Přečtěte si oficiální popis

Executive MBA

Pořadil 10. místo na světě *, výkonný MBA společnosti Warwick vám poskytne strategické vedoucí schopnosti, které potřebujete k okamžitému dopadu.

Naše světově proslulá výuka a výzkum spolu s naší inovativní kulturou a komplexní podporou vedení a vývoje vám poskytnou dovednosti, dovednosti a vizi, které potřebujete k založení vlastního podnikání, rychlému nasazení na C-suite nebo k transformaci své kariéry znovu definovat další kroky.

Naše impozantní hodnocení a vysoce kvalitní výuka přitahují nejambicióznější a nejdynamičtější manažery a zajišťují, že se učíte jak z nejlepších, tak s nejlepším. Velikost vaší třídy se obvykle pohybuje mezi 25 až 40 pracovníky, což vám umožní plně integrovat a vytvářet silná připojení, která vydrží životnost.

Vezměte nové nápady přímo z učebny do své každodenní práce a prokazujte své nové dovednosti, jak se vyvíjejí.

Budete se zapojovat do interaktivních zasedání vedených vaší profesoři, což vám umožní diskutovat koncepty a teorie se svými vrstevníky z různých obchodních prostředí a kultur a společně najdete nové a efektivní způsoby, jak je aplikovat na skutečné scénáře na pracovišti.

Přečtěte si naši Executive MBA s volitelnou specializací v oblasti zdravotnictví, financí, podnikání nebo strategického vedení, abyste se mohli vybavit odbornými znalostmi vašeho zvoleného odvětví.

Veškeré informace jsou správné v době publikování. Aktuální informace o kurzech a školné najdete na www. WBS .ac.uk.

* Umístil / a v The Economist / WhichMBA? 2018 Executive MBA pořadí

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Warwick Business School »

Poslední aktualizace December 8, 2018
This course is Campus based
Start Date
Mar 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Mar 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Mar 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date