Read the Official Description

CÍLE

  • Připravit lidi schopné úspěšně vykonávat v obchodním světě v souladu s etickými a sociálního hlediska.
  • Pochopení dynamiky firmy, porozumění a zvládnutí všech hledisek týkajících se řízení podniků, což umožňuje ucelený a komplexní pohled na tuto skutečnost, která je nezbytná, aby se dospělo na nejvyšší úrovni kvalitních moderních organizací.
  • Rozvíjet manažerské dovednosti potřebné k provedení úspěšné konkurenční strategie tím, že integruje osobní modely vedení, která je nezbytná k provedení před týmů složených z vysoce výkonných organizací.
  • Generovat globální vizi se silným kotvy v regionálních podniků v Latinské Americe.

příjemci

Je nezbytnou podmínkou mít dokončené vysokoškolské vzdělání a mají tři roky manažerských zkušeností.

Studijní plán

  • zásadním krokem
  • VOLITELNÁ STAGE
  • INTEGRADORA STAGE

Osvědčení

Po dokončení osnov účastník obdrží Títulode "magisterský titul v oboru Business Administration - Executive MBA" (*) o ciální titul udělený na španělském území Francisco de Vitoria University.

(*) Oficiální název uznávány ve všech zemích Evropské unie, které mají být vydány ve Španělsku, s požadavkem docházky akademický týden v Madridu. on-line mód s volitelnými podpora ve třídě akcí.

Metodologie

Zaměřuje se na účastníka a přizpůsobit svůj zásah může obohatit proces učení. Je neobyčejně aktivní a participativní. Rozvíjí případové studie, semináře a cvičení. Diktát Magistr si klade za cíl, spíše než jen předávání znalostí, podporovat koncepční a analytické dovednosti nezbytné k provedení změn, rozhodovat se a přivést je k uskutečnění s nástroji a nejnovější poznatky.

ADEN vyvinula interaktivní model učení pedagogickou s názvem PERICLES modelu přenosu, který umožňuje přenos poznatků získaných na pracovišti s praktickým přístupem.

K posílení retence a použitelnost, těžké použití obou digitálních simulátorů a rady, založené na matematických modelech, které umožňují prožívat a hrát situace v podnikatelském světě, kde se rozhoduje a provádí se jejich dopad Verica v prostředí hravý.

Ve stejné době, MBA je navržen tak z konceptu s vlastní správou, přičemž každý účastník zvolí konkrétní perl jeho vlastní kariéru, výběrem volitelných programů a také spravovat řídit své akademické časy, a to prostřednictvím získání akademického úvěru během čtyř let uvažuje maximální dobu dokončena.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by ADEN campus Panamá »

This course is Campus based
Start Date
Mar. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline

Mar. 2019

Location
Application deadline
End Date