Evropská ředitel MBA

ADEN campus Panamá

Popis programu

Read the Official Description

Evropská ředitel MBA

ADEN campus Panamá

CÍLE

  • Připravit lidi schopné úspěšně vykonávat v obchodním světě v souladu s etickými a sociálního hlediska.
  • Pochopení dynamiky firmy, porozumění a zvládnutí všech hledisek týkajících se řízení podniků, což umožňuje ucelený a komplexní pohled na tuto skutečnost, která je nezbytná, aby se dospělo na nejvyšší úrovni kvalitních moderních organizací.
  • Rozvíjet manažerské dovednosti potřebné k provedení úspěšné konkurenční strategie tím, že integruje osobní modely vedení, která je nezbytná k provedení před týmů složených z vysoce výkonných organizací.
  • Generovat globální vizi se silným kotvy v regionálních podniků v Latinské Americe.

příjemci

Je nezbytnou podmínkou mít dokončené vysokoškolské vzdělání a mají tři roky manažerských zkušeností.

Studijní plán

  • zásadním krokem
  • VOLITELNÁ STAGE
  • INTEGRADORA STAGE

Osvědčení

Po dokončení osnov účastník obdrží Títulode "magisterský titul v oboru Business Administration - Executive MBA" (*) o ciální titul udělený na španělském území Francisco de Vitoria University.

(*) Oficiální název uznávány ve všech zemích Evropské unie, které mají být vydány ve Španělsku, s požadavkem docházky akademický týden v Madridu. on-line mód s volitelnými podpora ve třídě akcí.

Metodologie

Zaměřuje se na účastníka a přizpůsobit svůj zásah může obohatit proces učení. Je neobyčejně aktivní a participativní. Rozvíjí případové studie, semináře a cvičení. Diktát Magistr si klade za cíl, spíše než jen předávání znalostí, podporovat koncepční a analytické dovednosti nezbytné k provedení změn, rozhodovat se a přivést je k uskutečnění s nástroji a nejnovější poznatky.

ADEN vyvinula interaktivní model učení pedagogickou s názvem PERICLES modelu přenosu, který umožňuje přenos poznatků získaných na pracovišti s praktickým přístupem.

K posílení retence a použitelnost, těžké použití obou digitálních simulátorů a rady, založené na matematických modelech, které umožňují prožívat a hrát situace v podnikatelském světě, kde se rozhoduje a provádí se jejich dopad Verica v prostředí hravý.

Ve stejné době, MBA je navržen tak z konceptu s vlastní správou, přičemž každý účastník zvolí konkrétní perl jeho vlastní kariéru, výběrem volitelných programů a také spravovat řídit své akademické časy, a to prostřednictvím získání akademického úvěru během čtyř let uvažuje maximální dobu dokončena.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Panama - Panama City, Panama
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Panama - Panama City, Panama
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu