Executive MBA (částečný úvazek)

Všeobecné informace

Popis programu

Tento program je zařazen na 1. místě v Irsku, 4. ve Velké Británii a Irsku, 11. v Evropě a 38. na světě (Economist Executive MBA Ranking 2020).

Naše globální komunita studentů se učí špičkové techniky řízení v reálném světě od předních výzkumných pracovníků a výkonných vedoucích pracovníků podniků. Náš globální dosah je patrný ve třídě; naši studenti jsou neuvěřitelně různorodí a náš učitelský tým odpovídá této úrovni rozmanitosti.

Naše tři hlavní oblasti excelence jsou:

 • Živé učení
 • Vedení a rozvoj kariéry
 • Mezinárodní zaměření

Akreditace

Trinity Business School je uznávána těmito prestižními mezinárodními akreditačními orgány: Asociace MBA (AMBA) a EQUIS (Evropský systém zvyšování kvality). To nás řadí mezi první 1% obchodních škol po celém světě.

 • Živé učení

Trinity MBA se odtrhne od tradičního přístupu. Zaměřujeme se na Live Action Learning - dostat vás do skutečných společností se skutečnými problémy. Vezmeme vás mimo vaši zónu pohodlí, budete stavět na tom, co jste se naučili ve třídě, a aplikovat ji na skutečné obchodní problémy.

V rámci programu uskutečníte tři firemní projekty napříč různými odvětvími; každý řeší konkrétní strategické obchodní záležitosti. Při práci ve skupinách budete provádět analýzu problémů, vytvářet strategii a dodávat řešení přímo vyšším zúčastněným stranám každé společnosti. V každé fázi vás bude podporovat tutor, individuální a týmový koučink a různé workshopy zaměřené na dovednosti.

 • Vývoj vedení

Vedení a profesní rozvoj je nedílnou součástí Trinity MBA. Individuální a týmový koučink, workshopy a přednášky průmyslových hostů probíhají nepřetržitě po celý program. Tři odlišné moduly učení se vedení poskytují nástroje pro rozvoj vašeho osobního stylu vedení, sebevědomí a znalostí. Trinity MBA odstartuje s jedinečným indukčním týdnem v hrabství Mayo v Irsku. Zcela pohlcující, rustikální a offline zážitek zahájíte svou cestu vedení a profesionálního rozvoje a navazujete spojení se spolužáky.

 • Mezinárodní zaměření

Naši studenti a fakulty MBA jsou vysoce mezinárodní a rozmanitou komunitou. Vaši spolužáci budou mít úspěšné výsledky a pocházejí ze všech koutů světa. Do všeho, co děláme, jsme zahrnuli globální zaměření, od modulů, které dodáváme, až po globální dostupné zkušenosti. V Jižní Africe, Brazílii a Belgii jsou tři týdenní mezinárodní volební pobyty, které oživují výuku ve třídě.

Umístění

Dodáváno primárně na kampusu ve večerních hodinách. Trinity Business School sídlí v centru Trinity College Dublin, nejstarší a nejprestižnější irské univerzity v centru Dublinu; pulzující centrum pro globální podnikání. Naše nová stavba je domovem prvotřídních zařízení a mezinárodní fakulty zaměřené na naše základní hodnoty moderního řízení, udržitelnosti a etického vedení.

Klíčové statistiky

 • 11 let průměrné pracovní zkušenosti
 • 41% mezinárodní
 • 46% žena / 54% mužské vyvážení pohlaví

129158_photo-1552664730-d307ca884978.jpeg

Jste X Ventures / Unsplash

Aplikační proces

Při posuzování žádostí bereme holistický přístup. Spolu s vašimi odbornými zkušenostmi a akademickými oprávněními se chceme prostřednictvím procesu podávání žádosti dozvědět více o vás a vašich cílech.

Vstupní požadavky

 • Bakalářský titul nebo ekvivalent
 • Minimálně 3 roky odborné nebo manažerské pracovní zkušenosti
 • Preferované minimální skóre GMAT 550 nebo ekvivalentní skóre GRE
 • Doklad o znalosti angličtiny, pokud angličtina není vaším rodným jazykem

Jak se přihlásit:

Vyplňte online formulář žádosti, přiložte podpůrnou dokumentaci (životopis, přepisy, GMAT) a odpovězte na tři otázky týkající se eseje.

Stipendium

Uchazečům o samofinancování se doporučuje, aby požádali o stipendium stažením formuláře z části Poplatky a stipendia na webu Trinity MBA a vyplněný formulář nahráli do svého online přihlašovacího formuláře. tcd.ie/business/mba

Kontaktujte nás pro další podrobnosti nebo nám zašlete svůj životopis ke kontrole předběžné žádosti. email: TheTrinityMBA@tcd.iePhone: 353-1-896-4867

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top ... Čtěte více

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top global universities. Méně

Akreditace