Executive MBA (EMBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Executive MBA zaměřený na podnikání

Flanders Business School vidí podnikání a inovace jako jeden z hlavních klíčů k sociálnímu pokroku, i když dáváme široký výklad výrazu „podnik“. Podle našeho názoru je totiž Podnikání mnohem víc, než jen uvedení nového podniku. To zahrnuje např. také vytvářet nové aktivity v rámci existujících organizací (corporate podnikání nebo intrapreneurship).

Vidíme náš areál podobně jako místo otevřené diskuse (business model) inovace, strategie a řízení: Naším cílem je podpořit osobní iniciativu našich studentů. Děláme to s otevřenou myslí, kultuře svobody a solidarity. Proto jsme silně inter- a multidisciplinární orientované a my jsme aktivně spolupracuje s partnery v tuzemsku i v zahraničí.

Zaměřit se na podnikání a inovace: Executive MBA je ústřední

Náš program Executive MBA je bezpochyby nejlepším příkladem naší ambicí. Tento dvouletý program kombinuje teoretické školení a individuální koučink momenty, které jsou postaveny kolem sebe reálném životě podnikatelské cesty účastníků.

To je naše zkušenost, že studenti v průběhu tohoto procesu, lepšího výhledu na sebe, své aspirace, jejich silné stránky a jejich zlepšování. Tam si vyberou, a to jak v jejich odborné i ve svém osobním prostředí, přínosy. Proto jsme pevně přesvědčeni, že náš program Executive MBA vás připraví pro další krok ve své profesionální kariéře.

„Program Executive MBA na Flanders Business School podnikání posílena rozvojem obchodní i osobní postřehy mimo běžnou komfortní zónu, která vám nový, alternativní pohled na obchodní výzvy.“

Van GervenBusiness Unit Director, Vaccines, Pfizer

Silný vliv na rozvoj kariéry

Více než 70% našich absolventů potvrzuje jejich program na Flanders Business School MBA má silný nebo velmi silný vliv na průběh jejich kariéry. Naši absolventi jsou více vědomi své role v rámci své společnosti - a jejich budoucnost, nebo nedostatek. Ve spojení s tím, že se rozvíjet své schopnosti prostřednictvím odborné přípravy, to znamená, že často přijmout rozhodná rozhodnutí. Téměř polovina našich absolventů rozhodnou realizovat podnikatelské ambice tím, že zahájení vlastního podnikání, nebo se samostatně výdělečně činných osob. Výše uvedený získání titulu MBA vede k důvěryhodnosti a kreditu v rámci podniků a často znamená první krok směrem k podpoře a / nebo v závislosti na úrovni rady.

Diplom a konkrétní, dosažitelné podnikání

Ve Flandrech Business School blížíme podnikání jako cesta, kterou zažívá každý z našich studentů v osobním způsobem. Volíme tuto cestu do středu naší vzdělávání, což se odráží ve struktuře našeho programu.

V opačném případě budete najít všechny předměty v našem vzdělávacím programu, který najdete také v „standardní“ MBA vzdělání. Je to kombinace dobrého řízení tréninku s osobním podnikatele - cesta MBA z Flander Business School je jedinečný: náš program nabízí podnikatelského talentu možnost svobodně rozvíjet a skutečně přispět k budoucnosti svého podnikání. To je důvod, proč jsme se věnovat neustálou pozornost na konkrétní případy a vzít čas na projednání osvědčených postupů. Tam, kde je to možné, i odchýlit od případů, které jsou prezentovány samotnými účastníky.

Náš Executive MBA vyniká i většina tradičních programů MBA požadavkem, že je třeba poskytnout důkaz může za účelem - aby byly způsobilé k titulu MBA. Kromě tradičního zkoušky teoretických znalostí, protože se bude také hodnocena na schopnost dát tyto znalosti do praxe. Ve druhém ročníku programu MBA je prostor a podpora poskytovaná do svého podnikání - přinést ambice do praxe. Naučíte hledat cennou obchodní příležitost, hájí skupinu a rozvíjet své myšlenky k opodstatněné výzkumem, což vede k vytvoření životaschopného podnikatelského plánu.

Ve Flandrech Business School nebudete promovat pouze s diplomem, který slouží jako doklad o své znalosti a dovednosti, ale také s podnikatelským postojem a konkrétního podnikatelského záměru. Jsme proto přesvědčeni, že naše MBA vás také připravuje na další krok ve své kariéře!

Pojď se seznámit během informačních akcí MBA nebo nás kontaktujte

Flanders Business School zve ambiciózní odborníky pro diskusi. kandidáty MBA se mohou bez obav i v neformální atmosféře setkat s FBS vizí pro podnikání a inovace a přístup. Je to také vynikající příležitost k dosažení našeho učitele, zaměstnance a absolventy.

Holandský program s mezinárodní perspektivě

Zaměřte se na interakci

Zatímco některé obchodní školy se rozhodnou nabízet svůj kompletní program v angličtině, což jim umožní přijmout rovněž v mezinárodním měřítku, jsme se rozhodli FBS nabídnout naše MBA vzdělání především v holandštině. Jedná se o vědomou volbu, což je rozšíření implementace našeho MBA. Používáme případ na základě vývoje a používání betonu, nových obchodních modelů pro místní aktéry. Dále jsme zjistili, že použití holandský jako jazyk Další diskuse a usnadnit interakci povolení během různých seminářích.

Tato volba nizozemského samozřejmě znamená, že naši studenti MBA pocházejí z téměř všech Flander. Přesto jsme také udržovat potřebnou mezinárodní, a to i globální perspektivu. Pochopení inter - národní kontext, ve kterém podniky fungují dnes, je prostě nepostradatelný. Internacionalizace otevírá nové vyhlídky na růst, a to i pro firmy, které začínají malé.

Mezinárodní složka jsme do osnov našeho programu MBA, a to i prostřednictvím mezinárodní trati přinese, uspořádané každé dva roky pro první a druhý rok MBA dohromady, a které jsou nedílnou součástí našeho tréninku. Najdete zde také tuto složku ve výkonných briefingy s mezinárodním vkládání, pravidelná výměna - projekty a návštěvy partnerských institucí. Ty jsou otevřeny pro naše MBA studentů a absolventů. Naším cílem je, aby každoročně pořádal dva mezinárodní programy.

Poslední aktualizace Čvn 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Flanders Business School, opgericht in 1977, is tot op heden een onafhankelijke onderwijsinstelling. Dit laat ons toe, in alle vrijheid, eigen en eigenzinnige opleidings concepten uit te werken op maa ... Čtěte více

Flanders Business School, opgericht in 1977, is tot op heden een onafhankelijke onderwijsinstelling. Dit laat ons toe, in alle vrijheid, eigen en eigenzinnige opleidings concepten uit te werken op maat van onze studenten. We zijn er trots op, dat we dicht bij onze bedrijfspartners staan en soepel kunnen inspelen op hun noden, ook wanneer die veranderen. Méně