který kombinuje angažovanost s výhodou a možnost okamžitého uplatnění a překonávání obchodních znalostí a nově získaných dovedností;
  • Rozvíjení profesionálních vedoucích dovedností, které jsou součástí programu;
  • Program řízení založený na udržitelnosti a inovacích, který poskytuje základ pro další rozvoj podnikatelského a komunitního vedení.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Poslední aktualizace May 13, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
22 měsíců
Kombinované
Price
Cena
49,000 EUR
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Rotterdam, South Holland
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Rotterdam, South Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu